چرا و چگونه حجم عکس ها را برای ارسال به شبکه های مجازی کاهش دهیم؟

امروزه بسیاری افراد برای صرفه جویی در هزینه ارتباطات، خود را ملزم به استفاده از اپلیکیشن هایی چون تلگرام، واتس آپ، وایبر و… می بینند. آیا شما از آن دسته افرادی هستید که از اتمام سریع حجم  بسته های ترافیکی خریداری شده از اپراتورهای خود ناراضی هستید!!! ارسال عکس همانند دیگر اطلاعات در ارتباطات امری جدایی ناپذیر است.گاهی یک عکس توانایی انتقال احساساتیست که با زبان بیان نمی شود. اما ایا چند مگابایت عکس ارزش ارسال دارد! یا راهی برای کاهش 90 درصدی سایز آنها نیز وجود دارد؟

در این مطلب خواهید آموخت که چگونه حجم ترافیک خود را بیشتر ذخیره کنید. همانطور که می دانیم دوربین گوشی های موبایل در هر نسل با کیفیت بالاتری عرضه می شوند همچون دوربین گوشی های همراه سامسونگ، سونی، ال جی و نوکیا. که تا به حال نوکیا با عرضه دوربین 41 مگا پیکسلی خود در لومیا 1020 توانسته سردمدار مگاپیکسل ها باشد.

یکی از دلایل اتمام زود هنگام بسته های اینترنتی، ارسال عکس های گرفته شده با کیفیت بالا توسط چنین تلفن های همراهی، در فضای مجازی است.

اگر در کامپیوترهای شخصی اقدام به فرستادن عکس به فضای مجازی می کردیم، مسلما دستور   alt+ctrl+shift+sدر عرض چند ثانیه کم حجمترین و در عین حال با کیفیت ترین عکس را با استفاده از فتوشاپ به ما تحویل می داد اما مسئله این است که اکثر ما در اندروید به سر می بریم.

امروز قصد داریم اپلیکیشنی که تقریبا شبیه به این کار نرم افزار فتوشاپ را در گوشی های تلفن همراه اندرویدی شما انجام می دهد، معرفی کنیم. نام این اپلیکیشن یا نرم افزار کاهش حجم عکس با کمترین افت کیفیت Photo Editor Full است که از لینک زیر می توانید آن را دانلود و روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید

دانلود کنید.

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود از گوگل پلی)

عکس های زیر به ترتیب آموزش رسیدن به حجم مطلوب برای ارسال عکس به دنیای مجازیست.

photo-editor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد