کاهش حجم عکس با برترین نرم افزار اندرویدی

مهمترین مسئله در ارسال عکس به دوستان در فضای وب، حجم و کیفیت عکس است.گاهی اوقات نیاز دارید به جزئیات درون عکس اشاره کنید اما در اکثر مواقع جزئیات مد نظر نیست و با کاهش 99 درصدی حجم عکس بدون افت کیفیت نیز، می توان منظور خود را  رساند. کاهش حجم عکس توسط نرم افزار اندروید لازمترین برنامه ایست که در انتقالات دیتا و بسته های اینترنتی و یا حتی در اتصال وای فای بدان نیازمندیم. برای تجربه کاهش حجم عکس 7000 کیلو بایت به 70 کیلو بایت اما با همان کیفیت با ما همراه باشید.

در انتهای مطلب می توانید نرم افزار اندرویدی کاهش حجم عکس را دانلود کنید. پس از نصب برنامه کافیست مراحل زیر را طی کنید.

کاهش حجم عکس در اندروید بدون افت کیفیت

1- ابتدا به گالری تصاویر موبایل خود رفته و یک عکس را باز کنید. سپس مانند تصویر سمت چپ روی علامت به اشتراک گذاری (سه نقطه متصل به هم) بزنید. سپس مانند تصویر سمت راست برنامه Reduce Photo Size را انتخاب کنید.

کاهش حجم عکس
کاهش حجم عکس اندروید

2- حال که برنامه عکس را باز کرد روی عکس بزنید تا حجم فعلی عکس را ببینید.(مانند تصویر زیر که حجم اولیه آن را 7.3 مگابایت نشان می دهد. تصویر گرفته شده از مانیتور توسط سامسونگ S4 با دوربین 13 مگاپیکسل گرفته شده) سپس روی آیکن Reduce در بالای صفحه بزنید تا پنجره سمت راست باز شود. اندازه های مختلف برای تبدیل عکس وجود دارد. منتهی ما پیشنهاد می کنیم 800*450 را انتخاب کنید اگر نیاز به جزیئات ندارید و می خواهید عکس شما علاوه بر کاهش حجم از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.

اندروید-کاهش-حجم-عکس
کاهش حجم عکس در اندروید

3- حال به اندازه و کیفیت نتیجه دقت کنید.(در عکس های گرفته شده از مانیتور وجود رده هایی سایه مانند طبیعیست) همانطور که می بینید با زوم کردن در عکس همچنان می بینیم که نوشته قابل رویت و با کیفیت مطلوب است در حالیکه حجم عکس به 60 کیلوبایت رسیده است. در انتها برای ارسال عکس می توانید روی گزینه Share بزنید و از پنجره ظاهر شده نرم افزار پیامرسان خود را انتخاب کنید.

bigetek.com---اندروید-کاهش-حجم-عکس-2

آیا رساندن عکس ها از 7000 کیلو بایت(7 مگابایت) به زیر 70 کیلوبایت در بسته های اینترنتی کاری الزامی نیست؟

برای دانلود برنامه می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

DownloadGooglePlay

این برنامه به همراه برنامه های روز اندروید در کانال سرگرمی و تکنولوژی BigETek@ (کلیک کنید) برای دانلود قرار داده شده است. کافیست به کانال بپیوندید و عبارت Reduce را جستجو کنید.

شما چه برنامه ای را برای کاهش حجم عکس پیشنهاد می کنید؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد