ضبط مکالمات تلفنی : مکالمات تلفنی مهم خود را ذخیره نگه دارید

شاید شما هم بارها به ضبط مکالمات تلفنی احتیاج پیدا کرده باشید. مکالمات تلفنی خود را از تلفن ثابت در منزل به گونهای ضبط و نگهداری کنید. به طور مثال در زمانی که به دلایلی قادر نیستید که به تلفن پاسخ دهید، خوب است که بتوانید به طریقی مطلع شوید که چه کسی پشت خط است و چه کاری با شما دارد. البته در حال حاضر برخی از تلفنها از این امکان بهره مند هستند و شما میتوانید با استفاده از آنها یک منشی برای تلفن خود داشته باشید. اما گذشته از این مورد اگر شما بتوانید که در تمامی حالات کلیه مکالمات خود را ضبط کنید، میتوانید آرشیوی هم از مکالمات مورد علاقه خود داشته باشید و شاید زمانی دوست داشتید که به این مکالمات گوش دهید.در ادامه روشی برای ضبط مکالمات تلفنی ارائه شده است .

ضبط مکالمات تلفنی : معرفی نرم افزار ویندوزی

 

در این مقاله به شما نرم افزاری را معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن بتوانید مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید. این نرم افزار Call Corder نام دارد که محیط بسیار آسان و جذابی را در اختیار کاربران قرار میدهد.

شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود که ساعتهای متوالی مکالمات تلفنی خود را درون هارد رایانه خود ضبط کرده و آنها را با استفاده از مودم در رایانه خود ذخیره کنید. فایلهای مکالمات شما با استفاده از این نرم افزار با فرمت Wav ذخیره خواهد شد و یکی از مهمترین ویژگیهایی که این نرم افزار در اختیار شما قرار میدهد این است که با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است.

این نرم افزار میتواند تمامی تماسهای ورودی شما را به صورتی خودکار ضبط کند. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کیفیت فایلهایی که توسط این نرم افزار ضبط میشود بسیار بالا بوده و شما میتوانید این فایلها را مانند یک فایل صوتی معمولی گوش کنید.

از دیگر ویژگیهای این نرم افزار میتوان به این مورد اشاره کرد که شما می توانید مدت زمانی را تعیین کنید تا پس از گذشت آن مدت زمان از شروع مکالمه عملیات ضبط انجام گیرد. همچنین شما قادر خواهید بود که تنظیماتی را برای رسا بودن صدا در این نرم افزار انجام دهید.

علاوه بر این موارد ویژگی دیگری که در این نرم افزار وجود دارد این است که شما میتوانید با استفاده از سیستم کالر آیدی که در این نرم افزار قرار داده شده است شماره شخصی که با شما تماس میگیرد را هم داشته باشید.

callcorder
ضبط مکالمات تلفنی : محیط نرم افزار تحت ویندوز

در مقاله زیر نحوه رد تماس خودکار نیز در اندروید آموزش داده شده گه با آن می توانید بصورت اتوماتیک و بدون درگیر کردن خود تماس های ناخواسته را رد کنید :

مقاله مرتبط روش های رد تماس خودکار در اندروید

همچنین شما میتوانید تنظیمات دیگری را در این مورد انجام دهید. به طور مثال اگر بخواهید میتوانید تنظیماتی را انجام دهید که در هنگامی که کسی با شما تماس میگیرد، به جای شماره افراد نام آنها در نرم افزار شما ظاهر شود.

در صورتی که از این نرم افزار در حالت آنلاین استفاده کنید قادر خواهد بود که پس از اتمام مکالمه، فایل صوتی مکالمه را به آدرس ایمیل شما ارسال کند. همچنین شما میتوانید برای تلفن خود یک پیغام ضبط کرده و به این طریق از یک منشی تلفنی هم استفاده کنید. به این ترتیب در نبود شما هم، به تلفنهای شما پاسخ داده خواهد شد.

شما میتوانید این نرم افزار را از از لینک زیر دریافت کنید .

DB2

 

ضبط مکالمات تلفنی : معرفی برنامه اندرویدی

 

اپلیکیشن Automatic Call Recorder از بهترین نرم افزار ها برای ضبط و ذخیره مکالمه های تلفنی شما می باشد. می توانید همه مکالمات و تماس های خود را ضبط کرده و درنهایت تصمیم بگیرید که کدام را بر روی گوشی خود ذخیره کرده و نگه دارید. هم چنین این برنامه این امکان را داشته تا از پیش مشخص کنید که کدام تماس ها ضبط شود و کدام یک ضبط نشود. پس از ضبط تماس ها می توانید به آن ها گوش داده و نکات و یادداشت هایی را به آن ها اضافه نمایید. این اپلیکیشن می تواند مکالمات شما را بر روی فضای ابری گوگل درایو و یا دراپ باکس آپلود کرده تا همیشه و از هر کجا به آن دسترسی داشته باشید.

مکالمات ذخیره شده در داخل قسمت صندوق ورودی برنامه قرار می گیرند، می توانید محل ذخیره سازی مکالمه ها را عوض کرده و مثلا بر روی sd کارت خود قرار دهید. از دیگر ویژگی های مفید برنامه قابلیت جست و جو برای مکالمه مورد نظر بر اساس شماره تلفن، تاریخ، اسم و … می باشد. امتیاز این برنامه در گوگل پلی 3.9 می باشد.

سایر امکانات و ویژگی های اپلیکیشن Automatic Call Recorder Pro:

  • امکان انتخاب 3 قابلیت مختلف برای ضبط مکالمات.
  • امکان ضبط تمامی مکالمات، و یا ضبط کردن شماره های ناشناس و ….
  • دارای قابلیت تنظیم خودکار ذخیره سازی مکالمات ضبط شده در فضای ابری و یا مکان مورد نظر از پیش تعیین شده.
  • دارای منوی آمار و ارقام تماس های گرفته شده و یا دریافتی.

نکته : نسخه اندروید مورد نیاز 2.3 به بالا است.

download apk

 

ضبط مکالمات تلفنی : معرفی برنامه آیفون

 

نرم افزار iTalk Recorder Premium یکی از بهترین برنامه های ضبط مکالمات در گوشی های موبایل آیفون می باشد. این نرم افزار می تواند در حافظه گوشی شما بنشیند و تمام تماس های ورودی و خروجی گوشی شما را ضبط کند. سایر برنامه های ضبط مکالمات، در حین ضبط هر چند ثانیه یک بار بیپ می کنند (یا به قولی بوق می زنند!) اما این نرم افزار به صورت کاملا مخفیانه و نامحسوس مکالمات شما را ضبط می کند. با نصب این نرم افزار، هر بار که تماسی داشته باشید، تنها با لمس دکمه بزرگ قرمزی که وسط گوشی ظاهر می شود می توانید مکالمات خود را ضبط کنید.

پلتفرم : آیفون (iPhone iOS 4.0 or later)

برای دانلود بر روی سیب کلیک کنید!

 

Apple-Vector-Logo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد