مشاهده افرادی که در اینستاگرام شما را آنفالو کردند

داشتن تعداد فالوور ها و لایک های بیشتر برای هر کاربری در اینستاگرام خوش آیند است. گاهی پیش میاید که چندین فرد شما را فالو میکنند و فالوور های شما افزایش میابند. اما گاهی نیز از تعداد فالوور های شما کاسته میشود. بعضی از کاربران میخواهند بدانند که چه افردی آن ها را آنفالو کرده اند.در این مقاله به این که آیا مشاهده افرادی که در اینستاگرام شما را آنفالو کردند امکان پذیر است یا خیر پاسخ می دهیم. با BigETek همراه باشید!

پس از تحقیقاتی زیادی که انجام دادیم و سایت ها و نرم افزار های فراوانی که تست کردیم، متوجه شدیم که متاسفانه هیچ راه قطعی برای یافتن فردی که شما را آنفالو کرده وجود ندارد و سایت ها و برنامه هایی که قول انجام این کار به شما را میدهند در حقیقت این کار را نمیکنند. البته یک راه برای انجام این کار وجود دارد که آن هم کمی سخت بوده و باید خودتان انجام دهید. در این مقاله این روش را توضیح داده ایم.

روش مشاهده افرادی که در اینستاگرام شما را آنفالو کردند

بنا به دلایلی، اینستاگرام نمیخواهد که کاربران بدانند که چه افرادی آن ها را آنفالو کرده اند. این قضیه مربوط به سیاست های اینستاگرام است. برای مثال زمانی که یک فرد شما را آنفالو کند احتمال بسیار کمی دارد که بخواهد شما را دوباره فالو کند و حتما دلیلی برای انجام این کار داشته. به همین دلیل که است که اینستاگرام نمیخواهد شما فردی که آنفالو کرده را بشناسید.

حتی توسعه دهندگان نیز حق ندارند نرم افزاری بسازند که نام فردی که شما را آنفالو کرده را به شما نشان دهند زیرا این کار برخلاف قوانین اینستاگرام است و پیگرد قانونی دارد.

بنابراین چه کاری میتوان کرد؟

بیشترین کاری که هم اکنون از دست شما بر میاید این است که تعداد افرادی که شما را آنفالو کرده اند را مشاهده کنید. برنامه هایی هستند که این کار را انجام میدهند که البته آن ها هم از زمانی که نصب شوند تعداد افرادی که شما را آنفالو میکنند را میشمارند و نمیتوانند افرادی که قبل ها شما را آنفالو کرده اند را نشان دهند.

آیا راهی برای شناسایی افرادی که شما را آنفالو کرده اند وجود دارد؟

بله، اما کمی سخت و زمان بر است. تنها یک راه برای انجام این کار وجود دارد که واقعا کار میکند. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

1. برای اندروید برنامه “Unfollowers for Instagram” و برای آیفون برنامه “Instafollow” را دانلود و نصب کنید.

2. به وبسایت www.Magimetrics.com مراجعه کنید و در آن وارد اکانت خود شوید.

3. به این سایت اجازه بررسی کردن اکانت اینستاگرم خود را بدهید.

4. پس از اتمام بررسی، نتیجه بررسی را که یک لیست از فالوور های شما است را دانلود کنید.

مشاهده افرادی که در اینستاگرام شما را آنفالو کردند

5. نام تاریخ همان روز را برای فایلی که دانلود کرده اید قرار دهید.

6. زمانی که یکی از برنامه های Unfollowers for Instagram و یا Instafollow به شما پیغام داد که یک فرد شما را آنفالو کرده، مجددا به سایت Magimetrics مراجعه کنید و دوباره یک لیست از فالوور های خود دانلود کنید.

7. این لیست جدید را با لیست قدیمی که دانلود کرده بودید مقایسه کنید تا متوجه شوید چه فردی شما را آنفالو کرده.

گول نرم افزار هایی را که قول یافتن آنفالوور های شما را میدهند را نخورید

درسی که باید از این مقاله بگیرید این است که به هر نرم افزار و یا سایتی اجازه دسترسی به اکانت اینستاگرام خود را ندهید زیرا اکثر آن ها دروغین بوده و افرادی که شما را آنفالو کرده اند را نشان نمیدهند. اگر تا به حال به نرم افزار و یا سایتی اجازه دسترسی داده اید و هم اکنون پشیمان هستید، به این لینک بروید و با کلیک بر روی دکمه ی “Revoke Access” مقابل آن، دسترسی را از آن بگیرید:

مشاهده افرادی که در اینستاگرام شما را آنفالو کردند

زمانی که فردی شما را آنفالو کرد ناراحت نشوید

زمانی که یک فرد و یا افرادی شما را آنفالو کردند، به آن معنا نیست که پست های شما بد هستند و یا شما فرد سرگرم کننده ای نیستید، در حقیقت این یک امر عادی در شبکه های اجتماعی است و جای هیچ تعجبی ندارد. شبکه های اجتماعی آنقدر ها هم مهم نیستند که بخواهید به خاطر آن ها ناراحت شوید. شبکه های اجتماعی تنها راهی برای سرگرمی هستند، مانند یک بازی.

One thought on “مشاهده افرادی که در اینستاگرام شما را آنفالو کردند

  • August 9, 2017 at 3:29 pm
    Permalink

    بسیار عالی هست ممنون از آموزش.
    حال خوب

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد