مشاوره خرید گوشی و تبلت رایگان اما اینبار هوشمندتر از گذشته

استفاده از مشاوره خرید گوشی و تبلت با متخصصین گاها راه ها یا مواردی را که شاید اصلا شما ندیده باشید را روشن و مشخص می سازد مخصوصا در این بازار که هرروز مدلی جدید با ویژگی هایی منحصر به فرد به آن اضافه می شود. دنیای تکنولوژی اینبار شما را از هزینه هایی گزاف برای راهپیمایی و رسیدن به پاسخ سوالات خود کاهش داده است. استفاده از  فروشگاه های اینترنتی برای خرید گوشی یا تبلت که از بخش جستجوی فیلتردار بهره می برند، تا حدودی کار را تا امروز تسهیل کرده بودند اما آیا کار از این نیز آسانتر می شود؟ با ما برای دیدن پاسخ مثبت این سوال همراه باشید.

خرید اینترنتی به خودی خود کار آسانی است، اما آیا آسان تر از این هم می شود؟ اپلیکیشن هوکو با عملکرد منحصر به فردش به خوبی پاسخ این سوال را به شما می دهد. هوکو در حکم یک مشاور آگاه و هوشمند، می تواند شما را با پرسیدن سوالاتی چند گزینه ای برای خرید مناسب ترین موبایل یا تبلت ممکن راهنمایی کند.

مشاوره خرید گوشی و تبلت

مشاوره خرید گوشی و تبلت
مشاوره خرید گوشی و تبلت

وقتی که از هوکو استفاده می کنید، انگار روبروی یک مشاور متخصص نشسته اید. برای خرید موبایل و تبلت، اولین سوالی که هوکو از شما می پرسد این است که قصدتان از خرید گجت چیست؟ آن را برای استفاده معمولی می خواهید، یا اینکه پرستیژ دستگاه بیشتر از همه چیز برایتان اهمیت دارد؟

بعد از این سوال، نوبت به تعیین محدوده قیمت می رسد؛ اینکه چقدر بودجه دارید و حداکثر تا چه میزان می توانید برای خرید موبایل یا تبلت هزینه کنید. هوکو در سوالات بعدی از ابعاد دستگاه (موبایل، فبلت، تبلت یا سایر اندازه ها) و اولویت های شما (کیفیت عکاسی، شارژدهی، ظاهر شیک و زیبا و …) می پرسد و در نهایت می توانید سیستم عامل، برند و تعداد سیم کارت پشتیبانی شونده در دستگاه را هم برگزینید.

مشاوره خرید گوشی و تبلت رایگان
مشاوره خرید گوشی و تبلت رایگان

با پاسخ دادن به سوالات، هوکو در آرشیو موبایل و تبلت خود به جستجو پرداخته و مناسب ترین گزینه را بسته به پاسخ هایی که داده اید برایتان پیدا می کند. در واقع هوکو انجام جستجوی دستی در فروشگاه های اینترنتی را به یک فرآیند پرسش و پاسخ بسیار ساده و قابل فهم برای همگان تبدیل کرده تا افرادی با کمترین سطح اطلاعات و آگاهی هم بتوانند از این طریق به مقصودشان برسند.

با کلیک روی موبایل و تبلت هایی که هوکو به شما پیشنهاد می کند، می توانید حداقل و حداکثر قیمت آنها در بازار را در کنار خصوصیات سخت افزاری و نرم افزاری شان ببینید و حتی از طریق همین اپ به فروشگاه ارائه کننده محصول برای خرید هم راهنمایی شوید.

لازم به ذکر است که تمام این فرآیند را می توانید از وبسایت هوکو هم انجام بدهید، ولی مسلما استفاده از اپلیکیشن شما را راحت تر و سریع تر به مقصود می رساند، فارغ از اینکه رابط کاربری اش چقدر ضعیف، ابتدایی و ناامید کننده است.

مشاوره خرید گوشی و تبلت رایگان
مشاوره خرید گوشی و تبلت رایگان

اپلیکیشن هوکو را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کرده تا تجربه ای آسان و جدید از خرید موبایل و تبلت داشته باشید.

2 thoughts on “مشاوره خرید گوشی و تبلت رایگان اما اینبار هوشمندتر از گذشته

 • August 24, 2016 at 3:52 pm
  Permalink

  اپلیکیشن خیلی خوبیه. خوشم اومد ازش.

  Reply
  • August 25, 2016 at 2:43 pm
   Permalink

   خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته و از ابراز احساساتتان سپاسگذاریم.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد