روشن کردن گوشی با دکمه پاور خراب

نه تنها تلفن های همراه هوشمند، بلکه تمامی وسایل الکترونیکی در بدنه خود دارای دکمه هایی هستند که ممکن است یا طی مرور زمان ساییده شوند و کارایی خود را از دست بدهند و یا بر اثر ضربه بشکنند و آسیب ببینند. گوشی ها وسایلی هستند که همیشه در معرض خطر هستند زیرا شما همیشه این وسایل را در هر جا به همراه خود میبرید و ممکن است هر لحظه ضربه ببینند، خیس شوند، گم شوند و… . درادامه نحوه روشن کردن گوشی با دکمه پاور خراب را آموزش می دهیم.

در این مقاله ترفند هایی برای روشن کردن گوشی های اندروید که دکمه پاور آنها خراب شده است جمع آوری کرده ایم که با استفاده از آنها خواهید توانست گوشی اندرویدی خود را روشن کنید.

آموزش روشن کردن گوشی با دکمه پاور خراب

1. ساخت یک کلید پاور

اگر کلید پاور شما به گونه ای شکسته که جای آن خالی شده است، میتوانید با استفاده از یک خلال دندان و یا هر وسیله نازک دیگری گوشی خود را روشن کنید. برای انجام این کار خلال دندان را در جای خالی کلید پاور قرار دهید و سپس کمی فشار دهید.

2. روشن کردن گوشی با استفاده از شارژر

بعضی از گوشی های اندرویدی که پس از رسیدن شارژشان به 0 درصد به صورت خودکار خاموش میشوند، پس از اینکه آنها را به شارژ بزنید و بگذارید تا حد کمی شارژ شوند، به صورت خودکار روشن خواهند شد. بنابراین گوشی را به شارژر متصل کنید و حداقل 30  دقیقه صبر کنید. البته این مورد تنها در تعداد کمی از دستگاه های اندروید صدق میکند و برای بسیار از مدل ها کار نمیکند.

 

روشن کردن گوشی با دکمه پاور خراب

 

3. روشن کردن گوشی با استفاده از کلید های ولوم و هوم

با استفاده از کلید های Home و صدا گوشی را روشن کنید. یک بار کلید های هوم و افزایش صدا و یک بار هم هوم و کاهش صدا را برای حدود یک دقیقه نگه دارید. قبل از انجام این کار مطمئن شوید که گوشی شما به اندازه کافی شارژ دارد.

حدود یک دقیقه کلید های هوم + افزایش صدا و یا هوم + کاهش صدا را نگه دارید تا لوگوی شرکت سازنده گوشی شما ظاهر شود و سپس گوشی روشن شود.

4. استفاده از کلید صدا در کنار شارژر

اگر گوشی شما فاقد کلید فیزیکی هوم است، میتوانید با استفاده از این روش آن را روشن کنید. دکمه افزایش و یا کاهش صدا را نگه دارید و در همان حال گوشی را به کابل USB شارژر متصل کنید و چندین لحظه صبر کنید. احتمال دارد که با استفاده از این روشن گوشی شما روشن شود.

البته لازم به ذکر است که این روش تنها در تعداد مدل های کمی از گوشی ها عملی است.

 

روشن کردن گوشی با دکمه پاور خراب

 

5. روشن کردن گوشی های سامسونگ

اگر گوشی شما از کمپانی سامسونگ است و دارای کلید فیزیکی هوم، میتوانید با نگه داشتن همزمان کلید های هوم و افزایش و یا کاهش صدا آن را روشن کنید. ابتدا گوشی خود را به شارژر متصل کنید تا به اندازه کافی شارژ شود و سپس کلید های هوم و افزایش و یا کاهش صدا را همزمان به مدت یک دقیقه نگه دارید تا آرم کمپانی سامسونگ در صفحه گوشی شما ظاهر شود و سپس کلید ها را رها کنید.

 

روشن کردن گوشی با دکمه پاور خراب

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد