مقایسه دوربین گوشی ها قبل از خرید

بسیاری از ما با آمدن یک برند جدید از گوشی های هوشمند ذوق و شوق برای تعویض و خرید مدل جدید تر را داریم و یکی از معیار های ما برتری دوربین گوشی جدید تر با مدل قدیمی آن برند است. اما آیا مگاپیکسل ها دلیل بر برتری گوشی هستند. آیا نقض آن را دیده اید؟ حتی برخی ها دوست دارند بین دو نوع برند متفاوت این مقایسه را انجام دهند. اما آیا می توانید به طور تخصصی این مقایسه را در مغازه های گوشی فروشی با فرصت کمی که در اختیار دارید انجام دهید. در این مطلب یه شما راه حلی را ارائه می کنیم تا بتوانید به مقایسه دوربین گوشی ها قبل از خرید بپردازید. با ما همراه باشید.

خبرهای داغی همیشه بر سر زبان ها می افتد که این تب زودگذر را می توانید در این مطلب ریشه کن کنید. برای مثال می گویند iphone 6s 12 مگاپیکسلی دوربینی برتر از نوکیا لومیا 1020 با دوربین 41 مگاپیکسلی دارد. در اینجا می خواهیم این مطلب را با این مقایسه به شما نشان دهید. (شما می توانید هر دو نوع گوشی مختلفی را با هم مقایسه کنید ما این دو را برای ادامه مطلب انتخاب کردیم.)

مقایسه دوربین گوشی ها

سایتی که در ادامه معرفی می شود جهت مقایسه برند های مطرح در جهان است بنابراین اگر گوشی شما از برند های متفرقه چینی نباشد حتما در این سایت مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است. روی لینک زیر کلیک کنید. تا صفحه زیرین باز شود.

gsmarena

bigetek.com-مقایسه-دوربین-گوشی-ها
مقایسه دوربین گوشی ها

همانطور که میبینید در تصویر 5 شماره وجود دارد که به توضیح مختصر هر کدام می پردازیم.

1- در این شماره شما می توانید تصاویری که با گوشی مد نظر (که در اینجا ایفون 6s لومیا 1020 و سامسونگ J7 انتخاب شده اند و) از آن ها عکس برداری شده مشاهده کنید و آنها را تغییر دهید.

2- این شماره عکس های انتخاب شده را توسط هر گوشی به آن اسکیل برده تا بتوانید با گوشی های دیگر مقایسه کنید.(در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.)

3-  این گوشی پیشفرض سایت است که با توجه به معیارهای روز جهانی موبایل تغییر می کند.(فعلا گوشی 13 مگاپیکسلی J7 دوربینی قابل قبول و متعارف است.)

4- از این پنجره کشویی می توانید برند معروف گوشی خود را بیابید. مثلا ما با زدن علامت مثلث در سمت راست، آیفون s6 را انتخاب کردیم.

5- گوشی دوم را نیز می توانید اینجا انتخاب کنید.

خوب کار ما دیگر تمام شد. می توانید ببینید که گوشی apple iphone 6s بمراتب تصویری بهتر از samsung J7 را گرفته است اما شاید نتوان مقایسه ای بین لومیا 1020 با ایفون 6s انجام داد. برای همین باید ابتدا روی تصویر nokia lumia 1020 کلیک کنید سپس به شماره 2 رجوع کرد و میزان اسکیل تصویر را به 12 MP کاهش دهید. تا تصویر زیر نمایان شود.

bigetek.com-مقایسه-دوربین-گوشی-ها-2

با کمی دقت در تصاویر می بینیم که ادعایی که ایفون برای گوشی 12 مگاپیکسلی خود دارد حقیقتیست انکارناپذیر. هرچند سال های ساخت این دو نوع گوشی با هم متفاوت است اما برتری تکنولوژی در هر زمینه ای قابل ستایش است.

حال شما می توانید قبل از خرید به مقایسه گوشی های خود بپردازید و توصیه ما بشما این است مگاپیکسل ها را دلیل بر برتری گوشی ندانید. همانطور که اینجا به نقض آن اشاره کردیم.

One thought on “مقایسه دوربین گوشی ها قبل از خرید

  • February 23, 2017 at 9:10 am
    Permalink

    لایک لایک لایک

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد