نحوه تغییر اپل ایدی در گوشی بدون آیتیونز

اگر رمز اپل آیدی خود را فراموش کردید نیاز به دستپاچگی نیست. اپل دوباره به شما رمز را می فرستد. یا شاید از مکانی آیدی را تهیه کرده اید که بدلیل مسائل امنیتی به سازندگان اعتماد ندارید، یا به هر دلیلی می خواهید تغییر رمز اپل ایدی را انجام دهید می توانید بدون نرم افزار آیتیونز نسبت به تغییر اپل ایدی در گوشی یا تغییر اپل آیدی در آیپد اقدام کنید. کافیست با ما همراه باشید.

پس از مطمعن شدن اتصال به اینترنت گوشی خود بی مقدمه به آدرس زیر بروید. (نیاز به تغییر آی پی توسط V- P – N نداریم.)

appleid.apple.com

1- حال دو گزینه داریم اگر رمز خود را می دانید که پیشنهاد ما استفاده از Reset Your Password  است. هر چند از Manage your Apple ID نیز می توان نسبت به تغییر آن اقدام کرد. هدف تغییر اپل ایدی در گوشی  است و از هر گزینه می توان استفاده کرد.reset_password_apple_id-bigetek.com-1

2- آیدی یا همان ایمیلی که با آن اپل آیدی را ساخته اید وارد کنید و روی دکمه Next بزنید. ما با BigETekfa@yahoo.com به شما روند را نشان می دهیم.)

reset_password_apple_id-bigetek.com-2

3-حال روی گزینه احراز هویت توسط ایمیل یعنی Email authentication کلیک کنید تا تغییر اپل ایدی در گوشی اپل شما توسط ارسال به ایمیل انجام شود. سپس Next را بزنید.

reset_password_apple_id-bigetek.com-3

4- ایمیل به همین سادگی به شما ارسال شد. کافیست به میل خود سر بزنید.

reset_password_apple_id-bigetek.com-5

5- بعد از ورود به میل یک پست از طرف سایت اپل فرستاده شده که اگر در ایمیل روی لینک  Reset now کلیک کنید به صفحه تغییر پسورد در سایت اپل هدایت می شوید. کافیست پسورد جدید را دوبار در باکس های موجود تایپ کنید و سعی کنید تمامی موارد هشدار سمت راست سبز باشند. سپس روی آیکن Reset Password آبی رنگ کلیک کنید.

reset_password_apple_id-bigetek.com-6

6- تبریک می گوییم. کار تمام شد.

reset_password_apple_id-bigetek.com-8

در انتها لازم می دانیم که خدمات ارائه شده جهت ارسال اپل آیدی رایگان را به شما معرفی کنیم. می توانید با معرفی دوستان خود و قرار دادن ایمیل آنها در سایت BigETek.com به اپل آیدی رایگان دست یابید.

2 thoughts on “نحوه تغییر اپل ایدی در گوشی بدون آیتیونز

  • February 17, 2017 at 2:42 pm
    Permalink

    سپاس فراوان

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد