معرفی برنامه های تناسب اندام و سلامتی در گوشی های هوشمند

امروزه در گوشی های هوشمند برنامه های تناسب اندام و سلامتی زیادی به بازار ارائه شده اند که گاهی پیدا کردن یک برنامه خوب ممکن است روزها وقت ما را تلف کند . ازطرفی با توجه به اینکه تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت بوده افراد نیاز اساسی به تدوین برنامه مناسب که با بتوانند سلامتی خود را چک کنند احساس می کنند.و چه چیز راحتتر از اپلیکیشن یا برنامه های تناسب اندام و سلامتی که در گوشی های هوشمند وجود دارد.در ادامه برنامه های تناسب اندام و سلامتی که توسط ما امتحان شده و بنظر می توانند انگیزه خوبی برای شروع به کار تناسب اندام ایجاد نمایند را معرفی می کنیم.

1- Cody

این برنامه یک شبکه اجتماعی برای تناسب اندام است. برنامه کدی به پیشنهاد ارتباط در جامعه افرادی که به تناسب اهمیت می دهند می پردازد. این افراد در این محیط اجتماعی می توانند دوره های بدن سازی که به پایان رسانده اند را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. یا می توانند برنامه های خود را با دوستان جدید یا قدیمی خود اشتراک گذارند.این برنامه امکان را می دهد تا پیشرفت خود را در یک سیر زمانی مشاهده کنید و دیگران می توانند این خط زمانی را لایک کرده و یا بر روی آن کامنت بگذارند . همچنین می توانید  در این برنامه از تمرینات خود فیلم برداری کرده و آن را به اشتراک بگذارید. کدی یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام و سلامتی برای گوشی های با سیستم عامل iOS می باشد و بصورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

2-Hot5 Fitness

یکی دیگر از برنامه های تناسب اندام و سلامتی برنامه Hot5 Fitness که با کیفیت بالا بصورت گام به گام برنامه های بدن سازی که توسط بهترین آموزش دهنده ها ارائه شده است را به کاربر می دهد. از ورزش های شکم ( شش تکه ، هوازی و …) تا یوگا و انعطاف پذیری همه و همه در این برنامه قرار دارد. Hot5 شامل صفحاتی شامل ویدیو های 5 دقیقه ای است از هر سطح و سختی است. با توجه به شرایط شما این برنامه برای هر کس در هر مکان و وضعیتی پیشنهادی دارد. این برنامه رابط گرافیکی بسیار جذاب و راحتی دارد و حتی افرادی با اطلاعات کم هم می توانند با آن کار کنند. این برنامه نیاز به اتصال به اینترنت نداردو در نتیجه همه جا قابل استفاده است. این برنامه برای استفاده های محدود رایگان است و لی برای استفاده حرفه ای ماهی 2.99 دلار می باشد. همچنین برای تمامی دستگاه های مجهز به سیستم عامل iOS قابل استفاده است.

داشتن تناسب اندام در حفظ اعتماد به نفس و سلامت بسیار موثر است
داشتن تناسب اندام در حفظ اعتماد به نفس و سلامت بسیار موثر است

3- Pact

برای افرادی که برایشان هزینه نرم افزار مهم است این برنامه یکی از برنامه های تناسب اندام رایگان است که هم برای پلترفم اندروید و هم برای iOS عرضه شده است. نام قبلی این برنامه GymPact بود .این برنامه با استفاده از سیستم پولی جریمه و پاداش افارد را به انجام تمرینات بدن سازی تشویق می کند. برای هر روز که از دست می دهید پولی بابت جریمه در این نرم افزار گرفته می شود و اگر تمرین کنید پول جایزه میگیرید. این برنامه جدیدا به برنامه های ترکینگ نیز قابلیت اتصال پیدا کرده است. همچنین برنامه های غذایی نیز از امکانات جدید این برنامه است. که با ارئه یک برنامه تغذیه درست در حفظ سلامتی شما کمک میکند.

4- Carrot Fit

این برنامه بیشتر برای افرادی که به دنبال کاهش وزن خود هستند مناسب است و با ارائه برنامه هایی کاربران خود را برای رسیدن به وزن دلخواهشان کمک میکند. این برنامه با کاراکتری هویجی به راهنمایی میپردازد. این برنامه با دنبال کردن وزن شما به شما میزان خورد خوراک شما را گوش زد می کند این برنامه بر روی سیستم های iOS ارائه شده و قیمت آن 2.99 دلار است.

5- Human

این برنامه بیشتر برای افرادی که بطور غیر حرفه ای بدنبال انجام تمرین هستند می باشد.این برنامه بطور ساده افراد به انجام 30 دقیقه تمرین تشویق می کند حال در این 30 دقیقه هر چه ممکن است به شما داده شود. بپرید ، بدوید یا برقصید هرکاری که بکنید برای این برنامه تنها مهم این است که در یک روز 30 دقیقه بطور مداوم فعالیت بدنی داشته باشید. Human حرکات شما را دنبال می کند و به شما می گوید که کی به دستاورد مورد نیاز در یگ روز رسیده اید. این برنامه بصورت رایگان بر روی iOS قابل استفاده است.

6- Moves

از دیگر برنامه های تناسب اندام می توان برنامه Moves را نام برد که  یک reminder دارد که در هر بار گام های کوچک شما را با هم جمع میکند. این گام شمار یک روز شما را دقیقه به دقیقه، رصد میکند و به شما خلاصه ای از همه حرکات ، گام ها و حتی پدال های گازی که فشار داده اید را می دهد. این برنامه میزان کالری سوزانده شده را بصورت یک سیر زمانی آسان نشان می دهد. این برنامه بصورت رایگان بر روی iOS قابل دریافت است.

7- LoseIt

این برنامه تقریبا هر فعالیت مرتبط با سلامتی را انجام می دهد. ارائه برنامه کاهش وزن متناسب با برنامه زندگی شما ، و این گونه است که انگار هموراه یک متخصص تغذیه و تمرین دهنده با شما است.تنها کافی است وزن یا هدف مورد دلخواهتان را وارد این برنامه کنید آنگاه این برنامه بصورت درلحظه میزان کالری های سوخته شده و مصرف شده را رصد میکند. این برنامه با خواندن بارکد مواد مصرفی خوراکی می تواند به شما مشاوره تغذیه بدهد. این برنامه می تواند برای افزایش راحتی شما از طریق دستگا های دیگر نیز قابل استفاده باشد. LoseIt از برنامه های تناسب اندام  رایگان بوده و برای پلتفرم های iOS ، اندروید ، Nook، و کیندل قابل استفاده است.

8- Noom Weight Loss Coach

این برنامه یک گام شمار به همراه یک مربی تغذیه است. این برنامه اجازه ذخیره کردن برنامه های غذایی کاربر را میدهد درحالی که در آن واحد گام های شما را در طول روز  می شمارد. این نرم افزار نتنها برای شما برنامه های تغذیه مناسب ارسال میکند بلکه شما را در بکار بستن آنها تشویق کرده که بطور ناخواسته تنبل نشوید. همچنین با رنگ بندی غذاهایی که در پایگاه داده خود دارد افراد را در انتخاب تغذیه درست راهنمایی می کند. این برنامه نیز از جمله برنامه های تناسب اندام  رایگان است که برای iOS و اندروید ارائه شده است.

9- Healthy Out

از دیگر برنامه های تناسب اندام برنامه Healthy Out است که با پیشنهاد رستوران و غذاهای سالم به شما در حفظ سلامت تغذیه و تناسب اندام کمک میکند. شما می توانید در این برنامه محدودیت ها و نیازهای تغذیه ای خود را مشخص کنید که مثلا بدون چربی ، یا کم نمک و اینگونه چیزا است. این برنامه با تغییر ظرف غذای شما وزن و چربی و عوامل دیگر را در شما کنترل خواهد نمود. این برنامه بصورت رایگان برای iOS و اندروید قابل ارائه است.

با داشتن یک برنامه روزانه مشخص و منظم می توان به تناسب اندام دلخواه خود دست یافت و در این بین برنامه های تناسب اندام بسیار سودمند خواهند بود
با داشتن یک برنامه روزانه مشخص و منظم می توان به تناسب اندام دلخواه خود دست یافت و در این بین برنامه های تناسب اندام بسیار سودمند خواهند بود

10- Zipongo

با توجه به اینکه خوردن غذای سالم معمولا گران است . این برنامه آنهایی را که با صرف هزینه معقول تغذیه سالم میکنند، کمک میکند.این برنامه در هنگام خرید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید انجام دهید به شما پیشنهاد انجام میدهد. این برنامه نیز از جمله برنامه های تناسب اندام  رایگان است که برای iOS و اندروید ارائه شده است.

11- Mindshift

این برنامه مانند یک مربی سلامتی است که برای افرادی که با کارهای پر اضطراب سر و کار دارند طراحی شده است.همه افراد در هر رده سنی و جنسیتی می توانند از این برنامه استفاده کنند. این برنامه کمک میکند تا افراد روش فکریشان را در باره اضطراب تغییر دهند. بجای فرار از وضعیت نحوه روبرو شدت با آن را تمرین کنند. این برنامه بصورت رایگان بر روی iOS و اندروید ارائه شده است.

One thought on “معرفی برنامه های تناسب اندام و سلامتی در گوشی های هوشمند

  • January 15, 2017 at 9:39 pm
    Permalink

    برنامه خوبی خوب بود ممنون.
    اینایی که پولی هستن رو چکار میشه کرد؟

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد