نرم افزار دکمه هوم اندروید و دیگر دکمه ها بدون روت

نرم افزار دکمه هوم اندروید ، نرم افزار دکمه برگشت اندروید ، نرم افزار دکمه های مجازی اندروید را  بدون روت گوشی تجربه کنید. امروز دو برنامه ای ساده ولی کاربردی را به شما معرفی خواهیم کرد. شاید از گوشه و کنار شنیده باشید که فلانی گوشی خود را زیر قیمت فروخت. اما چرا؟ بخاطر از کار افتادن دکمه های گوشی، چون ضربه خورده بود. اما دیگر بخاطر این عیب گوشی خود را نفروشید چون راه حل پیش ماست.

اگر شما هم به استفاده از دکمه های گوشی حساس هستید و نگران از خراب شدن آن این مطلب حتما پاسخگوی اضطراب شماست. کافیست به یک مرکز تعمیرات موبایل سر بزنید تا بدانید که چه تعداد مراجعه بخاطر دکمه وسط سامسونگ (Home) وجود دارد. یا پس از ضربه خوردن  گوشی کل گوشی کارایی خود را حفظ کرده ولی دکمه ها از کار افتاده اند

دو نرم افزار دکمه هوم اندروید بدون نیاز به روت گوشی

این دو نرم افزار پیچیدگی خاصی ندارد. کافیست آنرا نصب کنید و طبق آموزش کوتاه زیر عمل کنید.  پس از دانلود نرم افزار که لینک آن در زیر آمده برای بهتر دیدن عکس روی آن کلیک کنید. بهتر است جایی برای نرم افزار در صفحه تعیین کنید که دست شما کمتر به آنجا اصبت می کند و در عین حال راحت ترین مکان دسترسی برای انگشتانتانداشته باشید. اگر دست راست هستید پیشنهاد ما سمت راست و کمی بالاتر از نصف صفحه نمایش است. در غیر اینصورت سمت چپ بهتر است.

bigetek.com-navigation-bar

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

این نرم افزار دکمه پاور اندروید را نیز دارد. اگر دکمه های اضافی مانند قفل کردن صفحه نمایش را دوست نداشتید در تنظیمات می توانید آنرا پنهان کنید یا نرم افزار دوم را دانلود کنید.

بدون مقدمه می رویم سراغ نرم افزار دکمه های مجازی اندروید دوم. این نرم افزار ظاهری مطلوبتر بخاطر سادگی و شباهت زیاد به دکمه های اصلی گوشی یا تبلت دارد. آموزش فعال سازی آن نیز در عکس زیر آمده است.برای بهتر دیدن عکس روی آن کلیک کنید.

bigetek.com-Back-Button

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

این نرم افزار ها قابلیت جابجایی تغییر رنگ پس زمینه و یا حتی محو شدن دارند. مثلا می توانید آنها را در زیر صفحه نمایش محو کنید و با زدن صفحه نمایش باعث برگشت به صفحه هوم شوید و  این باعث تعجب دوستانتان می شود.

در مطلب آموزش قبل بهترین نرم افزار جهت کاربردی بودن این دکمه ها را به شما پیشنهاد دادیم. اگر به استفاده بیشتر ازگوشی خود نیاز دارید به شما مطلب زیر را پیشنهاد می کنیم. توجه کنید اپلیکیشن زیر بسیار گسترده تر است و سادگی نرم افزار بالا را ندارد. از همراهیتان سپاسگذاریم.

اپلیکیشنی که بهترین جایگزین برای دکمه های تبلت و گوشی هاست


7 thoughts on “نرم افزار دکمه هوم اندروید و دیگر دکمه ها بدون روت

 • October 26, 2017 at 2:43 pm
  Permalink

  باتشکر میخواستم کلید برگشت وتکرار گلکسیj7 چراردشن نمیشه

  Reply
  • October 26, 2017 at 8:49 pm
   Permalink

   در هوم هستید دکمه برگشت خاموش خواهد بود

   Reply
  • October 26, 2017 at 8:49 pm
   Permalink

   در هوم دکمه برگشت خاموش خواهد بود

   Reply
 • July 3, 2017 at 11:35 am
  Permalink

  ببخشید با این دکمه های مجازی روی سامسونگ میشه اسکرین شات گرفت؟

  Reply
  • July 4, 2017 at 9:47 am
   Permalink

   خیر متاسفانه . میتونید از نرم افزارهای اسکرین شات استفاده کنید

   Reply
 • December 31, 2015 at 7:04 pm
  Permalink

  ممنون از سایت خوبتون / فقط یه سوال ؟ لینک مستقیم گذاشتن ، یا آپلود کردن برنامه تو یه سایت مثل آپلود بوی خیلی سخته که لینک دانلود نمیدید ؟؟؟؟؟؟؟

  Reply
  • December 31, 2015 at 7:19 pm
   Permalink

   با تشکر از شما بخاطر زمانی که برای نظر دادن صرف کردید. برنامه های اندروید معمولا در حال توسعه هستند و هر دو سه هفته یکبار بروزرسانی نیاز دارند. از آنجا که ما همواره بدنبال ارائه بروزترین برنامه ها هستیم لذا پیشنهاد میکینم که از خود گوگل پلی برنامه دانلود بشه . همچنین اگر بعلت تحریم امکان دانلود از گوگل پلی را ندارید می توانید از دانلود از گوگل پلی استفاده کنید.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد