یادداشت اینترنتی خود را به کروم بسپارید

هر فردی در طول روز باید یکسری فعالیت های روتین و منظم را انجام دهد، اما یکسری فعالیت ها ناگزیر رخ خواهند داد که باید به آنها نیز رسیدگی کنیم. برای این که ذهن ما بعد از فعالیت های روزمره خسته می شود، احتمال از یاد بردن کارهای ضروری وجود دارد. پس اگر بیشتر زمان خود را با کامپیوتر می گذرانید بهتر است نحوه ی گذاشتن یادداشت اینترنتی را یاد بگیرید.

از مزایای گذاشتن یادداشت اینترنتی می توان به  غیرقابل دسترس بودن برای دیگران و گم نشدن اشاره کرد. برای مثال در تماسی تلفنی کسی به شما شماره ای میدهد. شما می توانید آن را روی کاغذ بنویسید و یا بصورت یادداشت اینترنتی در صفحه کروم خود جانمایی کنید. پس از مدتها می توانید دوباره به این لیست نگاه کنید و یا اگر در جایی دیگر بودید به کسی بگویید که براحتی آنرا برایتان بخواند.

یادداشت اینترنتی را به کروم بسپارید

شاید با خود بگویید گذاشتن یادداشت اینترنتی شما را مجاب به دیدن آن نمی کند. اما بهتر است بدانید بعد از مدتی که با سیستم کامپیوتری خود کار می کنید متوجه خواهید شد که ناخودآگاه هر روز باید به آیکون آن سر بزنید وگرنه حس گم کردن چیزی را دارید.

روی لینک زیر کلیک کنید تا افزونه مد نظر را به مرورگر کروم اضافه کنید.

Simple to do list

بعد از باز شدن صفحه بالا روی گزینه زیر کلیک کنید. و گزینه Add را بزنید.

یادداشت اینترنتی
یادداشت اینترنتی

حال یک آیکن در بالا سمت راست اضافه شده که با کلیک روی آن می توانید یاد داشت های خود را در زیر آن نوشته و دکمه Add را زده و به لیست اضافه کنید.

هر یادداشت اینترنتی را می توانید با زدن علامت مداد سمت راست هر نوشته به ترتیب اولویت بندی کنید. یا آنها را رنگ بندی و یا حذف کنید. حتی بعد از انجام فعالیت مد نضری آن را تیک بزنید تا مبادا آن را تکرار کنید.

 

یادداشت اینترنتی
یادداشت اینترنتی

اگر نیاز به اپلیکیشنی جامع در مورد یادآورها به همراه لیست برنامه ها داشتید برنامه زیر جامعترین برنامه برخط با بیش از ۳۰۰۰ کاربر تا به امروز بوده است.

Wunderlist to do and task

اگر روشی دیگر یا افزونه ای بهتر سراغ دارید لطفا با ما درمیان بگذارید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد