فیلم حذف متن از روی عکس در فتوشاپ (۳روش)

بسیار پیش می آید که نیاز به حذف متن از روی عکس داریم مثلا یک عکس جال می بینید و می خواهید در پروفایل شبکه های اجتماعی خود به کار ببرید یا عکسی را می خواهید برای کسب و کار خود استفاده کنید اما نوشته تبلیغاتی مانع از استفاده شما می شود. همچنین منبع خاصی برای این کار جالب وجود ندارد. امروز این کار را برای شما ساده کردیم. با آموزش های فتوشاپ BigETek.com همراه ما در دنیای ترفندها باشید.

در سری آموزش های قبلی ترفندهای فتوشاپ از ما درخواست فیلم آموزشی را کرده بودید. یکی از دلایل نگذاشتن ویدیو حجم کاری بسیار بالایی است که فیلم های آموزشی از تهیه کننده آن می گیرد است(تقریبا به اندازه سه  مطلب آموزشی). اما چون نظرات و پیشنهادات شما برای ما مهم است تصمیم گرفتیم آموزش های فتوشاپ را از این به بعد بصورت فیلم ارائه دهیم. همچنین سعی می کنیم فیلم های آموزشی با کمترین حجم و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار داده شوند زیرا که این در تخصص BigETek است.

 توجه داشته باشید که روش های بسیاری در حذف متن روی عکس وجود دارد. مثلا در یک عکس باید از خاصیت تقارن استفاده کنید و یا از قسمت های دیگر تصویر برای پوشش قسمتی که دارای متن است استفاده کنید. یا اگر موتور گرافیکی دستگاه شما جوابگوی کارهای بسیار سنگین را داشته باشد می توانید روش های پیچیده تری را به کار ببرید. اما آنچه ما اینجا به عنوان ۳ روش به شما ارائه کردیم از ساده ترین و کاربردیترین روش ها هستند.

در ادامه شما را به مشاهده فیلم ۱:۴۵ دقیقه ای با حجم ۲٫۵ مگابایت دعوت می کنیم.

۳ روش برای حذف متن از روی عکس

در انتها اگر سوالی در حین ملاحظه فیلم آموزشی فتوشاپ برایتان پیش آمد می توانید در قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید (با ذکر زمان آن در فیلم آموزشی).

مطالب مرتبط

یک دیدگاه در “فیلم حذف متن از روی عکس در فتوشاپ (۳روش)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد