معرفی بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

یکی از مهم‌ترین کاربردهای گوشی‌های هوشمند، عکاسی با آنهاست؛ به همین خاطر این روزها دوربین مناسب در این دستگاه‌ها به یکی از اولویت‌های مهم کاربران تبدیل شده است. وقتی طرف‌داران عکاسی با موبایل زیاد می‌شود، طبیعتا نیاز به برنامه‌های خوب برای ویرایش تصاویر ثبت شده و بهتر کردن آنها هم احساس می‌شود. خوشبختانه تعداد این دست اپلیکیشن‌ها هم کم نیست و در ادامه می‌توانید با گزیده‌ای از بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل از دیدگاه وب‌سایت Wired آشنا شوید.

بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

Darkroom

بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

این برنامه یکی از بهترین ابزارهای ویرایش تصویر به حساب می‌آید. کاربری Darkroom فوق‌العاده ساده است و در عین حال، در مقایسه با بسیاری دیگر از اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر، ابزارهای حرفه‌ای بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از این برنامه می‌توانید فیلترهای خاص خودتان را بسازید و سپس می‌توانید آنها را به اکانت اینستاگرام‌تان لینک کنید.

Afterlight

بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

برنامه‌ی Afterlight وجه اشتراک زیادی با Darkroom دارد. شما علاوه بر دسترسی به تعداد زیادی فیلتر و بافت‌های متنوع، همچنین می‌توانید متناسب با سلیقه‌ی خودتان ویرایش بیشتری روی تصاویرتان انجام دهید و قاب‌های منحصر به فرد به تصاویرتان اضافه کنید.‌

۱ Second Everyday

بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

اگر شما می‌خواهید هر از گاهی نگاهی به گذشته و خاطرات‌تان داشته باشید و اما حوصله‌ی پروسه‌ی خسته‌کننده‌ی ویرایش و ساخت یک ویدیو را ندارید، بنابراین اپلیکیشن ۱ Second Everyday به دردتان خواهد خورد. با این برنامه هر روز یک ویدیوی یک ثانیه‌ای بگیرید و پس از پایان دوره‌ی زمانی مورد نظرتان می‌توانید در یک ویدیوی زیبا همه‌ی آن لحظه‌ها را دوباره مرور کنید.

Facetune

1439404796_japanese-demo-photo-3

افرادی که علاقه‌ی زیادی به سلفی گرفتن دارند، از این برنامه استقبال خواهند کرد. گاهی اوقات برای قشنگ کردن تصویرتان دیگر فیلتر کافی نیست، شما با این اپلیکیشن می‌توانید با آرایش دیجیتالی عکس‌تان را بهتر کنید.‌

VSCO

بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

می‌توان گفت اپلیکیشن VSCO تقریبا به اندازه‌ی خود اینستاگرام شناخته شده است، اما ابزارهای بهتر و پیشرفته‌تری دارد. جامعه‌ی کاربران هم در VSCO در مقایسه با دیگر برنامه‌های حرفه‌ای بیشتر و قدرتمندتر است. بنابراین، اگر به دنبال جایگزینی برای اینستاگرام هستید، این برنامه گزینه‌ی مناسبی است.

در مقاله های زیر نیز نحوه گرفتن عکس خوب با استفاده از گوشی آموزش داده شده :

مقاله مرتبط ترفند هایی برای گرفتن عکس خوب با استفاده از دوربین گوشی

مقاله مرتبط عکاسی با موبایل را بهتر انجام دهید

Flic

بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

یکی از بدترین معایب استفاده از گوشی‌تان به عنوان دوربین، کمبود فضا است. تصاویر حجم زیادی از حافظه‌ی دستگاه شما را اشغال می‌کنند. Flic برنامه‌ای است که به شما تصاویر را نشان می‌دهد و از شما می‌پرسد آیا واقعا آن را می‌خواهید یا خیر. این برنامه به شما نشان می‌دهد که با حذف تعدادی از تصاویر چقدر فضا در گوشی‌تان خالی کرده‌اید.

Slow Shutter Cam

بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

این برنامه قابلیتی را به گوشی شما می‌آورد که شاید شما آن را فراموش کرده بودید. Slow Shutter Cam می‌تواند ردپای زیبای نور را برای شما ثبت کند. همچنین کمک می‌کند که در محیط‌های کم نور عکس‌های بهتری گرفته شود.‌

One thought on “معرفی بهترین اپلیکیشن های عکاسی موبایل

  • March 4, 2017 at 3:51 pm
    Permalink

    مرسی سایت خوبی دارید

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد