شماره مجازی تلگرام رایگان با برنامه جدید (فعلا فعال است)

این روزها که بازار تلگرام داغ است بسیاری از همراهان درخواست برنامه جدید داشتند و ناراضی از برنامه تاک۲، زیرا که تلگرام شروع به بستن کد های شماره های مجازی کرده است. بنابراین تصمیم گرفتیم نحوه ی ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان با اپلیکیشنی جدید را معرفی کنیم. حال برخی از دوستان زرنگی می کنند و به تعدادی که می توانند شماره ذخیره می کنند تا در مواقع ناچاری با قیمت هایی غیرواقع بینانه آنها را به فروش می رسانند و گاهی شما به موقع عمل می کنید و شماره های مجازی خود را سر موقع دریافت می کنید. در هر دو صورت به محض اطلاع از برنامه هایی اینچنینی سریعا آموزش آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. با BigETek همراه باشید.

با این مقدمه به ادامه آموزش می رسیم. ابتدا آخرین ورژن برنامه Jingo زیر را از گوگل پلی دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را کپی و در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

شماره مجازی تلگرام رایگان با برنامه جدید و بدون اسپم

برنامه را اجرا کنید در مرحله اول گزینه Register را انتخاب کنید (شماره۱). حال باید شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس گزینه Next را انتخاب کنید (شماره۲).

شماره مجازی تلگرام رایگان
شماره مجازی تلگرام رایگان

در مرحله بعد باید کد ارسال شده برای خود را در برنامه وارد کنید و گزینه Register را انتخاب کنید(شماره۳). بعد گزینه Dominican Republic را انتخاب کنید لیستی از شهرها برای شما نمایش داده می شود که به دلخواه یکی را انتخاب کنید(شماره۴). و شماره مورد نظر برای شما نمایش داده می شود که OK را انتخاب کنید(شماره۵).

شماره مجازی تلگرام رایگان
شماره مجازی تلگرام رایگان

در قسمت Messages پیام برای شما ارسال می شود (کد ارسال شده برای عضویت در مسنجر ها) همچنین در قسمت Dashboard و سپس My Jingo Number میتوانید شماره دریافت شده خود را مشاهده کنید و در صورت نیاز شماره دریافت شده خود را با انتخاب Change my Jingo number تغییر دهید !

توجه کنید در صورت ارسال نشدن کد به صورت پیام باید دو دقیقه منتظر باشید تا کد از طریق پیام صوتی برای شما گفته شود(داخل تلگرام باید منتظر باشید)

شماره مجازی تلگرام رایگان
شماره مجازی تلگرام رایگان

توجه کنید بعد از ساخت اکانت حتما رمز دوم را در تلگرام فعال کنید !

مطالب مرتبط

  1. چرا وقتی شمارمو وارد میکنم میگه اتصال اینترنت مشکل داره؟؟ با این که سرعت اینترنتم خیلی بالا هستش!!! لطفا زود جوابمو بدید

    1. متاسفانه برخی مواقع با مشکل مواجه میشه. می تونید از ورژن دوم برنامه استفاده کنید یا در زمانهای متفاوت تست کنید. در خبر های دیگر آموزش استفاده از نرم افزارهای دیگر شماره مجازی تلگرام ارائه شده از آنها نیز استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد