آموزش قدرتمند ترین نرم افزار برگرداندن اطلاعات پاک شده – فرمت شده – قفل شده

موضوعاتی چون برگرداندن اطلاعات فلش ویروسی ، برگرداندن اطلاعات پاک شده فلش، برگرداندن اطلاعات هارد باعث شد تا این مطلب را ارائه دهیم. گاهی برگرداندن اطلاعات پاک شده به یک دنیا می ارزد. اما آیا هر نرم افزاری ارزش تست کردن دارد؟ یا بهتر است بهترین را در اختیار بگیریم تا از همان ابتدا بدانیم که کارمان بی نقص انجام خواهد شد. آیا تا به حال با پیغام هایی چون you need to format the disk before you can use it روبرو شده اید؟ امروز بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار برای برگرداندن اطلاعات پاک شده در فلش یا هارد داخلی و یا هارد اکسترنال را آموزش می دهیم.

 اگر مشکل در باز کردن هارد دارید یا مشکل دیدن اطلاعات یک فلش را دارید و مطمعن هستید که فلش یا هارد شما ویروسی نشده است(هر چند اگر فلش ویروسی شما فرمت شده باشد می توانید اطلاعاتش را بازگردانی کنید اما قبلش یک آنتی ویروس قوی نصب کنید)، چند دقیقه ای را با ما سپری کنید تا به شما نشان دهیم چگونه از یک هارد 1000 گیگی بیش از 1 ترابایت اطلاعات را باز گردانی می کنیم.

واقعیت را بخواهید این مشکل برای خود نویسنده اتفاق افتاده است و بعد از بررسی نرم افزار های متعدد به یک جمع بندی رسیدیم و نتیجه موضوع قدرتمند ترین نرم افزار برگرداندن اطلاعات پاک شده را در اینجا ارائه می کنیم.

با ارسال 400 گیگ اطلاعات به یک هارد 1000 گیگی که تازه خریداری شده بود، متاسفانه متوجه شدیم که هارد 1 ترابایتی اطلاعات را نشان نمیدهد. و اطلاعات تازه قبول کرده را قفل کرده است و پیغام زیر را می دهد. لطفا در هنگام دیدن این پیغام Format disk را نزنید. زیرا برگرداندن اطلاعات شما را با سختی مواجه می کند.

you need to format the disk before you can use it

bigetek.com-1-برگرداندن-اطلاعات-پاک-شده

برای نویسنده که برای انتقال اطلاعات در حدود 4 ساعت صبر کرده است این پیغام شک آور است. پس به سمت نرم افزار های ریکاوری رفتیم و از کم حجم ترین ها شروع کردیم مانند Recovery My Files، iCare.Format.Recovery و … تا رسیدیم به قدرتمند ترین ها مانند EaseUS Data Recovery Wizard و MiniTool Power Data Recovery  که با قدرت عجیب این نرم افزار ها روبرو شدیم. هر چند زمانی بیشتر از دیگر نرم افزار ها برای برگرداندن اطلاعات پاک شده می طلبد اما ویژگی هایی که به ما نشان می دهد (در ادامه آموزش به آنها اشاره می کنیم) واقعا ارزش این زمان را دارد.

دانلود نرم افزار EaseUS Data Recovery

DB2

پسورد soft98.ir

در صورت دانلود نشدن به اینجا رجوع کنید.

آموزش برگرداندن اطلاعات پاک شده

1- ما نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard را برای برگرداندن اطلاعات پاک شده انتخاب کردیم. اما تا حدودی شیوه و مراحل کار  حتی پوسته و کرک نرم افزار برای هر دو یکسان است. پس از دانلود آن از لینک و نصب نرم افزار زیر باید آن را کرک کنید. کرک آن به این صورت است که وارد فایل Cracked  می شوید که داخل آن 3 فولدر است. یکی از فولدر ها را بدلخواه انتخاب کنید و باز کنید فایلی که درون آن قرار دارد را با توجه به نوع سیستم 32 یا 64 بیتی خود Copy کنید و در محلی که نرم افزار نصب شده است پیست کنید. (اگر مشکلی در این پروسه داشتید می توانید از ما سوال کنید.)

bigetek.com-0-برگرداندن-اطلاعات-پاک-شده
برای بزرگ نمایی روی عکس کلیک کنید

2- پس از کرک برنامه را باز می کنیم. صفحه اول از شما می خواهد که اطلاعاتی را که می خواهید درون فلش یا هار خود جستجو کنید تیک بزنید. اگر کل اطلعات را می خواهید همه باید تیک بخورند اما این باعث می شود بسته به حجم اطلاعات شما چندیدن ساعت را منتظر بمانید. گاهی مثلا بندبال یک عکس هستیم که ناگهانی پاک شده است. پس فقط Graphics را تیک می زنیم. در انتها روی Next کلیک می کنیم.

bigetek.com-2-برگرداندن-اطلاعات-پاک-شده

3- در این گام تمامی هارد ها یا فلش هایی که به سیستم شما نصب باشند دیده خواهند شد. و شما هارد یا فلشی را که می خواهید آنرا بازیابی کنید انتخاب می کنید و دکمه Scan را می زنید. همانطور که میبینید ما اطلاعات خود را از هارد اکسترنال 500 گیگ به هارد 1 ترا انتقال دادیم و حجم اطلاعات باقی مانده در هارد اولیه 1.96 مگابایت مانده ولی حجم اطلاعات درون هارد مقصد نا معلوم است (اطلاعات قابل خواندن نیست). پس هارد دوم را انتخاب می کنیم تا اطلاعاتش را باز گردانیم.

bigetek.com-3-برگرداندن-اطلاعات-پاک-شده

4- پس از گذشت بیش از 4 ساعت اطلاعات فراخوانی شدند اما همانطور که انتظار داریم اطلاعاتی که قابل برگشت هستند باید کمتر از 500 گیگ باشند ولی در شکل مستطیل قرمز زیر می بینید مقدار آن 1182 گیگ یهنی بیش از دو برابر اطلاعاتی که ما می خواهیم. اما دلیل آن چیست؟ نوع دسته بندی اطلاعات دلیل اصلی آن است. شمابا برداشتن تیک More lost Files به اطلاعات اصلی هارد خود می رسید(در سمت چپ شکل زیر می بینید که تمامی فولدرهای هارد بازیابی شده اند و هر کدام را بخواهیم می توانیم تیک بزنیم و برگردانیم) در غیر این صورت می توانید با داشتن فضای کافی کل 1182 گیگ را ذخیره کنید. حال طبق شمارش ها عمل کنید.

نکته قابل توجه اینکه هیچ وقت فایل ها را در هارد یا فلشی که دارید از آن برای برگرداندن اطلاعات از دست رفته استفاده می کنید، ذخیره نکنید. مثلا من هارد J را برای بازیابی انتخاب کرده ام. باید فضایی را برای ذخیره اطلاعات بازیابی شده انتخاب کنم و این مکان باید هر جایی به غیر از همان هارد J باشد. مثلا My Passport مقدار 465 گیگ خالی دارد و آن را انتخاب می کنیم.

bigetek.com-4-برگرداندن-اطلاعات-پاک-شده

5- مهمترین ویژگی را بخاطر بسپارید. اگر فضا برای برگرداندن کل اطلاعات را ندارید و نمی خواهید که با صرف این همه زمان حدود 4 ساعت را دوباره به ریکاوری اطلاعات برگردید، این نرم افزار قدرتمند اجازه ذخیره کردن این پروسه بصورت یک فایل چند کیلو بایتی را می دهد. بطور مثال من هارد 500 دارم اما می خواهم 1000 گیگ را ریکاوری کنم. پس باید دو بار این مراحل را انجام دهم. اما می توانم بعد از یکبار جستجوی اطلاعات خام (یعنی پایان گام 4 اما قبل از زدن Recover) این مراحل را در یک فایل ذخیره کنم و 500 گیگی را بازیابی کنم تا برای استفاده مجدد 4 ساعت دیگر را منتظر جستجوی تمامی فایل ها نمانم بلکه از فایل ذخیره شده استفاده کنم.

bigetek.com-5-برگرداندن-اطلاعات-پاک-شده

در توضیح شکل بالا باید بگوییم که برای ذخیره کردن پروسه جستجوی اطلاعات روی علامت نشان داده شده می زنیم و کار را در فایلی ذخیره می کنیم. و در استفاده مجدد برای برگرداندن اطلاعات باز همین آیکن را می زنیم تا برنامه فایل ذخیره شده را بخواند و نسبت به برگرداندن باقی اطلاعات پاک شده اقدام کنیم.

50 thoughts on “آموزش قدرتمند ترین نرم افزار برگرداندن اطلاعات پاک شده – فرمت شده – قفل شده

 • May 14, 2018 at 1:09 pm
  Permalink

  سلا م میشه بگید فرق این دوتا نسخه چیه؟ کدوم بهتره؟ pro , technecian

  Reply
  • May 14, 2018 at 10:07 pm
   Permalink

   سلام
   کاربرد متفاوت دارند
   یکی برای تکنسینی هست که میخواهد در موارد مختلف از ابزار استفاده کند دیکری نسخه کامل برای یک کاربرحرفه ای است

   Reply
 • April 16, 2018 at 12:19 pm
  Permalink

  سلام من نرم افزار رو استفاده کردم فایلم ریکاوری شده ولی قبل از مرحله ذخیره ی کد میخواد باید چ کار کنم

  Reply
  • April 16, 2018 at 8:47 pm
   Permalink

   سلام
   در نظرات قبلی نسخه پرتابل قرار داده شده
   از آن استفاده کنید

   Reply
 • December 16, 2017 at 8:35 am
  Permalink

  سلام 300 گیگ اطلاعاتم پاک شده اصلا نمیجوره . چیکار کنم ؟؟

  Reply
 • November 13, 2017 at 11:14 am
  Permalink

  با سلام، هارد اکسترنال وسترن 3200 دارم، هارد شناسایی نمشد، از طریق دیسک منیج منت،وولیوم لیبل بهش دادم باز هم دیده نشد، از طریق شرینک وارد شدم و اشتباهی که کردم 320 گیگ را شیرینک کردم، .. هارد شناسایی شد و لی اطلاعات دیده نمیشه.. و یک هارد یکپارچه خالی دیده میشه.. آیا راهی دارم برای برگردانن اطلاعات داخل هارد،.. سپاسگزار میشم راهنمایی بفرمایید.

  Reply
 • November 11, 2017 at 12:08 am
  Permalink

  سلام. ببخشید هارد من ای دیتاس. یه ترا. هاردم رو به طور اتفاقی فرمت کردم. الان از این برنامه استفاده کردم. حدود پنج شیش ساعت فقط داشت اسکن میکرد فایلامو . بعد از اون گزینه ریکاوری رو که زدم اومده باید یه کدی رو وارد کنم که خریدنیه. که قیمتش 69 دلاره. تو رو خدا راهنماییم کنید . فایلام خیییلی مهمن

  Reply
 • October 31, 2017 at 11:25 pm
  Permalink

  سلام بنده از اردیبهشت اشتباها چند تا از اطلاعاتم مخصوصا عکس های خاطراتم روی هارد اکسترنالم حذف کردم حالا هرچی با این نرم افزار که بصورت کرک شده استفاده میکنم عکس ها رو پیدا میکنه ولی مینویسهcannot preview this file تو رو خدا کمکم کنید ممنون میشم

  Reply
  • November 1, 2017 at 6:21 am
   Permalink

   سلام
   مراحل بازیابی را کامل کنید
   اگر امکان بازیابی وجود نداشته باشد به طور معمول راهی نیست جز مراکز بازیابی

   Reply
 • October 20, 2017 at 5:08 pm
  Permalink

  سلام
  هارد من وسترن دیجیتاله
  و مشکلم الان اینه که وقتی هارد رو وصل میکنم و رمز رو میزنم هارد بالا نمیاد و ارور (data error (cyclic redundancy cheek
  میده … !
  چیکار باید بکنم
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  Reply
  • October 22, 2017 at 7:10 pm
   Permalink

   با سلام
   به احتمال قوی داده هاتون مشکل پیدا کرده حالا به هر دلیلی و قابل دسترسی نیستن
   باید فرمتش کنید هارد رو
   وسترن خدمات پس از فروش خوبی داره

   Reply
 • October 4, 2017 at 4:02 pm
  Permalink

  سلام و خسته نباشید
  لطفا کمک کنید.من هارد 1ترا سیگیت دارم.در واقع هارد برای فیلم و سریالهام هستش که خیلی واسم مهمن.متوجه شدم که گاهی یهو یه فولدر از یه سریالهام نیس.این بار دوم هستش.ممکنه فایل‌های دیگه هم پاک شده باشه که نفهمیدم.از برنامه های ریکاوری هم استفاده کردم.فقط فایلهایی رو ویدا کرده که حذف مردم خودم.و اون فایل‌های که یهو ناپدید شدن نیس😢.لطفا کمکم کنید.

  Reply
  • October 5, 2017 at 3:28 am
   Permalink

   سلام
   احتمال دارد ویروس باشد
   از سخت افزار هم میتواند باشد که بهتر است از شرکت پشتیبان کمک بگیرید

   Reply
 • September 8, 2017 at 3:29 pm
  Permalink

  سلام ، من یه هارد 1 ترا دارم که با این برنامه می تونم فولدرهای داخلشو ببینم ، ولی فقط فایلهای پاک شده رو نشون می ده و محتویات اصلی هارد وجود نداره ، لطفا کمکم کنید، اطلاعاتم خیلی مهمه

  Reply
  • September 8, 2017 at 5:02 pm
   Permalink

   سلام دوست عزیز
   شما مشکل هاردو نفرمودین که چیه!!! اما ۹۹ درصد بله امکان برگشت اطلاعاتتون هست. حتی هارد های شکسته شده رو نیز میشه اطلاعاتشونو برگردوند منتهی بستگی به ارزش اطلاعاتی داره که داخل هارد دارین و چقدر می خوایین هزینه کنید. شرکت گارانتی هم میتونه اطلاعاتتونو بر گردونه اما چون نمیخواد وقت زیادی بذاره و همچنین از لو رفتن اطلاعات شخصی و گرفتار شدن در شکایات و اینجور مسائل می خواد در بره برای همین سعی میکنه تا میتونه از این مسائل دوری کنه. اطلاعاتتون مثل روز اول نمی تونه بر گرده چون نرم افزار ها پروتکل خاصی در بر گردوندن اطلاعات دارن و حتی گاهی تمامی اطلاعاتو نمی تونن بر گردونن اما از هیچی بهتره و ضرری هم برای هاردتون نداره. اول امتحان کنید اگر نتیجه نگرفتین برین سراغ شرکتهای گارانتی وغیره حضوری اصرار کنید که اطلاعات هاردتونو می خوایین.
   موفق باشید.

   Reply
 • August 23, 2017 at 5:16 pm
  Permalink

  سلام .
  ضمن عرض روز بخیر و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی ؛ عارضم خدمتتون که من یک هارد اکسترنال 4 ترابایت دارم که یک آرشیو شخصی قوی فیلم برام بود . متاسفانه به مشکل خورده و متخصصین محترم شرکت سازگار هم ( شرکت گارانتی دهنده ) گفتند که هارد درست میشه و اطلاعاتش از بین میره متاسفانه که تمام فیلمها رو در بر میگیره . میخواستم از حضورتون سئوال کنم که آیا با نرم افزار و روش فوق که لطف کردین و به اشتراک گذاشتین ، آیا مشکل من حل میشه یا نه ؟ و آیا تمام آرشیو من بدون کم و کاست بر میگرده یا نه ؟ ممنونتون میشم اگر بنده رو راهنمائئ بفرمائید . روز خوش .

  Reply
  • August 25, 2017 at 10:13 pm
   Permalink

   سلام دوست عزیز
   شما مشکل هاردو نفرمودین که چیه!!! اما 99 درصد بله امکان برگشت اطلاعاتتون هست. حتی هارد های شکسته شده رو نیز میشه اطلاعاتشونو برگردوند منتهی بستگی به ارزش اطلاعاتی داره که داخل هارد دارین و چقدر می خوایین هزینه کنید. شرکت گارانتی هم میتونه اطلاعاتتونو بر گردونه اما چون نمیخواد وقت زیادی بذاره و همچنین از لو رفتن اطلاعات شخصی و گرفتار شدن در شکایات و اینجور مسائل می خواد در بره برای همین سعی میکنه تا میتونه از این مسائل دوری کنه. اطلاعاتتون مثل روز اول نمی تونه بر گرده چون نرم افزار ها پروتکل خاصی در بر گردوندن اطلاعات دارن و حتی گاهی تمامی اطلاعاتو نمی تونن بر گردونن اما از هیچی بهتره و ضرری هم برای هاردتون نداره. اول امتحان کنید اگر نتیجه نگرفتین برین سازگار و حضوری اصرار کنید که اطلاعات هاردتونو می خوایین.
   موفق باشید.

   Reply
 • July 25, 2017 at 10:43 pm
  Permalink

  سلام هارد لبت تاب رو اکسترنال کردیم اطلاعات بصورن انفاقی فرمت شده با همبن نرم افزار لالا ریکگاوری کردم پوشه ها امده ولی عکس ها نیومده پوشه ها خالیه علتش چیه

  Reply
  • July 26, 2017 at 12:02 am
   Permalink

   سلام
   دلایل مختلفی میشه ذکر کرد. گاهی بستگی به قدرت پردازش سیستمتون داره. گاهی زمان کافی برای انجام فعالیت وجود نداشته و اگر سریع دستور پایان بدید پوشه ها خالی می مونه. گاهی هم احتمال داره برنامه بخاطر کرک کردن دچار مشکل بشه. پیشنهاد می کنیم دوباره تست کنید. چون ضرری نداره فقط باید زمان بگذارید.

   Reply
 • June 20, 2017 at 5:19 pm
  Permalink

  سلام. ببخشید من یکی از هاردهامو به اشتباهی خام کردم آیا امکان برگشتن اطلاعات هستش؟

  Reply
  • June 20, 2017 at 9:51 pm
   Permalink

   بله امکان برگردنش هست. تا 7 مرتبه می شه این روش رو انجام داد. در ضمن انجامش ضرری نداره. مطمعن باشید.

   Reply
 • May 15, 2017 at 8:51 am
  Permalink

  سلم دوست عزیز مشکل خیلی بزرگی پیش اومده که فیلم عروسی خواهرم از هارد فیلمبردار پاک شده و فیلم و هنوز تحویل نداده و میگه هرکاری کدرم بر نگشته و به مراکز مختلف فرستاده هارد و …فیلم چند تا عروسی هم بوده که برگشته اما این فیلم برنگشته آیا امکانش هست که درست بگه؟؟؟شما راهی یا مرکز معتبری میشناسید که بتونیم اقدام کنیم تا فیلم و بازیابی کنیم ..لطفا کمک کنید خواهرم خیلی بهم ریخته و غصه میخوره

  Reply
  • May 15, 2017 at 4:56 pm
   Permalink

   سلام سرکار خانوم
   امکان برگشت اطلاعات شما 99 درصد هستش. منتهی باید کننده کار رو پیدا کنید. اگر محل زندگی شما تهران هست بهتره یک سری به خیابان ولیعصر، پاساژ رضا یا ایران بزنید. اونجا اکثرا برای فروش قطعات کامپیوتری و تعمیر لوازم متخصصانی در ارتباط با مشکل شما هستند که می تونن کمکتون کنند.
   برای مثال روی لینک زیر کلیک کنید و به آدرس هایی که وجود داره توجه کنید. با اون دفتر ها تماس بگیرید ولی یادتون باشه مشکلتون رو خیلی هاد جلوه ندین که سر این قضیه خیلی هزینه نتراشن. بگین ما یک فیلم روی یک هارد داشتیم و الان همونو می خواییم. اما بصورت عادی که دیکاوری می کنیم اون فیلم رو نمی تونیم بر گردونیم در حالیکه فیلمای دیگه بازیابی می شن.
   https://goo.gl/yBoZe6
   امیدوارم مشکلتون حل بشه.

   Reply
 • May 2, 2017 at 6:59 pm
  Permalink

  سلام دوست عزیز منم یه فلش وصل کردم به گوشی همون پیغامی که شما ذکر کردی داد و من formatرو زدم حالا به نظرت این کار رو با این نرم افزار انجام بدم میاد
  ضمنا اطلاعاتم حدود 7 گیگ بود و همه عکس
  ممنون که پاسخ میدی

  Reply
  • May 2, 2017 at 7:43 pm
   Permalink

   سلام آقا محمد
   با استفاده از این روش اگر اطلاعاتتون هم بر نگرده هیچ تغییر خاصی روی فلشتون ایجاد نمیشه. مطمعنا قسمت اعظم فایلهاتون با توجه به فرمت های عکس بر خواهد گشت.
   موفق باشید.

   Reply
  • May 2, 2017 at 7:43 pm
   Permalink

   سلام آقا محمد
   با استفاده از این روش اگر اطلاعاتتون هم بر نگرده هیچ تغییر خاصی روی فلشتون ایجاد نمیشه. مطمعنا قسمت اعظم فایلهاتون با توجه به فرمت های عکس بر خواهد گشت.
   موفق باشید.

   Reply
 • March 29, 2017 at 8:37 pm
  Permalink

  باسلام
  من یه هارد adata دارم فیلم عروسیم روش بود بعد زدمش به led نگاش کردم حالا میزنم به کامپیوتر تموم فولدرا رو بالا میاره ولی میزنه خالیه اینم بگم حجم فیلمها توی هارد توی mypc پیداس ولی وقتی میرم تو هارد فولدرا هیچ حجمی ندارن خلاصه رو سیستم بالا نمیاد ولی روی led فیلمارو بالا میاره led هم سیستم عاملش اندروید لطف کنید بگین مشکلش از کجاس

  Reply
  • March 29, 2017 at 10:40 pm
   Permalink

   با سلام خدمت شما
   احتمال اینکه هارتون توسط دستگاه اندرویدی تغییراتی داده باشه برای بهتر خوانده شدن وجود دارد
   این مشکل تغییر ساختار گاهی از بالا آوردن فایل ها در سیستم دیگه هم جلوگیری میکنه بهترین پیشنهاد اینه که فایل ها تون رو از سیستم اندرویدی بکاپ بگیرین و هاردتون رو فرمت کنید.

   Reply
 • February 21, 2017 at 9:44 pm
  Permalink

  سلام خسته نباشید…
  من یه هارد ۱ترا دارم … بعد از یک کپی از روی هارد اصلیم روی اکسترنال ، هاردم مشکل عجیبی پیدا کرده … به این صورت که هارد شناسایی میشه و حجم اطلاعات داخلش نمایش داده میشه ولی هر فولدری که باز میکنم دوباره همون فولدر اول تکرار میشه (اجازه نمیده برم داخل فولدر و هی مثل رفرش کردن صفحه ریلود میشه) … اگه میشه راهنمایی ام کنید … سپاس!

  Reply
  • February 21, 2017 at 10:02 pm
   Permalink

   سلام . هاردتون رو با آنتی ویروس چک کنید. احتمال دیگه این هستش که چون حجم جابجایی خیلی زیاد بود دایرکتوری های هارتون بدرستی ایجاد نشده و ایجاد مشکل مینماید. برای درست کردن این مشکل با یک برنامه ای که میتوان تمام attribute فایل را دید مانند far manager تنظیم کنید

   Reply
   • February 21, 2017 at 10:39 pm
    Permalink

    در حال حاضر با EaseUS درحال ریکاوری هستم که اگه اطلاعات را نشان داد یه نسخه بردارم … بعدش از شیوه ای که گفتید استفاده میکنم!
    سپاس بخاطر جوابتون!

    Reply
 • February 14, 2017 at 12:00 am
  Permalink

  سلام من برنامه رو دانلود کردم ولی فایل کرک توش نبود ولی برنامه رو باز کردم و استفاده کردم اصلا نیازی نداشت به کرک آیا مشکل ایجاد میشه ؟

  Reply
  • February 14, 2017 at 8:38 am
   Permalink

   سلام
   قبل از هرچیز مطمئن شویدفایل درست را دانلود کرده اید یعنی فایل ویندوز به همراه کی گن
   یک فایل اکتیویتور دارد .
   ولی ممکن است بدون کرک نیز کار کند

   Reply
 • February 6, 2017 at 6:52 pm
  Permalink

  سلام من یک هادر اکسترنال دارم که متاسفانه ضربه خورد و الان تو صفحه My Computer حتی هارد را نشون هم نمیده! اما در قسمت Device Manager اتصال هارد به کامپیوتر را نشون میده. در یکی از پست های همین سایت خوندم اگر اطلاعات هارد قابل بازگشت باشه باید اتصال هارد به کامپیوتر نشون داده بشه که از من شد اما الان نمیدونم چطور با استفاده از این نرم افزار اطلاعات را بازیابی کنم چون مرحله دوم (بعد از انتخاب نوع فایل) انتخاب درایو هست که همونطور که گفتم در صفحه My Cpmputer هارد نشون داده نمیشه.
  اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم. دم شما گرم

  Reply
  • February 7, 2017 at 2:54 am
   Permalink

   سلام دوست عزیز
   وقتی‌ هارد رو به دستگاه میزنید صدای متو دستگاه رو می‌شنوید؟

   Reply
 • January 11, 2017 at 1:17 am
  Permalink

  سلام خسته نباشید.من تمام اطلاعاتم ریکاوری شد ولی هیشکدوم رو نمیخونه نه عکس نه فیلم نه اهنگ نه word
  ولیتمام پوشه ها و فایلامو اورد بالا.ممن.ن میشم بگین مشکل چیه و چکار کنم

  Reply
 • October 14, 2016 at 1:56 am
  Permalink

  سلام خسته نباشید
  من یه هارد my passport یک ترابایتی دارم که تقریبا 800 گیگش پر بود
  الان یه مشکلی پیدا کرده که نمیتونم به اطلاعاتش دسترسی داشته باشم ولی نمیدونم مشکلش چیه و وقتی وصلش میکنم هم پیغام فرمت کردن نمیده
  میخواستم ببینم با این نرم افزار میشه اطلاعاتشو ریکاوری کرد ؟
  مشکلی براش پیش نمیاد ؟ یعنی امکانش نیست خود نرم افزار بهش آسیب دیگه ای برسونه یا فرمتش کنه ؟
  یه چیز دیگه من اگه بخوام میتونم با نسخه ی رایگان نرم افزار همه ی اطلاعاتمو برگردونم یا نه ؟

  Reply
  • October 14, 2016 at 2:54 pm
   Permalink

   سلام دوست عزیز
   این مشکلیه که برای بعضی ها پیش میاد. بله هاردی که نتونه اطلاعات رو بالا بیاره با این روش میشه کل اطلاعاتو برگردوند. منتهی مشکلی که هست اینه که آیا فضا برای برگردوندن اون اطلاعات توی PC دارین؟ اگه نه بهتره یه هارد دیگه تهیه کنید.
   تمامی اطلاعاتتون بر میگرده خیالتون راحت.
   اما در مورد نرم افزار حتما مطمعن باشید که نرم افزار رو کرک کردین. بدون کرک نرم افزار کار نخواهد کرد.
   نیازی به خرید یا هزینه نیست. لینکی که برای دانلود گذاشته شده داخلش کرک خود نرم افزارو داره. کافیه اون فایل اصلی داخل پوشه کرک رو بردارین و بگذارین توی قسمتی که نرم افزار اونجا نصب شده. اگر مسلط به کرک کردن نیستین از دوستی کمک بگیرید.
   موفق باشید.

   Reply
 • August 12, 2016 at 2:57 pm
  Permalink

  سلام و خسته نباشید فایل کرکر تو نرم افزار نبود که بشه کرک کرد میتونید راهنماییم کنید؟

  Reply
 • April 29, 2016 at 10:09 pm
  Permalink

  سلام دگر بار. دوست من شرمنده دوباره سوال و کمک لازم شدم. برنامه دریکاوری اکثر فیلمها رو آورده ولی مثلا فیلمی که 6 گیگ بود رو به دو پارت با فرمت kmplayer یا فیلمی که 10 گیگ بوده رو تو سه پارت جداگانه داده.به نطر شما میشه کاری کرد که فیلمها رو بصورت تک پارت ریکاوری کرد؟

  Reply
  • April 30, 2016 at 12:50 am
   Permalink

   سلام دوست عزیز
   از حضور شما دلگرم میشیم. اگه فیلم های هر سه پارت پشت سر هم هستند، نرم افزار برای اتصالشون به هم وجود داره که یک فیلم کامل بشن.
   لطفا چک کنید ببینید که آیا هر قسمت بصورت عادی و بدون مشکل پخش(پلی) میشن یا خیر؟ و به ما اطلاع بدین
   مشکل شمارو در فروم سازنده نرم افزار(لینک پایینی) چک کردیم و متاسفانه اکثر برنامه های ریکاوری با این مساله دست و پنجه نرم می کنن.
   http://forum.easeus.com/viewtopic.php?p=25617&sid=3d37f095cc9ac031e4683e009a5db33c
   راهی برای بازیابی مجدد ارائه شده اما توسط ما تست نشده. اگر بازیابی اطلاعات برای شما بسیار اهمیت دارد می توانید گامهای 1 تا 4 را انجام دهید.
   Sometimes files recovered by Data Recovery Wizard could not open normally. This is because these files are badly damaged or corrupt. Overwriting, disk fragmentation, virus infection. All these factors may cause the lost data unrecoverable. MS Office files (word, excel, power point) and large file (video files) may have this problem most.
   In your case, we suggest you try this:
   As there is only one partition on your disk, please connect the disk to another computer as slave and then run our product again. Please try “RAW” mode to retrieve the files. Here is the method for you to adopt:
   1.A device list will pop up after you run ‘Complete Recovery’;
   2.Click the “Option” button above, and then switch to the “RAW” page;
   3.Tick the two checkbox “Recover RAW files” and “Recover RAW files only”;
   4.Click “OK” to ensure, program will return to device list page, select the partition or device which you want recover from, click “Next” to continue.
   در نهایت اگر باز هم جواب نگرفتید از نرم افزار زیر به عنوان آخرین گزینه بهره ببرید.
   http://dl2.soft98.ir/soft/a/Active.File.Recovery.Professional.15.0.7.rar
   موفق باشید.

   Reply
 • April 29, 2016 at 8:04 am
  Permalink

  ممنون.شرمنده این همه سوال می پرسم.با این نرم افزار اکثر فیلم ها اوکی شدن.ولی مشکلی که دارن اینه که مثلا فیلمی که 10 گیگ بود رو به صورت سه پارک جداگانه سه گیگ و اندی داده!!

  Reply
 • April 28, 2016 at 12:14 pm
  Permalink

  ممنون بابت پاسخ دادنتون.لیکی که برا دانلود گذاشتید دان نمی شه .می زنه not found

  Reply
  • April 29, 2016 at 1:07 am
   Permalink

   سلام دوست عزیز
   از اطلاع رسانیتون ممنون. لینک دانلود اصلاح شد.
   موفق باشید.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد