نرم افزار یادآوری کارهای روزانه اندروید و Google Keep – iOS

تنظیم زمان و اولویت بندی کارها در موفقیت هر پروتکلی ضروری است. اگر نیاز به یادآوری قرص ها برای مادر بزرگ مهربانمان هستیم یا هنگام برگشت به خانه نیاز به یادآوری خرید روزانه داریم یا سالگرد ازدواجمان را فراموش می کنیم مطمعن باشید به نرم افزار یادآوری کارهای روزانه نیاز داریم. شما علاوه بر استفاده از گوشی می توانید این یادآوری ها را از طریق اینترنت به کامپیوتر خود نیز منتقل کنید یا با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. 

تا به حال به گسترگی ارتباطات توجه کرده اید، بخشی از این بار بر دوش گوگل است. هر چند وابسته شدن به یک سیستم ریسک بالایی دارد اما قبول این ریسک در مقابل استفاده از مزیت های سیستم قابل بحث است.

دانلود نرم افزار یادآوری کارهای روزانه

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یااین صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

برای محصولات اپل نیز می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

 

بسراغ نرم افزار می رویم. پس از دانلود آنرا باز کنید. براحتی در قسمت نشان داده شده ضربه بزنید و متن یادآوری خود را تایپ کنید و دکمه برگشت بالای صفحه را بزنید. نتیجه مانند نوشته سمت راست می شود.

keep-google-bigetek.com-1

اما کمی عمیقتر وارد شویم. اینبار یک پیام صوتی ذخیره کنید برای این کار نیاز به فعال یودن پیام صوتی توسط گوگل داریم. در واقع فقط باید اتصال اینترنت شما روشن باشد. پس اتصال WiFi یا Data را برقرار کنید و به جای زدن روی باکس Take a note اینبار روی علامت میکروفن کنار آن بزنید تا پیغام شما شروع به ضبط شدن شود.

keep-google-bigetek.com-2

حال زمان یاد آوری را تنظیم می کنیم. به علامت ساعت در شکل زیر توجه کنید. گزینه اول Tommorowبرای تغییر روز است شما می توانید یک روز در سال آینده را انتخاب کنید (برای مثال سالگرد ازدواج) و سپس زمان آن را با زدن Morning و انتخاب گزینه آخر یعنی Select a time (در شکل نشان داده شده). و اما اگر می خواهید این یادآوری هر روز تکرار شود Does not repeat را بزنید و گزینه Daily را انتخاب کنید.

keep-google-bigetek.com-3

حال می خواهیم این یاد آوری ها را از طریق اینترنت نیز در دسترس داشته باشیم. شاید زمانی پیش بیاید که شما می خواهید یک مساله را در زمانی خاص به شخصی خاص یاد آوری کنید. هرچند این قسمت گوگل هنوز به کار نیاز دارد اما بزودی خبر های خوشی را شاهد خواهیم بود. در زیر آموزش اتصال Google Keep در کامپیوتر و موبایل را به هم ارائه می دهیم.

برای این کار شما نیاز به یک اکانت گوگل Gmail دارید. پس از ساختن آن در اینترنت آنرا در بخش تنظیمات گوشی قسمت Add account وارد کنید. (شاید تنظیمات گوشی شما کمی متفاوت باشد اما اضافه کردن اکانت گوگل مشابه همین تصویر پاییت است) پس از زدن New باید ID و رمز خود اکانت گوگل را نیز وارد کنید. توجه کنید مطابق آموزش های قبل یاد آور می شویم که اکانت گوگل در گوشی های شما ضروریست. برای شنان دادن ضرورت آن به مطلب آموزشی زیر مراجعه کنید.

چطور قفل گوشی را باز کنید؟ اگر پسورد گوشی را فراموش کردید.

account-google-bigetek.com-1

حال به تنظیمات – Setting گوشی برگردید. باید دکمه انتقال اطلاعات بین گوشی و گوگل را فعال کنیم مطابق شکل زیر

keep-google-bigetek.com-4

حال به سایتی که گوگل برای این ارتباط لحاظ کرده سر بزنید ببینیم که آیا این اطلاعات گوشی ما به اینترنت انتقال یافته است یا خیر؟

 keep.google.com

keep-google-bigetek.com-5

اگر ارتباط برقرار نشده بود کمی تامل کنید. گوگل یک اپلیکیشن مبتنی بر نت هم در اختیار کاربرانش قرار داده است. شما می توانید با رفتن به آدرس زیر آنرا که با حجم حدود 4 مگابایت در اختیار شما قرار داده دانلود و بطور اتوماتیک نصب کنید.

Google Keep

keep-google-bigetek.com-6

اگر باز هم ارتباط بر قرار نبود به شکل زیر ارتباط را برقرار کنید.

keep-google-bigetek.com-7

حال وارد قسمت تنظیمات اکانت گوگل می شوید. طبق شکل زیر عمل کنید.

keep-google-bigetek.com-9

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد