قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام (بینهایت و رایگان)

ترفند ویژه ای که امروز ارائه می کنیم را در کمتر جای اینترنت خواهید یافت. دلیل آن نیز واضح است، زیاد شدن دست در بازاری که در تلگرام می توانید راه بیاندازید و از آن کسب درآمد کنید. از زمان پیدایش کسب و کار در تلگرام، اکثر ادمین های گروه و کانال ها تصمیم بر حفظ آثار منتشر شده خود در فضای مجازی داشتند. این تفکر منطقیست زیرا که پست هر مطلبی در کانال یا گروه شما خواه، ناخواه بازتاب زیادی خواهد داشت و اگر برچسب، نام، لوگو، عکس یا حتی کوچکترین اثری از شما در آن مطلب باشد، موجب افزایش رایگان ممبر های کانالتان یا گروهتان خواهد شد. ربات قرار دادن لوگو روی فیلم و عکس در تلگرام اینبار با درخواست شما بصورت رایگان و بدون محدودیت در خدمت گذاری به شما آماده است. با BigETek منحصر به فرد باشید.

اگر با اپلیکیشن هایی چون موبوگرام آشنا باشید می دانید که اکثر ادمین های کانال ها با استفاده از این اپ ها می توانند متن زیرنویس هر عکس را ویرایش کنند. پس اثری از نام و نشان کانال شما باقی نخواهد ماند. اما با قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در کانال تلگرام خود این گزینه از دسترس سارقان کانال شما حذف می شود. پس با ما آماده یک شروع طوفانی برای دمیدن روحی تازه به کانالتان باشید.

قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام

روی لینک ربات زیر کلیک کنید.

لینک ربات فقط به افرادی که در سایت نظر دهند ارسال می شود.

توجه فرمایید که این ربات به دلیل افزایش ممبر بصورت رایگان بسیار موثر است در برخی سایت ها به فروش می رسد، اما شما در اینجا همچنان برای غیر فراگیر شدن آن فقط به افرادی که در این مطلب درخواست لینک ربات (بصورت رایگان) دارند به ایمیل آنها ارسال می شود.

پس از ورود دکمه Start را بزنید(شماره1). سپس از شما سوالی پرسیده می شود که آیا می خواهید لوگو متنی باشید یا بصورت عکس؟ ما عکس را انتخاب کردیم(شماره2). حال از ما میخواهد که عکس را به صورت فایل به ربات بفرستیم.(توجه کنید که فایل شما بصورت تصویر نباید ارسال شود. یعنی بعد از زدن دکمه گیره ی پیوست، گزینه فایل(پایین سمت چپ) را انتخاب کنید.)(شماره 2.5)

قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام
قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام

توجه کنید که فایل ارسالی شما(همان لوگوی کانال شماست که به عنوان هدیه توسط ما ارسال می گردد) اگر PNG بدون بک گراند باشد(که توسط نرم افزارهایی مثل فتوشاپ برای زیبایی بیشتر طراحی میشود) بصورت شماره 3 در عکس بالا دیده می شود. پس از ارسال فایل در (شماره 4) یک بازه 0.1 تا 1 برای میزان شفافیت لوگو از شما سوال می شود. اگر 0.1 را انتخاب کنید، لوگو بسیار شیشه ای شده و پشت لوگو به راحتی دیده میشود اما اگر 1 را انتخاب کنید لوگو بسیار پررنگ دیده میشود. اعداد میانی نیز به نسبت شفاف هستند. ما عدد 0.9 را زدیم.

حال از شما پرسیده می شود که لوگو را در کدام محل جغرافیایی تصویر نصب می کنید. ما قسمت جنوب غربی تصویر را انتخاب کردیم(شماره5). بعد پیغام تنظیمات به اتمام رسید پیدا می شود و از شما خواسته میشود تا یک عکس، فیلم یا گیف از هر کانالی یا گفتگویی یا حتی از حافظه موبایل خود ارسال کنید. پس از ارسال عکس نتیجه را در شماره 6 می بینید که به لوگوی سایت BigETek چسبیده است. توجه کنید که با این روش شما می توانید روی لوگوی برخی از کانال ها را بپوشانید مثل همین عکس که در شماره 7 لوگول کانال قدیمی را نشان می دهد.

قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام
قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام

هدیه BigETek به همراهان همیشگی

اگر همراه قدیمی ما باشید به خاطر دارید که طبق درخواست شما، گرافیست تیم تصمیم به ارائه خدمتی نوین یعنی ساخت لوگو رایگان تلگرام با فرمت PNG (پس زمینه شفاف) با ایده های متفاوت برای کاربران عزیز نموده است.

برای سفارش لوگوی رایگان می توانید در خواستتان را در زیر هر مطلبی از سایت ثبت کنید. منتهی با توجه به حجم درخواست سفارشات، تعداد نظراتی که کاربران در خبرهای متفاوت این سایت قرار می دهند موجب می شود تا سفارش آنها در لیست الویت بندی جلوتر قرار می گیرند و لوگوشان سریعتر طراحی گردد. حداقل نظرات برای سفارش 3 نظر در مطالب مختلف سایت است و هر چه تعداد نظرات بیشتر باشد طراح وقت بیشتری برای زیبایی لوگو خواهد گذاشت و ویرایش لوگو بعد از طراحی بدون نوبت انجام خواهد شد. لازم نیست نظرات شما بسیار طولانی باشد. یک تشکر کوچک، یک خط انتقاد یا یک سوال شما برای ما قدردانی بزرگ محسوب می شود. منتظر سفارشات شما هستیم.

چند نمونه از لوگوهایی که بطور رایگان طراحی شده است در زیر آمده است.

لوگوی تلگرام تکنولوژی
لوگوی تلگرام کانال بیگ ای تک
لوگوی تلگرام
لوگوی تلگرام خانومز
لوگوی طراحی رایگان
لوگوی اینستاگرام
لوگوی تلگرام طراحی رایگان
لوگوی تلگرام دیالوگباز
لوگوی تلگرام طراحی رایگان 1
لوگوی تلگرام ایده و ترفند
لوگوی تلگرام طراحی رایگان
لوگوی تلگرام خانومستان
تصویر پروفایل تلگرام
تصویر پروفایل تلگرام فاطمه

برای دیدن دیگر لوگو های طراحی شده عضو کانال زیر شوید.

https://telegram.me/BigetekQA

سفارش رایگان لوگو را همین الان ثبت کنید.

گذاشتن لوگو داخل برنامه تلگرام

اگر برایتان حجم مصرفی محدودیتی ندارد می توانید با استفاده از مقاله زیر به گذاشتن عکس و استیکر بر روی عکس ها بپردازید :

گذاشتن استیکر بر روی عکس ها در تلگرام

789 thoughts on “قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام (بینهایت و رایگان)

 • May 16, 2018 at 4:34 pm
  Permalink

  خیلی عالیه

  Reply
 • April 23, 2018 at 10:22 am
  Permalink

  لینک بدیددد

  Reply
 • April 20, 2018 at 1:50 am
  Permalink

  اگه میشه لینکو برام ایمیل کنید

  Reply
  • April 21, 2018 at 12:40 pm
   Permalink

   سلام
   ارسال شد

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد