لایو استوری اینستاگرام چیست و آموزش پین کردن متن زیر آن

اگر با ویژگی جدید لایو استوری اینستاگرام آشنا نیستید با ما در این خبر مطلع می شوید. همچنین امروز می خواهیم ویژگی جدیدتری را برای این بخش آموزش دهیم. در Live Story افراد قادر هستند به صورت زنده ویدیو خود را با استفاده از دوربین گوشی به فالوور های خود نمایش دهند. پین کردن متن زیر لایو استوری اینستاگرام یعنی یک پیام را زیر ویدئوی زنده ای که در حال ارسال آن هستید بچسبانید اما اینکار چگونه صورت می گیرد؟ با BigETek همراه باشید.

در قدم اول نیاز هست که شما آخرین نسخه از مسنجر اینستاگرام را نصب کنید در صورتی که فکر میکنید آخرین نسخه را نصب ندارید میتوانید آخرین ورژن موجود از آن را در این صفحه دانلود و سپس آن را نصب کنید.

دانلود اپلیکیشن  Instagram

برنامه را اجرا کنید وارد قسمت 1 شوید و سپس از بالای صفحه در تصویر 2 را انتخاب کنید. برای اینکه ویدیو زنده را اجرا کنید از پایین صفحه گزینه LIVE را انتخاب کنید (شماره3) و برای اجرا گزینه Start Live Video را انتخاب کنید توجه کنید (شماره4) برای اجرای ویدیو زنده اینترنت پرسرعت نیاز هست در غیر این صورت امکان ایجاد آن وجود نخواهد داشت.

لایو استوری اینستاگرام
لایو استوری اینستاگرام

پین کردن متن زیر لایو استوری اینستاگرام

حال در ابتدا شما باید متن مورد نظر خود را در قسمت کامنت وارد کنید وسپس آن را ارسال کنید.(شماره1)بعد از ارسال متن مورد نظر باید متن را یکبار لمس کنید تا گزینه Pin Comment نمایش داده شود که با انتخاب آن میتوانید متن را ثابت پایین صفحه نمایش دهید.(شماره2) برای حذف پین هم از پایین صفحه علامت * را انتخاب کنید تا متن از پایین صفحه حذف گردد.(شماره3)

لایو استوری اینستاگرام
لایو استوری اینستاگرام

One thought on “لایو استوری اینستاگرام چیست و آموزش پین کردن متن زیر آن

  • July 20, 2017 at 2:05 am
    Permalink

    عه پس اینطوری متن میزارن برای لایوشون ؟!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد