iCONTROL بهترین برنامه اپل برای اندروید

کپی برداری بخصوص از غول تکنولوژی، همیشه ارزش تست کردن را دارد. اینبار یکی از بهترین های اپل را برای اندروید معرفی خواهیم کرد. اینکه بتوانید WiFi را روشن/خاموش کنید یا بتوانید با یک دکمه عکس بگیرید در حالی گوشی قفل باشد یا نشان دادن سرعت انتقال اطلاعات از اینترنت و … تنها چند از کاربردی ترین مزیت های این برنامه اپل برای اندروید یعنی iCONTROL است که به گوشی شما اضافه خواهد شد. لطفا تعصب خود را نصبت به اپل بدستان کنار گذاشته و برای دمیدن روحی تازه به گوشی اندرویدی خود با BigETek همراه باشید.

بی معطلی  به سراغ معرفی خواهیم رفت. در انتهای مطلب می توانید این برنامه را دانلود کنید.

iCONTROL برنامه اپل برای اندروید

برای فعال شدن برنامه یا گوشی را ریست کنید یا برنامه نصب شده را باز کنید و مانند تصویر زیر شماره 1 با دوبار لمس دکمه برنامه را غیرفعال و فعال کنید. تا آیکون برنامه نمایش داده شود. حال فرض کنیم می خواهیم به برنامه دکمه آزاد سازی فضای اشغال شده حافظه داخلی را اضافه کنیم. ابتدا شماره 2 را زده و در پنجره باز شده شماره 3 سپس دکمه یا آیکون برنامه (داخل مستطیل قرمز) را لمس کنید تا iCONTROL بالا بیاید. و برای آزاد سازی فضای اشغال شده رم دکمه 4 را بزنید.

iCONTROL برنامه اپل برای اندروید
iCONTROL برنامه اپل برای اندروید

همانطور که به صفحه باز شده iCONTROL خاکستری رنگ توجه می کنید می بینید که نواری در بالا و پایین با ایکون های تنظیمات و برنامه ها پر شده اند که قابلیت اسکرول دارند یعنی می توانید آنها را بکشید تا آیکونهای بیشتری را ببینید. در وسط نوار صدا و نور(قابلیت کاهش بیشتر از پیشفرض موبایل) نیز تعبیه شده که بسیار کاربردیست. و بین آنها موزیک قرار داده شده تا طرفداران موزیک را نیز به خود جذب کند.

حال فرض کنیم می خواهیم به جای چراغ قوه در نوار بالایی آیکون تصویربرداری بدون باز کردن دوربین – Silent Camera را جایگزین کنیم. کافیست مانند زیر عمل کنید.

iCONTROL برنامه اپل برای اندروید
iCONTROL برنامه اپل برای اندروید

هرچند بسیاری ای ویژگی های این برنامه ناگفته مانده اما به عنوان آخرین ویژگی می خواهیم آیکون شناور را حذف و مانند گوشی اپل با حرکت دست از زیر گوشی به بالا، برنامه باز شود. برای این کار مانند زیر عمل کنید. همانطور که در آخرین عکس می بینید در زیر تصویر یک علامت فلش سبز رنگ نشان داده شده است. که می توان آن را به سمت چپ یا راست گوشی منتقل کرد یا میران ابعاد را تغییر داد و … . این علامت حتی در زمان غفل بودن گوشی نمایان خواهد بود تا شما بتوانید  کارهای ضروری را انجام بدهید. مثلا گرفتن تصویر بدون باز کردن دوربین(Silent Camera) یا خاموش کردن WiFi(ضروری برای باز کردن قفل گوشی زمانی که قفل پترن گوشی را فراموش کردید.)

مطلب مرتبط: چطور قفل گوشی را باز کنید؟ اگر پسورد گوشی را فراموش کردید.

برنامه اپل برای اندروید
iCONTROL برنامه اپل برای اندروید

برنامه iCONTROL را می توانید از لینک زیر دانلود کنید. متاسفانه بدلایلی نامعلوم این برنامه از گوگل پلی حذف شده است اما سورس برنامه در دانلودکده ها همچنان موجود است. می توانید سورس اپلیکیشن را با رفتن به آدرس زیر و کلیک روی دکمه دانلود آخرین ورژن آن را نصب کنید.

DB2

ورژن نرم افزار مورد بحث متناسب یا iOS 7 طراحی شده است اما اگر ورژن شبیه تر و ساده تر به iOS 9 را می خواهید می توانید از گوگل پلی با لینک زیر دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

 اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید یا سرعت بالاتری را برای دانلود می خواهید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)
برنامه iCONTROL در کانال تلگرام bigetek@ آپلود شده است و کافیست نام iCONTROL را در کانال تفریحی سرگرمی bigetek@ جستجو کنید و سپس آنرا دانلود کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد