پیدا کردن گوشی با سوت – گوشی خود را تربیت کنید!

کم پیش می آید گوشی خود را از خود جدا نگه داریم اما گاهی اوقات این جدایی طولانی می شود بدین معنی که گوشی خود را در جایی از خانه گم کرده ایم. امروزه برنامه نویسان این دغدغه را نیز رفع کرده اند. با خواندن ادامه مطلب پیدا کردن گوشی با سوت ، خیالتان از گم شدن گوشی آسوده خواهد شد.

برای دانلود نرم افزار اندرویدی whistle android finder free روی لینک زیر کلیک کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

پیدا کردن گوشی با سوت

توجه کنید که این نرم افزار حالت پیشرفته پولی نیز دارد که در سایت های دیگر فارسی بصورت هک شده موجود است. پس از نصب برنامه تصویر زیر نمایش داده می شود.

  • با لمس شماره 1 گزینه های بعدی فعال می شود.
  • در گزینه 2 شدت حساسیت برنامه را تعیین می کنید(بهتر است نرمال باشد، اگر در جلسات و مکانهای عمومی زیاد شرکت می کنید شدت را کاهش دهید اما اگر در خانه و مکانهای ثابت هستید شدت نرمال کفایت می کند.)
  • در شماره 3 می توانید آهنگی که قرار است با صدا کردن گوشی پخش شود را انتخاب کنید.
  • در شماره 4 تست شماره 3 را انجام می دهیم یعنی پخش آهنگ.
  • در شماره 5 میزان صدای پخش آهنگ با حداکثر توان گوشی را مشخص می کنیم.
  • نهایتا صفحه گوشی را خاموش کنید و از گوشی فاصله بگیرید.

bigetek.com-whistle-android-finder

سپس با سوت گوشی خود را صدا کنید. این صدا ممکن است در اوایل برای شما ناآشنا باشد. اما بعد از اولین موفقیت در صدا کردن گوشی خود سعی کنید همان مدل سوت زدن را بخاطر بسپارید. توجه کنید که گوشی به صدا های وسایل الکترونیک مانند زنگ موبایل، تلفن خانه، آیفون منزل و … نیز حساس است. بنابراین برای یافتن سریعتر گوشی می توانید با یک گوشی دیگر به تلفن بی سیم خود در جای جای خانه تماس بگیرید و مطمعن باشید که گوشی شما به صدای تولید شده پاسخ خواهد داد. و صفحه گوشی روشن می شود.

bigetek.com-whistle-android-finder-2

اگر آهنگ طولانی برای هشدار انتخاب کرده اید پس ناچار به خاموش کردن آن در مکانهای عمومی هستید و برای غیر فعال کردن آن باید از بالای صفحه در نوار ابزار هشدار و اعلانات گوشی روی برنامه (شماره 2) را لمس کنید تا برنامه بسته شود. در غیر این صورت پس از تمام شدن آهنگ خود برنامه خاموش می شود.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد