کوچک کردن بینی در فتوشاپ در 1 دقیقه

در بسیاری از عکس ها گرفته شده آنچه احساس می کنیم را در تصاویر نمی بینیم، گاها باید این نواقص را با ابزاری جالب و ترفندی که در ادامه معرفی می کنیم، براحتی حتی بدون داشتن سابقه آموزش فتوشاپ می توانید انجام دهید. فیلم آموزشی که در ادامه تهیه کرده ایم بسیار کم حجم شده تا برای دیدن آن نیاز به ترافیک زیادی نداشته باشید. برای آموزش کوچک کردن بینی در فتوشاپ در یک دقیقه با BigETek.com همراه باشید.

آنچه در فیلم آموزشی یک دقیقه ای زیر که حجم آن به یک مگابایت کاهش یافته است قسمت اول کاهش اندازه بینی در فتوشاپ است. در واقع این قسمت برای تصاویری است که از نیم رخ تهیه شده اند. منتهی توجه داشته باشید که از همین روش برای عکس های تمام رخ نیز می توان بهره برد، البته در تنظیم کردن نهایی تصویر تمام رخ باید کارهایی اضافی تر نیز انجام داد.

در ابتدای کلیپ آموزشی آناتومی استانداردی که جراحان برای بینی استاندارد بهره می برند، استفاده شده که برای مدل مرد و زن متفاوت است. و بهتر است که ویرایش بینی ما نیز بر این منطق استوار باشد تا به زیبایی بیشتری در چهره برسیم.

کوچک کردن بینی در فتوشاپ

در نهایت در هر قسمت از فیلم آموزشی که برایتان سوال پیش آمد می توانید در قسمت زیر با کامنت گذاشتن یا در قسمت پرسش و پاسخ BigETek.com/QA با کارشناسان ما مطرح کنید.

One thought on “کوچک کردن بینی در فتوشاپ در 1 دقیقه

  • March 4, 2017 at 3:59 pm
    Permalink

    آموزش خوبی بوووود

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد