نحوه ذخیره تصاویر اینستاگرام

وقتی مشغول گشت و گذار در حساب‌های کاربری مختلف در اینستاگرام هستید، به عکس‌های جالب زیادی بر می‌خورید؛ عکس‌هایی که دل‌تان می‌خواهد آن‌ها را ذخیره کنید. با توجه به اینکه اینستاگرام مستقیما اجازه‌ی دانلود عکس‌ها را نمی‌دهد، احتمالا یکی از این دو راه را انجام می‌دهید: از عکسی که در مقابل‌تان است با استفاده از قابلیت گوشی اسکرین‌شات می‌گیرید، یا اینکه آن عکس را در نسخه‌ی وب اینستاگرام پیدا و ذخیره‌اش می‌کنید. در ادامه نحوه ذخیره تصاویر اینستاگرام را آموزش می دهیم.

البته ذخیره کردن عکس‌ها روی نسخه‌ی وب هم با اینکه نیازی به نرم‌افزار خاصی ندارد، اما دنگ و فنگ‌های خاصی برای خود دارد. با این حال، نرم‌افزارهایی هستند که این امکان را فراهم می‌کنند تا به راحتی عکس‌های اینستاگرام را ذخیره کنید. این نرم‌افزارها اکثرا رایگان هستند و حتی به شما این اجازه را می‌دهند تا عکس‌های یک حساب کاربری را با هم و به‌صورت یک‌جا دانلود کنید.

در ادامه دو نرم‌افزار مختلف را معرفی می‌کنیم تا ذخیره‌ی تصاویر اینستاگرام برای‌تان راحت‌تر شود.

ذخیره تصاویر اینستاگرام با Instagrabber

اگر از نسخه‌ی وب اینستاگرام استفاده می‌کنید، نرم‌افزار Instagrabber می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های‌تان باشد. این نرم‌افزار رایگان است و حتی نیازی هم به ثبت نام ندارد. استفاده از این نرم‌افزار تحت وب بسیار ساده است. تنها کافی است تا صفحه‌ی این نرم‌افزار را باز و سپس نام حساب کاربری مورد نظرتان را وارد کنید. سپس کلید Search را بزنید تا تمام عکس‌ها برای‌تان نمایش داده شوند.

ذخیره تصاویر اینستاگرام
ذخیره تصاویر اینستاگرام

 

ذخیره تصاویر اینستاگرام

عکسی را که می‌خواهید دانلود کنید پیدا و روی آن کلیک کنید. عکس باز می‌شود و سپس با اشاره کردن روی گزینه‌ی سبزی که در پایین است و Save image نام دارد، می‌توانید آن عکس را ذخیره کنید. عکس در صفحه‌ی جدیدی باز می‌شود. حالا می‌توانید آن را مثل هر عکس دیگری ذخیره کنید.

نحوه ذخیره تصاویر اینستاگرام با استفاده Photo Saver for Instagram

ذخیره‌ی عکس‌های اینستاگرام روی اندروید با استفاده از اپ‌های زیادی که روی گوگل پلی است بسیار راحت شده. اپ‌های زیادی هستند که با حساب کاربری شما در اینستاگرام همگام‌سازی (Sync) می‌شوند و این امکان را برای‌تان فراهم می‌کنند تا تمام دنبال‌کننده‌های خود را ببینید و عکس‌های‌شان را ذخیره کنید. نرم‌افزار Photo Saver for Instagram می‌تواند کارتان را راه بیاندازد. اپ را دانلود و اجرا کنید.

ذخیره تصاویر اینستاگرام

AX41

پس از وارد کردن اطلاعات حساب اینستاگرام‌تان، می‌توانید تمام عکس‌هایی که لایک کرده‌اید و کسانی که دنبال می‌کنید را ببینید. سپس این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد تا هر عکسی که می‌خواهید را انتخاب و سپس همه را با هم ذخیره کنید.

عکس‌ها را با اشاره کردن روی آن‌ها انتخاب کنید و سپس روی آیکون ذخیره در بالای نرم‌افزار بزنید. Ok را بزنید و تمام عکس‌هایی که انتخاب کرده بودید دانلود می‌شوند.

می‌توانید منوی بالای نرم‌افزار را هم باز و با انتخاب Select All، تمام عکس‌ها را ذخیره کنید.

ذخیره تصاویر اینستاگرام

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد