شناسایی نفوذگر به اندروید شما

امن کردن اندروید با گذاشتن پسوورد ویا الگو یکی از روش های خوب جلوگیری از افتادن اطلاعات گوشیتان به دست افراد سودجو است. اگر بدنبال شناسایی نفوذگر به اندروید خودتان هستید پیشنهاد می کنیم که در این مقاله با ما همراه باشید.

برای شناسایی نفوذگر به اندروید ما نرم افزار Lockwatch را پیشنهاد می کنیم. اگر شما گوشی خود را با پسوورد، PIN یا الگو مقاوم می کنید، Lockwatch تلاش های غیر موفق برای ورود را مانیتور می کند. می توانید بین ۳ تلاش آخر انتخاب کنید تا Lockwatch آن را برای شما با عکس از دوربین جلویی گوشی به ایمیلتان ارسال می کند.

گاهی افراد خودشان نیز پسوورد غلط وارد می کنند Lockwatch پس اشتباه وارد کردن پسوورد به شما ۱۰ ثانیه فرصت میدهد تا آن را اصلاح کنید و بعد از ان ایمیل ارسال میکند.

 

 

ایمیل حاوی زمان و تاریخ دقیق اتفاق ، تصویری از دوربین جلویی ، یک نقشه از ناحیه با طول و عرض جغرافیایی و دقت مکانی مکان اتفاق که اگر دقت مکانی (high accuracy location) را در گوشی خود افزایش دهید.

 

یک نمونه از ایمیلی که Lockwatch به شما ارسال می کند
یک نمونه از ایمیلی که Lockwatch به شما ارسال می کند

 

اگر ویژگی های بیشتری می خواهید میتوانید نسخه پولی آن را به قیمت ۵ دلار تهیه کنید ( و یا نول شده آن را دانلود کنید) که حتی تعویض سیم کارت را هم تشخیص میدهد علاوه بر آن از گرفتن چند عکس و ضبط صدا را میتوان در آن داشت. این برنامه هنگامی که گوشی شما سرقت میشود بیشتر کارایی خود را نشان می دهد.

 

اگر نگران دزدیده شدن گوشی یا اینکه یکی از دوستانتان بخواد گوشی شما را چک کند Lockwatch یک برنامه ساده در عین حال ضروری برای حل این موضوع است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد