فرمان صوتی اندروید برای خاموش کردن زنگ هشدار ساعت گوشی Alarm

یکی از لذت های وصف ناشدنی زندگی، خوابیدن زمانیست که باید برای شروع یک صبح کاری از خواب خود دل بکنید. اما امروز برنامه ای را معرفی می کنیم که توسط آن می توانید این لذت را قدری طولانیتر کنید. با فرمان صوتی اندروید برای خاموش کردن زنگ هشدار گوشی می توانید بدون نیاز به پیدا کردن گوشی در زمان خواب و بیداری فقط با یک کلمه آن را خاموش کنید. با BigETek همراه باشید.
تاکنون ترفندهای زیادی در BigETek به شما آموزش داده ایم که باعث می شود بتوانید در دنیای پیشرفته تکنولوژی هوشمندانه رفتار کنید. ترفندهایی مثل دانلود برنامه از گوگل پلی بسادگی یک کلیک با تلگرام، ذخیره آفلاین سایت ها در موبایل بصورت PDF، ۵ باور غلط در مورد نگهداری از گوشی موبایل، روش های عکس برداری مخفیانه با موبایل، آموزش تغییر فرمت فیلم ها (تمامی فرمت ها) با پیشرفته ترین نرم افزار و … . امروز با روشی که به شما آموزش خواهیم داد قادر خواهید بود زنگ هشدار ساعت خود را با صدایتان خاموش کنید. با استفاده از اپلیکیشنهای جالب اندرویدی که در حقیقت  اپلیکیشنهایی برای آلارم هستند می توانید با صدای خود آلارم را متوقف کنید. برای این کار کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

خاموش کردن زنگ گوشی به وسیله فرمان صوتی اندروید

با این مقدمه به ادامه آموزش می رویم. ابتدا آخرین ورژن اپلیکیشن WakeVoice Trial alarm clock را از گوگل پلی دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را کپی و در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

فرمان صوتی اندروید
فرمان صوتی اندروید

بعد از نصب برنامه، آنرا اجرا کنید. پس از طی کردن مراحل اولیه با تپ بر روی دکمه Next ، سپس آلارم خود را با تپ بر روی گزینه + تنظیم کنید(شماره1). گزینه “Speech Synthesis” و “Voice Recognition” را انتخاب کنید. “voice Recognition” به فرمان صدای شما برای توقف آلارم گوش خواهد داد و “Speech Synthesis” برای نمایش وضعیت آب و هوا روی صفحه گوشی در زمان زنگ خوردن آلارم است(شماره2). با استفاده از گزینه “test” از کار کردن اپلیکیشن مطمئن شوید(شماره3). سپس شنونده گوگل نمایش داده میشود که برای توقف آلارام باید کلمه “Stop” را با صدای واضح و مشخص بگویید(شماره4). می توانید سایر تنظیمات مثل تعیین کلمه منحصر به فرد برای متوقف شدن ، تاخیر در زنگ (Snooze) و… را در بخش Voice recognition برنامه شخصی سازی کنید(شماره5).

فرمان صوتی اندروید خاموش کردن زنگ
فرمان صوتی اندروید خاموش کردن زنگ

Voice Snooze Alarm یک اپلیکیشن دیگری برای متوقف کردن آلارم با استفاده از صدا است و با اینکه اینترفیس ساده ای دارد اما واقعا کاربردی است! این برنامه برای تشخیص صدا نیاز به اینترنت را دارد اما اگر اینترنت شما قطع باشد جای نگرانی نیست چون که برنامه میتواند برای تشخیص صدا به صورت خودکار اینترنت را فعال کند. مراحل فعال کردن برنامه مشابه برنامه قبلیست.

آخرین ورژن اپلیکیشن Voice Snooze Alarm  را از گوگل پلی دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را کپی و در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد