لینک join کانال تلگرام بسازید ،عضویت اجباری

بسیاری از مدیران کانال ها با ترفند افزودن اعضا آشنا نیستند. با ترفندی که در ادامه آموزش خواهیم داد شما می توانید هر بازدید کننده ای که لینک کانال شما را لمس می کند را اجبار کنید قبل از دیدن محتویات کانال شما، جوین شود یا به عبارتی به کانال شما ملحق شود. حس کنجکاوی کاربران نت موجب می شود که بتوانید اعضای کانال خود را بیافزایید. برای ساخت لینک join کانال تلگرام با ما همراه باشید.

در ادامه برای ساخت لینک خصوصی باید شما ابتدا کانال خود را از حالت عمومی خارج کنید برای این کار مراحل بصورت تصویری زیر را دنبال کنید.

لینک join کانال تلگرام

وارد کانال تلگرام خود شوید سه نقطه بالای صفحه را انتخاب کنید گزینه Channel info را انتخاب کنید(تصویر سمت چپ). دوباره سه نقطه را انتخاب کنید و گزینه Edit را انتخاب کنید(تصویر سمت راست).

لینک-join-کانال-تلگرام
ساخت لینک join کانال تلگرام

 

در مرحله بعد برای اینکه کانال شما از حالت عمومی به صورت خصوصی تبدیل شود باید ایدی کانال خود را پاک کنید که در تصویر با (شماره ۱) مشخص شده و بعد از حذف ایدی که در تصویر سمت راست مشاهده می کنید، گزینه مشخص شده (شماره ۲) برای تایید را انتخاب کنید.

لینک-join-کانال-تلگرام-
ساخت لینک join کانال تلگرام

خب تا اینجا کانال شما از حالت عمومی به خصوصی تبدیل شده باید بدست اوردن لینک خصوصی گزینه Members را انتخاب کنید سپس گزینه Invite via Link را انتخاب کنید.

لینک-join-کانال-تلگرام
لینک join کانال تلگرام

و در صفحه باز شده گزینه Copy Link را انتخاب کنید و برای دوستان خود می توانید آنرا ارسال کنید یا در زیر عکس ها و فیلم هایی که ارسال می کنید پیوست کنید.

bigetek.com-لینک-join-کانال-تلگرام-4

 

تذکر، حالا باید مجدد ایدی کانال خود را وارد کنید. یعنی کانال خود را از حالت خصوصی به عمومی برگردانید. میتونید تست کنید که هم با لینک خصوصی و هم ایدی میتونید وارد کانال خود شوید.

به کانال تلگرام bigetek@ بپیوندید. کانالی تلفیق از سرگرمی و تکنولوژی

مطالب مرتبط

7 دیدگاه در “لینک join کانال تلگرام بسازید ،عضویت اجباری

  1. سلام
   نه. یک زمانی شایعه بستن این کانالها رو بورس بود اما بدلیل جلوگیری از سودجویی افرادی بود که ممبر فیک میفروختن. در هر صورت ممبرها بعد از دیدن تعداد سین و تعداد ممبر متوجه این اختلاف شده و برای کانال مخرب هست.

 1. کانال نواهای ماندگار
  بهترین و خاطره انگیز ترین ترانه های قدیمی را از کانال ما دانلود کنید ودر کنار خانواده از گوش دادنش لذت ببرید

  ? @yadkhatereha

  telegram.me/yadkhatereha

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد