قرار دادن موزیک روی فیلم در اندروید با VivaVideo

پیش می آید که در یک کلیپ یا فیلمی که شما از یک مکان زیبا گرفته اید و تبدیل به یک خاطره  ماندگار شده، می خواهید یک موزیک لایت یا شاد بگذارید. با استفاده از این مطلب برنامه هایی را به شما معرفی می کنیم که قادر به قرار دادن موزیک روی فیلم در اندروید باشید. پس با BigETek همراه باشید.

برای انجام این کار شما می توانید از نرم افزارهای VideoShow یا VivaVideo استفاده کنید که در این آموزش ما از برنامه VivaVideo برای انجام این کار استفاده کرده ایم.

قرار دادن موزیک روی فیلم

برنامه را اجرا کنید از لیست گزینه Edit را انتخاب کنید(شماره۱). سپس در مرحله بعد شما باید کلیپ یافیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید(شماره۲). برای اضافه شدن برای ویرایش گزینه Add را انتخاب کنید(شماره۳) سپس انتخاب Done(شماره۴).

قرار دادن موزیک روی فیلم
قرار دادن موزیک روی فیلم

در مرحله بعد به قسمت Music بروید(شماره۵) و گزینه Tap to add music را انتخاب کنید(شماره۶) آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید(شماره۷) و برای اضافه شدن گزینه Add را بزنید(شماره۸). حال برای اینکه صدای پیش فرض کلیپ قطع شود علامت صدا را از پایین صفحه یکبار لمس کنید(شماره۹)

قرار دادن موزیک روی فیلم
قرار دادن موزیک روی فیلم

در آخر برای اینکه ویدیو شما ذخیره شود از بالای صفحه گزینه Share را انتخاب کنید(شماره۱۰) و سپس گزینه Export to Gallery را انتخاب کنید(شماره۱۱). ویدیو شما در مسیر زیر قابل دسترس می باشد.

DCIM/VivaVideo

قرار دادن موزیک روی فیلم
قرار دادن موزیک روی فیلم

اگر با نرم افزار VivaVideo مشکلی داشتید مطلب زیر را دنبال کنید. برنامه زیر برای تبدیل فرمت، کاهش حجم، تغییر آهنگ و … در ویرایش فیلم ها به وسیله اندروید را برای شما امکانپذیر می کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد