معرفی دو نرم افزار مراقبت از نوزاد در هنگام خواب برای اندروید

کودکان ما شیرین ترین بخش زندگیمان هستند و برای مراقبت از این فرشته های زمینی هر کاری که از دست ما بر بیایید، دریغ نمی کنیم. از طرفی تکنولوژی سعی در راحت تر کردن زندگی ما را دارد. امروز 2 نرم افزار مراقبت از نوزاد را معرفی می کنیم که شاید کمی شما یا اطرافیان شما را آسوده خاطرتر کند. هنگامی که والدین از نوزاد فاصله می گیرند می توانند یک گوشی را در اتاق اما دور از بدن نوزاد قرار دهند تا وقتی که نوزاد بیدار شد و کمی سروصدا کرد، والدین را با تماس یا sms خبر کند. (معمولا مردها به صدای موبایل خود حساسترند تا صدای نوزاد) این نرم افزار را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید.

دو نرم افزار ساده برای این کار وجود دارد. توجه کنید که این دو نرم افزار تست شده اند و در مقایسه با نرم افزار های دیگر بخوبی پاسخگوی نیاز شما خواهند بود. که هر کدام را تک تک بررسی می کنیم.

دانلود نرم افزار مراقبت از نوزاد 1

ابتدا نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یااین صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

سپس برنامه را باز کنید و روی Baby Alarm بزنید. وارد صفحه ای خواهید شد که ما آنرا با 5 شماره مشکلی در شکل توضیح خواهیم دادیم. 1. شماره تلفن موبایل یا منزل خود را با کد اولیه بدهید. 2. اگر می خواهید که اطلاع رسانی از طریق تلفن باشد Call را تیک بزنید. وقتی بچه بیدار شود دیگر مهم نیست گوشی زنگ بخورد یا نه. 3 و 4  این قسمت با توجه به میزان صدای بچه و فاصله گوشی از نوزاد در اینجا باید تست شود. گوشی را کنار نوزاد نگه دارید، اگر می خواهید زمانی که گریه می کند برنامه شروع به زنگ زدن کند باید شماره 3 از 50 درصد شماره 4 بگذرد. این دو را نسبت به یکدیگر باید تنظیم کنید. 5 و نهایتا روی Go to Baby Sleep Mode بزنید.

bigetek.com-نرم-افزار-مراقبت-از-نوزاد

حال گوشی را در فاصله مناسبی از کودک بگذارید و گوشی را به حالت sleep ببرید تا باطری مصرف نکند.برنامه به فعالیت خود ادامه می دهد. در شکل زیر می بینید که اگر از 50 در صد حساسیتی که تعریف کردیم صدا بیشتر شود شماره گیری آغاز می شود.

bigetek.com-نرم-افزار-مراقبت-از-نوزاد2

دانلود نرم افزار مراقبت از نوزاد 2

شاید از خود بپرسید چرا دو نرم افزار را معرفی می کنیم. نرم افزار قبلی ساده تر از این نرم افزاریست که می خواهیم معرفی کنیم. از قابلیت های آن در ادامه مطلع خواهید شد. ابتدا نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یااین صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

پس از نصب برنامه آنرا باز کنید. و روی سه نقطه بالای صفحه بزنید و Settings را انتخاب کنید. 1. میزان حساسیت صدای نوزاد را نشان می دهد یعنی اگر این حساسیت بالاتر از خط صورتی که 5000 معیار فعلیش است باشد و به اندازه بیش 1 ثانیه طول بکشد، تماس برقرار خواهد شد. می توانید آنرا با دست بالا یا پایین ببرید. در 2. شماره تلفن خود را وارد کنید البته با کد. 3 میگوید که آیا هشدار بصورت مداوم باشد یا تماس قطع شود؟ 4. فعالیت گوشی در زمانی که گوشی باطری کمی دارد را به عهده می گیرد. مثلا اگر باطری شارژ کمی داشته باشد بهتر است sms بفرستد تا زنگ بزند. 5. همان گزینه قبلیست وقتی هشدار با خطا مواجه می شود و برنامه اشتباه کند. 6. بعد از تماس اسپیکر روشن باشد یا نه ؟ 7. شروع عملکرد مانیتور کردن نوزاد بعد از زدن دکمه Start چقدر باشد؟ 8. بعد از بیدار شدن کودک یا ایجاد صدای بلند و فعال شدن تماس چند ثانیه طول بکشد تا تماس برقرار شود ؟ 9. خود گوشی آیا صدا کند یا نه ؟

bigetek.com-نرم-افزار-مراقبت-از-نوزاد3

سپس دکمه استارت را می زنیم و گوشی را به sleep میبریم. اگر صدایی بلند شود می بینید که 3 ثانیه محلت کنسل کردن تماس را می دهد(شماره 8 شکل قبل) می دهد و سپس تماس می گیرد.

bigetek.com-نرم-افزار-مراقبت-از-نوزاد4

امیدواریم خواب آسوده تررا با این نرم افزار تجربه کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد