قابلیت health در آیفون

خیلی از ما طریقه کار کردن با اپلیکیشن health در آیفون را نمیدانیم. اپلیکیشن health به ما کمک میکند تا بتوانیم اندامی مناسب برای خود داشته باشیم. این برنامه اطلاعاتی را برای سلامت شما به شما میدهد. در ادامه این مطلب به ارائه آموزشی مختصر درباره ی قابلیت health در آیفون که یک اپلیکیشن کاربردی است خواهیم پرداخت. با BigETek همراه باشید.

آشنایی با قابلیت health در آیفون

بر روی آیکون نرم افزار Health کلیک نمایید تا باز شود. شما می توانید داده های خود را با بهداشت روز، هفته، ماه و سال را ببینید.

قابلیت health در آیفون

بر روی تب Health Data کلیک نمایید تا اطلاعات مختلفی را که شما میتوانید دنبال کنید را مشاهده نمایید. شما می توانید بدن خود را اندازه گیری کنید، اطلاعات تناسب اندام، اطلاعات در مورد خودتان و چیزهای دیگر را اینجا ببینید.

قابلیت health در آیفون

بر روی Me کلیک کرده تا اطلاعات پایه در مورد خود را از قبیل سن،جنسیت و گروه خونی را وارد نمایید. بر روی تب Edit کلیک نمایید تا اطلاعات تاریخ تولد،جنسیت و گروه خونی خود را تدوین کنید و پس از تمام شدن بر روی Done کلیک نمایید.

قابلیت health در آیفون

بر روی تب Source کلیک نمایید تا دیگر برنامه های متصل شده به برنامه Health خود را مشاهده نمایید.در اینجا شما هر گونهبرنامه های شخص ثالث و دستگاه های که می تواند داده ها را به سلامت ارسال شده است مشاهده کنید. شما می توانید کنترل کنید کدام برنامه ها دسترسی به داده های سلامت شما داشته باشد. شما همچنین می توانید ببینید که در برنامه های دسترسی به داده های بهداشتی خود را با رفتن به Settings > Privacy > Health مدیریت داشته باشد.

قابلیت health در آیفون

بر روی تب Medical ID کلیک کرده تا اطلاعاتی در مورد خود را که ممکن است شما را در یک وضعیت اضطراری قرار دهد را وارد کنید.اطلاعات وارد شده در این قسمت بر روی قفل صفحه نمایش قابل رویت خواهند بود.

قابلیت health در آیفون
قابلیت health در آیفون

بر روی تب Create Medical ID کلیک نمایید تا شناسه ای برای این برنامه ساخته باشید. شما در قسمت Add Information می توانید اطلاعات پزشکی خود،آلرژی ها،تماس اضطراری و گروه خونی خود را وارد نمایید.

قابلیت health در آیفون

 

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد