کاهش حجم آهنگ آنلاین با تلگرام تا یک پنجم بدون تغییر کیفیت آهنگ

کاهش حجم آهنگ آنلاین ترفندیست که قبلا هم به آن پرداخته بودیم. اما اینبار با استفاده از رباتی که در تلگرام معرفی می کنیم این عمل بسیار سریعتر و دلچسبتر شده است. بعلاوه اینکه می توان بجای دانلود آهنگ های پر حجم که با کیفیت 320 در کانال ها قرار می گیرد و گاها به بالای 10 مگ نیز میرسد، می توان با این روش با کاهش حجم اهنگ آنلاین در تلگرام به همان موزیک اما با صرف ترافیک کمتری مثلا 2 مگابایت گوش داد و لذت برد. حتما این ترفند را با BigETek باشید.

اگر طرفدار موزیک باشید، گاهی اوقات بعد از دانلود آهنگ ها و گوش دادن به آن به خود می گویید، این خواننده هم از مادر خود قهر کرده و ای کاش آن ترک را دانلود نمی کردید و حجم خود را برای آن صرف نمی کردید. از طرفی ادمین های کانال های موسیقی زمان و توجه زیادی صرف قرار دادن ورژن های مختلف یک آهنگ نمی کنند.

در ادامه موزیکی را توسط ربات تلگرام تست می کنیم و می بینیم که حجم موزیک از حدود 10 مگابایت به 2 مگابایت می رسد. این در حالیست که پس از گوش دادن هر دو کیفیت تفاوت چندانی را متوجه نخواهید شد.

توجه: حتی اگر دنبال یک آهنگ در اینترنت می گردید می توانید آنرا به تلگرام ارسال کنید و سپس حجم آن را کاهش دهید. برای آموزش انتقال فایل از اینترنت به تلگرام مطلب زیر را مطالعه کنید.

اما به ادامه مطلب بپردازیم…

کاهش حجم آهنگ آنلاین با تلگرام

در گام اول روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد ربات شوید. و Start را بزنید.

mp3toolsbot@

سپس یک آهنگ را از هر کانال موزیکی به این ربات فوروارد (ارسال) کنید. (شماره1). سپس ابتدا روی شماره 2 بزنید تا تبدیل صورت گیرد. بعد روی شماره 3 بزنید تا موزیک تبدیل یافته به شما ارسال شود. در شماره 4 می توانید موزیک حاصل را با کاهش حجمی از 10 به 2 مگابایت ببینید.

کاهش حجم آهنگ آنلاین تلگرام
کاهش حجم آهنگ آنلاین تلگرام

همانطور که می بینید دستوراتی دیگر توسط این ربات می توان عملیاتی کرد که در مطالب آینده حتما به ارائه آنها می پردازیم.

One thought on “کاهش حجم آهنگ آنلاین با تلگرام تا یک پنجم بدون تغییر کیفیت آهنگ

  • April 21, 2017 at 7:22 pm
    Permalink

    خوبه ؟ عالیه بابا!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد