وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

گوگل سیستم اکانت هایش را با دقت بسیار بالایی طراحی کرده است. به گونه ای که استفاده از آنها آسان باشد و همیشه در دسترسی کاربران باشند. اما اگر شما چندین اکانت گوگل داشته باشید و برای مثال یک جیمیل شخصی و یک جیمیل برای کارتان داشته باشید، قضیه کمی متفاوت خواهد شد. خوشبختانه گوگل به تازگی تغییراتی در سیستم اکانت هایش ایجاد کرده که کاربرانی که از چند اکانت گوگل استفاده میکنند بتوانند به آسانی به همه ی این اکانت ها دسترسی داشته باشند. در ادامه نحوه وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان را آموزش می دهیم.

آموزش وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

برای شروع کار وارد اکانت اول خود شوید. متوجه خواهید شد که محیطی که پس از وارد شدن به اکانت با آن مواجه خواهید شد تغییر پیدا کرده. گوگل در ماه می سال 2017 این محیط را تغییر داد. صفحه اصلی ورود به اکانت گوگل Accounts.google.com است اما از طریق هر کدام از سرویس های دیگر شرکت گوگل نیز میتوانید وارد اکانت شوید.

وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان
وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

زمانی که وارد اکانت اول شدید بر روی عکس پروفایلتان که در گوشی سمت راست بالا قرار دارد کلیک کنید. اگر هم عکس پروفایلی ندارید یک دایره وجود دارد که در آن حرف اول نام اکانت گوگل شما وجود دارد، بر روی آن کلیک کنید و سپس گزینه “Add Account” را انتخاب کنید.

وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

هم اکنون دوباره به صفحه ورود بازخواهید گشت و امکان وارد شدن به یک اکانت دیگر را نیز خواهید داشت. هم اکنون جیمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. همچنین اگر میخواهید، میتوانید با حساب های به غیر از حساب گوگل نیز وارد شوید و حسابتان را با استفاده از ابزار گوگل مدیریت کنید.

وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

هم اکنون شما با هر دو حساب خود وارد سرویس های گوگل شده اید. در این بخش باز هم میتوانید حساب های دیگر بیافزایید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. برای جابه جا شدن بین حساب ها نیز بر روی عکس پروفایلتان که در بالا سمت راست است کلیک کنید تا منوی حساب ها باز شود و سپس بر روی اکانتی که میخواهید واردش شوید کلیک کنید.

وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

آموزش دسترسی به سرویس های گوگل از طریق اکانت های فرعی

زمانی که در صفحه اکانت ها، وارد یک اکانت به جز اکانت اولتان شده اید، از آن اکانت خارج نشوید و به صفحه یکی از سرویس های گوگل همانند Calendar.google.com بروید. متوجه خواهید شد که گوگل با اکانت اولی که در بخش حساب ها وارد کرده بودید وارد این صفحه شده و از آن اکانتی که آخرین بار وارد آن شده بودید استفاده نکرده است.

سیستم اکانت گوگل زمانی که وارد یکی از سرویس های گوگل میشوید از اکانت اولی که واردش شده بودید استفاده خواهد کرد و حتی اگر برای آخرین بار قبل از استفاده از سرویس مورد نظر وارد یک اکانت دیگرتان شده باشید باز هم با استفاده از اکانت اول وارد خواهد شد. دلیل این موضوع این است که گوگل از شما میخواهد که خودتان در این سرویس ها وارد آن اکانت مورد نظر شوید تا از بروز ایراد توسط گوگل جلوگیری شود.

وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

برای وارد شدن به یک اکانت دیگر عکس پروفایل خود را از طریق بالا سمت راست کلیک کنید و سپس اکانت مورد نظر را جهت ورود انتخاب کنید. سپس همان صفحه با اکانت مورد نظر شما باز خواهد شد.

برای اینکه با استفاده از همین اکانت که وارد شده اید به دیگر سرویس های گوگل نیز دسترسی داشته باشید، میتوانید بر روی علامت چند نقطه که در کنار عکس پروفایلتان است کلیک کنید و سپس سرویس مورد نظر را جهت ورود انتخاب کنید.

وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

با این کار پس از ورود به سرویس مورد نظر لازم نیست دوباره وارد این اکانت شوید.

وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان
وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

همچنین اگر به مدیریت چند اکانت اینستاگرام علاقه من هستید به لینک زیر مراجعه کنید :

مدیریت چند صفحه اینستاگرام همزمان

5 thoughts on “وارد شدن به چند اکانت گوگل همزمان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد