پیدا کردن گوشی گم شده در حالت سایلنت

آیا شما نیز گوشی خود را اکثر اوقات در حالت سایلنت می گذارید. بسیاری مواقع پیش می آید که در اثر پیدا نکردن گوشی سایلنت شده یا گوشی گم شده ، اعصابمان به هم میریزد. نرم افزارهای بسیاری وجود دارند که به موبایل اندرویدی شما کمک می کنند بتوانید گوشی خود را بدون خروج از حالت سایلنت پیدا کنید اما با توجه به تست هایی که انجام دادیم، تمامی آنها کارایی ندارند.

آموزش پیدا کردن گوشی گم شده

بنابر این نرم افزاری که در تست ما جوابگو بوده را معرفی می کنیم.

نرم افزار هایی هم هستند که حتی با گرفتن شماره مخاطب می توانند آن را ردیابی کنند اما بدون هزینه امکان پزیر نیست. یا گوگل سرویس مجانی برای ساکنین آمریکا , کانادا قرار داده که همین کار ساده را نیز انجام می دهد بنام گوگل ویس اما برای مکان های دیگر مجانی نخواهد بود.

این نرم افزار یک کلمه را از شما می گیرد و اگر همین کلمه را برای گوشی خود از موبایل دیگران اس ام اس کنید، گوشی در حالت سایلنت به صدا در می آید تا مکان دقیق گوشی خود را بیابید. امکان شیطنت کردن برخی از افراد توسط این نرم افزار نیز وجود دارد. امکان دارد برخی گوشی خود را به عمد داخل وسایل شما بگذارند و با این نرم افزار بخواهند شما را دست بیاندازند.

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

دانلود کنید

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

Untitled-2

در باکس مستطیل زرد اول یک کلمه بنوییسید و آنرا به خاطر بسپارید.( ما عبارت “های” انتخاب کردیم.)

در باکس زرد دوم مدت زمانی که می خواهید موبایل شما بعد از دریافت اس ام اس زنگ بخورد را تعیین می کنید. بصورت پیش فرض 2 دقیقه زنگ خواهد خورد.

در باکس زرد آخری نیز نوع زنگ را مشخص می کنید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد