قرار دادن موزیک روی فیلم در اندروید با VivaVideo

پیش می آید که در یک کلیپ یا فیلمی که شما از یک مکان زیبا گرفته اید و تبدیل به یک خاطره  ماندگار شده، می خواهید یک موزیک لایت یا شاد بگذارید. با استفاده از این مطلب برنامه هایی را به شما معرفی می کنیم که قادر به قرار دادن موزیک روی فیلم در اندروید باشید. پس با BigETek همراه باشید.

برای انجام این کار شما می توانید از نرم افزارهای VideoShow یا VivaVideo استفاده کنید که در این آموزش ما از برنامه VivaVideo برای انجام این کار استفاده کرده ایم.

قرار دادن موزیک روی فیلم

برنامه را اجرا کنید از لیست گزینه Edit را انتخاب کنید(شماره1). سپس در مرحله بعد شما باید کلیپ یافیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید(شماره2). برای اضافه شدن برای ویرایش گزینه Add را انتخاب کنید(شماره3) سپس انتخاب Done(شماره4).

قرار دادن موزیک روی فیلم
قرار دادن موزیک روی فیلم

در مرحله بعد به قسمت Music بروید(شماره5) و گزینه Tap to add music را انتخاب کنید(شماره6) آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید(شماره7) و برای اضافه شدن گزینه Add را بزنید(شماره8). حال برای اینکه صدای پیش فرض کلیپ قطع شود علامت صدا را از پایین صفحه یکبار لمس کنید(شماره9)

قرار دادن موزیک روی فیلم
قرار دادن موزیک روی فیلم

در آخر برای اینکه ویدیو شما ذخیره شود از بالای صفحه گزینه Share را انتخاب کنید(شماره10) و سپس گزینه Export to Gallery را انتخاب کنید(شماره11). ویدیو شما در مسیر زیر قابل دسترس می باشد.

DCIM/VivaVideo

قرار دادن موزیک روی فیلم
قرار دادن موزیک روی فیلم

اگر با نرم افزار VivaVideo مشکلی داشتید مطلب زیر را دنبال کنید. برنامه زیر برای تبدیل فرمت، کاهش حجم، تغییر آهنگ و … در ویرایش فیلم ها به وسیله اندروید را برای شما امکانپذیر می کند.

One thought on “قرار دادن موزیک روی فیلم در اندروید با VivaVideo

 • May 16, 2017 at 9:10 am
  Permalink

  چه باحال
  خیلی خوب بود
  ممنون

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد