ریلکسیشن با گوگل تجربه ای متفاوت!

بسیاری از ما با مشغله هایی که در طول روز کاری داریم، مملو از استرس به خانه بر می گردیم. امروز افزونه هایی را به شما معرفی می کنیم که می تواند از این استرس شما بکاهد. گوش دادن به صدای آبشار، جیرجیرک، باران، آتش و … به همراه عکس و فیلم هایی از دل طبیعت، تسکین دهنده روح شما خواهد بود. ریلکسیشن را همراه ما باشید.

حتما شنیده اید که اتاق های چند صد دلاری برای رسیدن به آرامش در پنتهوس های شهرها بدین منظور مشتری هایی را جذب خود کرده اند و درست است که هیچ تفریحی بجای رفتن به جنگل و گذراندن یک شب در چادر، کنار آتش را نمی تواند پر کند، اما بستن چشمها چند دقیقه ای در سر کار پشت کامپیوتر شخصی شما می تواند این صحنه ها را برایتان تداعی کند، البته به کمک گوگل و توسعه دهندگانش.

ریلکسیشن با گوگل

Relaxing Sounds Giovesoft نام اولین افزونه ای است که برای این رسیدن شما به آرامش در نظر گرفته شده است. این افزونه بیش از 30 موزیک مختلف را زیر دستان شما قرار خواهد داد. پس از بین آنها بهترین را انتخاب کنید و به آرامش برسید.

bigetek.com-relax-music-chrome-extension

Click & Relax افزونه ایست که علاوه بر موزیک های الهام بخش صحنه های زیبا را نیز به تصویر می کشد. بیش از 35 پوسته و ویدیو از جنگل، ساحل، دریا، روز بارانی و .. در اختیار شماست. در حالت فول اسکرین احساس بودن در منظره را بیشتر کنید.

bigetek.com-relax-music-chrome-extension-2

مشابه افزونه بالا افزونه Relax.li است که تصاویر ویدیویی را با موزیک پخش می کند.

bigetek.com-relax-music-chrome-extension-4

Moodstream.net نیز افزونه ای دیگریست که دارای دسته بندی صحنه هایی جذاب است که به همراه موزیک پخش می شود. هر دسته دارای شامل 4 آهنگ آرامش بخش  برای ریلکسیشن است. دسته بندی احساس هایی چون بودن در رویا،خواب، فضا، حس دوستانه، عاشقانه، تنهایی و … را به شما القا می کنند. زمان خواب را می توانید با این اپلیکیشن تنظیم کنید تا 90 دقیقه.

bigetek.com-relax-music-chrome-extension-3Pulsate نیز افزونه ایست که اگر نیاز به ساخت موزیک مخصوص خود را داشتید تجربه ای متفاوت را در اختیار شما می گذارد. دایره هایی که شروع به رشد و توقف و کاهش می کنند و موسیقی شما را می سازند. کنترل دایره ها در دستان شماست.

bigetek.com-relax-music-chrome-extension-5

اما آخرین افزونه  ZenCast نیز به شما و سلیقه شما بستگی دارد می توانید صدای جنگل را تداعی کنید و با کم و ززیاد کردن کنترلر های صدا این واقعیت را بیشتر جلوه دهید. صدای پرواز پیندگان، حشرات شب، غورباقه و … به دستان شماست. از سمت راست نیز می توانید حالات پیشفرض را انتخاب کنید. اما توصیه ما تنظیم دستی است.

bigetek.com-relax-music-chrome-extension-6

One thought on “ریلکسیشن با گوگل تجربه ای متفاوت!

  • January 13, 2016 at 11:26 pm
    Permalink

    جیزخوبیه

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد