بازی شطرنج آنلاین دو نفره اینبار با گوگل

اگر طرفدار بازی های کامپیوتری هستید مخصوصا بازی های استراتژیک، بد نیست اینبار بازی شطرنج آنلاین دو نفره را تجربه کنید اما اینبار گوگل رقیب شماست(!How dare you). بازی های ذهنی علاوه بر نشاطی که به انسان می دهد از بسیاری بیماری ها نیز جلوگیری می کند. بد نیست برای  دوری از فشار کار های روزانه هم که شده کمی با این آموزش ذهن خود را به چالش بکشید.

برنامه شطرنجی که گوگل برای شما ارائه کرده است دارای 6 سطح متفاوت است که از مبتدی تا پیشرفته تقسیم بندی شده. پس نگران سطح خود نباشید و از بازی با گوگل لذت ببرید.

بازی شطرنج آنلاین دو نفره

ابتدا باید چند گام برای نصب شطرنج اینترنتی را انجام دهید پس روی لینک زیر کلیک کنید و مانند تصویر روی Add to Chrome کلیک کنید. (لازم به ذکر نیست که برای انجام بازی باید از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید. زیرا این افزونه چند کیلوبایتی برای کروم نوشته شده است.)

Sparkchess

bigetek.com-chess-chrome سپس به روی لینک زیر کلیک کنید تا به برنامه های گوگل نصب شده روی کروم شما هدایت شوید و روی برنامه شطرنج کلیک کنید.

chrome://apps

bigetek.com-chess-chrome2

حال برنامه اجرا خواهد شد توجه کنید برای انجام بازی به اتصال اینترنت نیاز دارید زیرا این افزونه مبتنی بر اینترنت نوشته شده است. در ادامه از شما خواسته می شود سطح خود را انتخاب کنید. فرضا ما ساده ترین سطح را برای آشنایی اولیه بر گزیدیم. که گزینه سمت چپ می شود و سطوح پیشرفته این بازی به سمت راست متمایل می شود تا نهایتا به بازی دونفره آنلاین می رسد یعنی آخرین گزینه که در کادر قرمز مستطیل شکل قرار دارد. از زیر سفحه نیز می توانید رنگ سفید یا سیاه مهره ها را بر گزینید.

bigetek.com-chess-chrome3 در سطح انتخابی ما که قابلیت آموزش افراد غیر آشنا با شطرنج را نیز دارد میبینید که تمامی حرکات مجاز به ما نشان داده خواهد شد.
bigetek.com-chess-chrome4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد