محاسبه بهترین زمان سفر با Google Maps

قابلیت جدید فوق العاده ای به گوگل مپس اضافه شده است که زمان مناسب برای مسافرت به یک مکان را برای کاربر مشخص میکند. با استفاده از این قابلیت میتوانید متوجه شویدکه جاده ها در شهر در چه زمانی شلوغ هستند تا در آن زمان ها به مسافرت نروید و در زمانی که شهر و جاده ها خلوت تر هستند بروید.در ادامه به آموزش محاسبه بهترین زمان سفر با استفاده از گوگل مپ می پردازیم.

 آموزش محاسبه بهترین زمان سفر

با استفاده از این قابلیت جدید که به گوگل مپس اضافه گردیده است میتوانید زمان تقریبی مناسب برای سفر کردن به یک مکان مشخص را بفهمید تا در شلوغی و ترافیک نمانید و بتوانید حداکثر استفاده را از زمان خود ببرید. میزان شلوغی و ترافیک جاده ها در ساعات مختلف روز در نموداری در گوگل مپس نمایش داده میشود تا بتوانید ساعاتی که جاده خلوت میباشد را بدانید.

 

محاسبه بهترین زمان سفر

یک خبر بد راجع به این قابلیت فوق العاده این است که این قابلیت فعلا تنها برای کشور های آمریکا و انگلستان در دسترس است. همچنین گوگل اعلام کرده که قابلیت نمایش جاهای خالی پارک کردن در پارکینگ های عمومی توسط برنامه گوگل مپس نیز در دستور کارش است تا کاربران با استفاده از این قابلیت زمان کمتری جهت یافتن جا برای پارک تلف کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد