ساخت اتاق چت اینستاگرام و گفتگو با دوستان بطور همزمان

از امکانات جالبی که اپلیکیشن اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار می دهد علاوه بر دایرکت اینستاگرام امکان ساخت اتاق چت اینستاگرام است. به طوری که با افزودن دوستانتان در آن اتاق می توانید به گفتگو بنشینید. برای فعال کردن یک اتاق چت اینستاگرام با BigETek باشید.

ابتدا آخرین ورژن برنامه instagram زیر را از گوگل پلی دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را کپی و در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

چت اینستاگرام و گفتگو با دوستان

برنامه را اجرا کنید وارد قسمت مشخص شده در تصویر شوید و سپس از بالای صفحه علامت مشخص شده را انتخاب کنید از پایین صفحه گزینه New Message را انتخاب کنید.

چت اینستاگرام
چت اینستاگرام

در قسمت To شما باید لیست افرادی که میخواهید در گروه شما باشند را انتخاب کنید با وارد کردن قسمتی از نام کاربری لیست برای شما نمایش داده خواهد شد و با انتخاب تیک کنار اسم آن شخص به گروه دعوت خواهد شد که همین صورت میتوانید نفرات مختلفی را انتخاب کنید پس از انتخاب لیست پایین صفحه در قسمت Write a message یک متن بنویسید و آن را ارسال کنید

چت اینستاگرام
چت اینستاگرام

برای تغییر نام گروه عبارت Name this group را از بالای صفحه را لمس کنید و نام مورد نظر خود را وارد کنید بعد از وارد کردن اسم نام بالای صفحه به صورت دلخواه شما تغییر خواهد کرد(شماره7). برای اضافه کردن یا تغییر نام از بالای صفحه علامت i را انتخاب کنید(شماره8) سپس میتوانید با انتخاب نام نام را تغییر دهید یا اینکه با انتخاب Add People افراد جدیدی را به گروه دعوت کنید(شماره9).

چت اینستاگرام
چت اینستاگرام

نهایتا گروه شما از قسمت دایرکت ها نمایش داده خواهد شد …

چت اینستاگرام

One thought on “ساخت اتاق چت اینستاگرام و گفتگو با دوستان بطور همزمان

  • January 20, 2017 at 1:02 pm
    Permalink

    عالی ممنون

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد