ورود به سایت بدون ثبت نام – آیا ممکن است ؟

اگر دانشجو باشید و به دنبال یک فایل در دنیای وب و پس از سرچ های بسیار موفق به یافتن آن شده باشید. در این مرحله ثبت نام در آن سایت برای دانلود یک فایل بسیار زور دارد. اگر دانشجو باشید حتما این موقعیت را تجربه کرده اید. اما بهتر است بدانید دیگر نیازی به انجام مراحل چندگانه ثبت نام ندارید. کافیست از یوزرنیم و پسورد هایی که در سایت ها نشر پیدا کرده اند استفاده کنید. پس جواب سوال مثبت است و ورود به سایت بدون ثبت نام امکان پذیر است. با BigETek همراه باشید.

برای ورود به بسیاری از وب‌سایت‌ها نیاز است تا حساب کاربری اختصاصی خود را داشته باشیم. اما وب‌سایتی که امروز به شما معرفی می‌کنیم نام کاربری و رمزعبور‌هایی که دیگر کاربران برای وب‌سایت‌های مختلف ساخته‌اند را در اختیار شما قرار می‌دهند.

همه ما با وب‌سایت‌های جدیدی آشنا می‌شویم یا به صورت روزانه به وب‌سایت‌های مختلفی سر می‌زنیم. همینطور برای استفاده از هر کدام از سایت‌ها هم نیاز است تا ابتدا در آن‌ها حساب کاربری اختصاصی خود را داشته باشیم.

بسیاری از وب‌سایت‌ها دائم پیام «ثبت نام کنید / Sign Up» را به شما نشان می‌دهند و پس از ثبت نام هم نیاز است تا با چک کردن صندوق دریافتی ایمیل، حساب کاربری خود را فعال کنید. وب‌سایت BUgMeNot هزاران سایت از سراسر جهان را که نیاز به ثبت نام دارند بدون نیاز به ثبت نام کاربر، در اختیارش قرار می‌دهد.

وب سایت BugMeNot یک منبع رایگان برای دریافت نام کاربری و رمز عبور‌های از پیش تعیین شده است که توسط مدیران این وب سایت و کاربران به اشتراک گذاشته می‌شود.

ورود به سایت بدون ثبت نام

ورود به سایت بدون ثبت نام
ورود به سایت بدون ثبت نام

نحوه‌ی کار با این ابزار بسیار ساده است. در واقع بدون نیاز به ثبت نام در انجمن‌ها‌، کافی است آدرس اینترنتی صفحه‌ی موردنظر خود را در باکس جست‌و‌جوی وب‌سایت BugMeNot وارد کنید. برای شروع ابتدا وب سایت را باز کنید. در صفحه‌ی اصلی این وب‌سایت، باکس جستجو دیده می‌شود که برای وارد کردن آدرس آن صفحه‌ای است که لینک‌های مرتبط آن غیرفعال و تنها برای اعضا قابل مشاهده است.

به عنوان مثال انجمن برنامه نویسان یکی دیگر از انجمن‌هایی است که لینک‌های دانلود یا عکس آن، برای کاربران غیر عضو مخفی شده است. برای رفع این محدودیت کافی است آدرس برنامه نویس را در باکس جست‌وجو وارد کنید و یکی از نام‌های کاربری (Username) و رمز‌های عبور‌ (Password) معرفی شده را وارد کنید. در صورت دلخواه می‌توانید از افزونه‌های این وب‌سایت برای مرورگر‌های گوگل کروم و فایرفاکس نیز استفاده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://bugmenot.com مراجعه کنید.

One thought on “ورود به سایت بدون ثبت نام – آیا ممکن است ؟

  • March 31, 2017 at 12:00 am
    Permalink

    واقعا فوق‌العاده بود!!!!
    سپاس …….

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد