موتور جستجوی کانال در تلگرام و همچنین روبات تلگرام و وایبر

تا به امروز کمبود یک سایت مرجع و کامل برای جستجوی کانال در تلگرام و ربات هایی که جهت استفاده در تلگرام و یا حتی وایبر قرار می گیرند، حس می شد. اما انتظارها به سر رسید. موتور جستجویی که امروز معرفی می کنیم قادر به خواندن و سرچ مطالب و پست هاییست که مدیران داخل کانال های خود قرار می دهند. سایت های ایرانی و خارجی زیادی هستند که به ثبت کانال ها و ربات ها می پردازند اما به دلیل ویژگی جستجوی محتوی، این سایت برترین آنها لقب گرفته است. با BigETek همراه باشید.

به سادگی کانال خود را پیداکنید ! برای اولین بار میتوانید با سرچ نام کانال یا روبات و حتی کلمه مورد نظر ، آن را پیدا کنید !! در این ساعت به شما موتوی جستجوی تلگرامی را معرفی خواهیم کرد که می تواند مانند گوگل کلمات را در کانال ها بررسی و درنهایت کانال مورد نظر دارای آن کاراکتر برای شما نمایش دهد.
همانطور که می دانید تنها راه برای دانستن اینکه در یک کانال چه متنی وجود دارد و چه مطالبی در آن گذاشته می شود ، عضو شدن در آن است اما شما می توانید با موتور جستجوی (این تن تو – intento) متن مورد نظر را در بین هزاران کانال پیدا کنید .
توجه : این موتور جستجو جدید می باشد و هنوز به طور کامل نیاز ها را برآورده نمی کند اما می توانید به شما کمک بسزایی در یافتن مطلب مورد نظرتان (حتی در کشور دلخواه) می کند .

آدرس جستجوی کانال در تلگرام و وایبر (و ربات)

inten.to

جستجوی کانال در تلگرام
جستجوی کانال در تلگرام

آموزش کار با این موتورجستجو بسیار آسان است تنها کافی است به آدرس فوق مراجعه و نام مورد نظر (نام کانال ، روبات و یا کاراکتر دلخواه) را بنویسید و دکمه ذره بین را بفشارید.
(شماره1) انتخاب حالت جستجو برای ربات تلگرام (شماره2) انتخاب حالت جستجوی کانال در تلگرام (شماره3) انتخاب حالت جستجو برای مطالب داخل محتوی تلگرام  (شماره4) انتخاب حالت جستجو برای زبان هایی خاص در تلگرام  انگلیسی، فارسی، روسی یا عربی (شماره5)انتخاب حالت جستجو برای تلگرام، وایبر یا ICQ (شماره6) برای ورود به انتخاب مد نظر اینجا را کلیک کنید (شماره7) برای وارد کردن مشخصات کانال خود و ثبت آن در این سایت می توانید اقدام کنید.

بعد از کلیک روی کانال مد نظر  مشخصات آن به طور کامل نمایان می شود. برای ورود در آن کانال کافیست دوباره روی تصویر آن کانال کلیک کنید. و همچنین سعی کنید وارد هر کانالی نشوید. همیشه به تعداد K که در کنار هر کانال ثبت شده توجه کنید. مثلا می خواهید کانالی را با موضوع Learning English جستجو کنید. مطمعنا تعداد اعضا در کانالی که بیشتر باشد نشان از حرفه ای تر عمل کردن آن کانال دارد. پس بجای انتخاب مثلا 12k بهتر است 25k را برگزینیم.

به خاطر داشته باشید که این موتور جستجو بزودی بسیار پیشرفته تر خواهد شد پس اگر صاحب کانالی جذاب هستید از قافله عقب نمانید و حتما کانال جذاب خود را در این موتو جستجو ثبت کنید.

One thought on “موتور جستجوی کانال در تلگرام و همچنین روبات تلگرام و وایبر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد