کاهش مصرف اینترنت اندروید با جلوگیری از باز شدن تصاویر

اگر با ما همراه بوده باشید حتما دیده اید که چندین روش برای کاهش مصرف اینترنت اندروید ارائه کرده ایم. حال می خواهیم روشی جدید را در پیش بگیریم. شاید با مرورگرهای اندرویدی کم و بیش آشنا باشید. اما بهتر است مرورگر دلفین را حتما امتحان کنید. قابلیتی که باعث شده است دلفین از رقبای خود حتی مرورگر فایرفاکس پیشی بگیرد ویژگی هایی از این قبیل یعنی کاهش مصرف اینترنت اندروید است. با ما همراه باشید.قبلا روش های متفاوتی برای کاهش ترافیک مصرفی چه در اندروید چه در کامپیوتر ارائه کردیم حال می خواهیم روشی برای حذف تصاویر یا جلوگیری از لود شدن تصاویر ارائه دهیم. با این عملیات سرعت لود شدن مطالب نیز به طور حتم بهبود خواهد یافت. مرورگر دلفین بر خلاف دیگر مرورگرها دارای قابلیت حذف تصاویر است. مرورگر کروم گوگل دارای قابلیت فشرده سازی ترافیک و مرورگر اپرا دارای قابلیت کاهش کیفیت تصاویر است.

کاهش مصرف اینترنت اندروید با دلفین

برای این کار کافیست پس از باز کردن مرورگر دلفین روی آیکن تنظیمات کلیک کنید(شماره 1) سپس دکمه No Image را می زنیم(شماره 2) و دوباره سایت را بارگذاری می کنیم و می بینید که در (شماره 3) تصویر لود نمی شود.

کاهش مصرف اینترنت اندروید
کاهش مصرف اینترنت اندروید

برای اینکه دلایلی بیشتر جهت دانلود این اپلیکیشن داشته باشید شاید به ادامه مطلب توجه کنید.

برای مثال به تصویر میانی در عکس بالا نگاه کنید. در زیر قسمت ADD-ONS ، لیستی از افزونه ها را می توانید به مرورگر اضافه کنید. مثلا با افزونه Screen Cut می توان از هر قسمت از صفحه اینترنتی عکس گرفت و به راحتی به اشتراک گذاشت.

دانلود تمامی افزونه های دلفین

بزودی افزونه های مهم این مرورگر را معرفی خواهیم کرد. از لینک زیر مرورگر دلفین را می توانید دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

 اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید یا سرعت بالاتری را برای دانلود می خواهید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

برنامه Dolphin در کانال تلگرام bigetek@ آپلود شده است و کافیست نام Dolphin را در کانال تفریحی سرگرمی bigetek@ جستجو کنید و سپس آنرا دانلود کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد