مخفی کردن عکس های صفحات اینترنت (تست روی تلگرام)

پس از مخفی کردن عکس در اندروید حال نوبت به اینترنت می رسد. دلایل مختلفی وجود دارد که بخواهید عکس های ظاهر شده روی صفحه نمایش مانیتور خود را مخفی کنید. شاید نمی خواهید در محیط کاری، همکاران شما در مانیتور شما سرک بکشند یا هنگامی که در کانال های تلگرام سیر می کنید کسی عکس و فیلم های ارسالی شما را نبیند حتی عکس پروفایل دوست شما مخفی شود، یا حتی برخی دوست دارند بجای لود شدن عکس های بی معنی (مثلا تبلیغات) فقط متن را بخوانند و در ترافیک نت خود صرفه جویی کنند. دو روش زیر را به هر دلیلی که مد نظر شماست بهتر است بدانید زیرا روزی به کارتان خواد آمد.

زمانی که در سایت دانشگاه مشغول گشت و گذار هستید نیز امکان مانیتور لحظه به لحظه شما هست پس دلایل زیادی برای  مخفی کردن خود و کارهای خود و ایجاد حساسیت دیگران نسبت به فعالیت خود داریم.

1: مخفی کردن عکس صفحات اینترنت با استفاده از افزونه ها

در فایر فاکس و گوگل کروم اکستنشن هایی برای مخفی کردن عکس های اینترنتی وجود دارد برای این کار کافیست نسبت به نصب این افزونه ها اقدام کنیم. این روش را روی مرورگر گوگل کروم تست می کنیم. به وب استور گوگل می رویم و block image را جستجو می کنیم و روی آن کلیک کنید.(یا روی لینک زیر کلیک کنید) و در صفحه باز شده ADD TO CHROME را بزنید.

 block-image

bigetek.com--hide-photo3

با این کار یک اپلیکیشن به کروم شما اضافه شده است که در سمت چپ بالای صفحه اینترنت شما ظاهر می شود. اگر این آیکن قرمز پر رنگ باشد هر صفحه ای را که از این به بعد باز می کنید صفحه بدون عکس ظاهر می شود و اما اگر آیکن بی رنگ باشد (روی آن کلیک کنید تا بی رنگ شود) صفحات اینترنت با عکس ظاهر می شوند.حال به تلگرام اینترنتی خود وارد می شویم.

مقاله مرتبط : با تلگرام اینترنتی نیازی به نصب برنامه در گوشی، تبلت یا ویندوز ندارید

مقاله مرتبط : آموزش پسورد گذاشتن بر روی تلگرام گوشی دسکتاپ و اینترنت

bigetek.com--hide-photo5

مطابق شماره ها عمل می کنیم و نتیجه بصورت زیر خواهد بود.

bigetek.com--hide-photo6

2: مخفی کردن عکس صفحات اینترنت با استفاده از تنظیمات مرورگر

روش دوم کمی طولانیست زیرا اول باید به آدرس زیر بروید و برای غیر فعال کردن آن نیز باید همین مسیر را طی کنید. اما روش قبل یک کلیک بیشتر نیاز ندارد. برای روش دوم به قسمت تنظیمات گوگل کروم می رویم که آدرس آن بصورت زیر است. روی آن کلیک کنید.

chrome://settings/content

سپس در صفحه ای که باز شده است بصورت زیر عمل کنید. و نهایتا Done را بزنید.

bigetek.com--hide-photo7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد