مخاطبین گوشی در تلگرام را ساده تر وارد کنید -حتی حذف شده ها

در ورژن جدید تلگرام قابلیتی برای سردرگم نشدن کاربران جهت وارد کردن مخاطبین گوشی در تلگرام اضافه شده است. گاهی نیز پیش می آید که به دنبال یکی از مخاطبین خود می گردید اما نمی توانید آن را در لیست مخاطبین تلگرام خود بیابید. با روشی که در ادامه خواهید دید متوجه می شوید که تلگرام در منوی مخفی قابلیت آپدیت مخاطبین را بصورتی جالب قرار داده است. با BigETek همراه باشید.

در تلگرام می توانید هر مخاطبی را که مایل نیستید در لیست تلگرامتان وجود داشته باشد را پاک کنید و اگر قصد داشته باشید مخاطب مورد نظر را دوباره وارد تلگرام کنید بایستی این کار را دستی انجام دهید که اگر تعداد مخاطبین پاک شده زیاد باشد ممکن است کمی کار برایتان سخت شود. همچنین گاهی اوقات ممکن است که تلگرام شما با مشکل روبه رو شده و مخاطبین گوشی اندرویدی شما در داخل تلگرام وارد نشوند.

وارد کردن مخاطبین گوشی در تلگرام

مرحله 1: ابتدا پیام رسان Telegram را اجرا کنید و بر روی منوی همبرگری موجود در تلگرام ضربه بزنید.

وارد کردن مخاطبین گوشی در تلگرام

مرحله 2: گزینه Settings را انتخاب کنید.  سپس به انتهای صفحه تنظیمات مراجعه نموده و انگشت خود را برای چند ثانیه روی گزینه Telegram for Android v3 نگه دارید.

وارد کردن مخاطبین گوشی در تلگرام
وارد کردن مخاطبین گوشی در تلگرام

مرحله 3: پس از انجام مرحله 2 یک شکلک نمایش داده می شود که مهم نیست. دوباره روی Telegram for Android v3 بزنید تا Debug menu باز شود. پس از نمایش داده شدن پنجره ی Debug menu، گزینه Import contacts را لمس کنید. با این کار مخاطبین گوشی اندرویدی شما دوباره وارد تلگرام خواهد شد.

وارد کردن مخاطبین گوشی در تلگرام
وارد کردن مخاطبین گوشی در تلگرام

2 thoughts on “مخاطبین گوشی در تلگرام را ساده تر وارد کنید -حتی حذف شده ها

 • January 18, 2017 at 11:47 pm
  Permalink

  خیلی کاربردی بود ممنون

  Reply
 • December 23, 2016 at 12:37 am
  Permalink

  اخ خیلی به دردم خورد دمتون گرم

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد