زیباسازی ویندوز 7 – 8 – 8.1 – 10 با رنگ بندی فولدرها

برخی از استفاده کنندگان ویندوز به تمیزی و مرتب بودن میز کارشان بسار اهمیت می دهند همانطور که به زندگی شخصی نگاهی ویژه دارند. رنگ ها در دنیای ما معنی بخش زندگی هستند اما از رنگ زرد پوشه ها خسته نشدید ؟ می خواهیم این رنگ ها را به فولدر ها در جهت زیباسازی ویندوز 7 8 و … بیاوریم. شما می توانید از رنگ ها به عنوان حریم خصوصی یا جستجوی سریع در یافتن پوشه ها استفاده کنید.

یکی از نقص های ویندوز تکرار رنگ زرد پوشه هاست. نقص بزرگتر آن نبود گزینه تغییر این رنگ در آن است.

شخصی سازی و زیباسازی ویندوز

تغییر رنگ فولدر ها به کمک چشمان شما خواهد آمد تا علاوه بر یافتن آنچه بدنبال آن هستید، از خستگی شما نیز بکاهد  و لذت بیشتری از کار با ویندوز خود ببرید. این ویژگی با نرم افزار کم حجمی بنام Folder Colorizer به کامپیوتر شما وارد می شود.  مزیت دیگر آن آموزش به کودکانمان است که مثلا به فولدر های قرمز رنگ وارد نشود در غیر اینصورت شما والدین متوجه خواهید شد.(البته به نرم افزاری دارد که تمام عملکرد کامپیوتر شما را در یک فایل تکست ذخیره می کند و در اینجا به آن نمی پردازیم.)

این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

DB2

پس از برنامه براحتی روی هر فولدر که می خواهید کلیک کنید و رنگ مد نظر خود را مانند شکل زیر انتخاب کنید. برای برگشتن به حالت بدون رنگ نیز مانند شکل زیر روی Restore Original colour بزنید.

bigetek.com colorize folders

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد