محدودیت ارسال پیام در تلگرام برای اعضای گروه – بلاک کردن در ارسال و خواندن

مدیریت گروه در قابلیت جدیدی که به تلگرام اضافه شده است، توانمند در محدود کردن اعضای گروه را دارد. با این امکان دیگر لازم نیست فرد خاطی را از گروه تلگرامی خود اخراج کنید. می توانید جلوی پست گذاشتن یا لینک دادن و … را بگیرید. حتی در بسیاری از گروه ها می توانید از این محدودیت بجای ربات ضد اسپم استفاده کنید تا یک گروه جذاب و فعال داشته باشید. با آموزش زیر از BigETek محدودیت ارسال پیام در تلگرام اعضای گروه را اعمال کنید.

برای انجام این قابلیت ها شما بایدنسخه ی آخر اپلیکیشن تلگرام را بر روی گوشی خود نصب نمایید،در صورت تمایل میتوانیدآخرین نسخه ی آن را از این صفحه دانلود و آپدیت نمایید.

محدودیت ارسال پیام در تلگرام

پس از باز نمودن گروه خود باید از بالای نام گروه را لمس نمایید تا تنطیمات گروه برای شما نمایش داده شود. سپس باید از بالای صفحه آیکن چرخ دنده را انتخاب نمایید.
محدودیت ارسال پیام در تلگرام
محدودیت ارسال پیام در تلگرام 

پس از انتخاب چرخ دنده میتوانید تنطیمات خاصی را بر روی گروه ، ادمین ها و اعضاء انجام دهید. اکنون باید کاربر مورد نظر خود را یافته و از روبه روی نام او گزینه ی سه نقطه را انتخاب کنید. از میان گزینه های نمایش داده شده شما باید گزینه  Restrict user را انتخاب کنید.

محدودیت ارسال پیام در تلگرام
محدودیت ارسال پیام در تلگرام

اکنون در این قسمت میتوانید با فعال کردن هر یک از گزینه ها، کاربر خود را در هر مورد دلخواهی محدود نمایید و یا حتی آن را از گروه اخراج نمایید.

محدودیت ارسال پیام در تلگرام
محدودیت ارسال پیام در تلگرام

پس از انجام تغییرات ایجاد شده، باید از بالای صفحه گزینه ی تایید را به منظور ثبت تنظیمات انتخاب نمایید. نظرتان در مورد این آموزش چیست؟

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد