ردیابی اینستاگرام از روی شماره و مخفی کردن آن (جلوگیری از ردیابی)

آموزش یافتم مخاطبین توسط سینک کردن افراد بین شبکه های مجازی ترفندیست که کمی دارای پیچیدگیست. قبلا سینک کردن کانتکت ها بین مخاطبین گوشی و تلگرام آموزش داده بودیم. حال نوبت به ردیابی اینستاگرام یعنی یافتن مخاطبین از روی شماره تلفن آنها و همچنین ترفند مخفی کردن این حالت برای جلوگیری از قابل رویت بودن را ارائه می دهیم. با BigETek همراه باشید.

 مژده به اینستاگرامی های عزیز: پیج جذاب خود را می توانید در بانک اینستای بیگ ای تک (کلیک کنید) معرفی کنید و فالور جذب کنید.

ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر : اینستاگرام کامپیوتر

آموزش ترفند اینستاگرام ۳: حرفه ای تر عمل کنید.

ردیابی اینستاگرام با شماره

این امکان در اینستاگرام وجود دارد که دوستان خودتان در فیس بوک و در بین مخاطبین گوشی همراه (contacts) را پیدا کرده و فالو کنید. همانند توییتر یک عده شما را فالو می کنند (شما را دنبال می کنند ) و یا شما آنها را دنبال می کنید برای همدیگر کامنت می گذارید و یا لایک می کنید. اگر بخواهید بدانید یک فرد خاص که در لیست مخاطبین گوشی شما وجود دارد در اینستاگرام چکار می کنند و چه مطالبی قرار میدهد باید آنها را follow کنید. در ادامه نحوه فهمیدن شماره موبایل در اینستاگرام را بحث خواهیم کرد.

نحوه پیدا کردن افراد و فهمیدن پروفایل آنها از روی شماره موبایل در اینستاگرام

برای این کار برنامه اینستاگرام را باز کنید و مانند تصویر زیر روی سه نقطه ی بالای صفحه بزنید.

ردیابی اینستاگرام
ردیابی اینستاگرام

از قسمت fallow people میتوانید مخاطبین گوشی را در اینستاگرام جستجو کنید، اگر اولین بار است که از این گزینه استفاده میکنید تعداد مخاطبین صفر است. روی گزینه Contacts تپ کنید تا به صفحه بعدی هدایت شوید(تصویر چپ). در این صفحه contact سیمکارت شما جستجو می شود و افرادی که با شماره ای که شما در تلفن خود دارید در اینستاگرام عضو هستند برای شما نمایش داده میشود و شما میتوانید هر شخصی که مایل به دنبال کردن او هستید، فالو کنید و یا برای او Request بفرستید(تصویر راست).

ردیابی اینستاگرام
ردیابی اینستاگرام

توجه کنید جستجوی مخاطبین گوشی و فهمیدن شماره در اینستاگرام هر ۲۴ ساعت ۱ بار امکان پذیر است و در صورت سعی مجدد ممکن است با پیغام sorry we only allow one unique import per user per day instagram مواجه شوید همچنین با انتخاب گزینه ی Fallow alll + درخواست شما برای همه ی مخاطبین عضو اینستاگرام ارسال میشود.

جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن

در ادامه نحوه مخفی کردن شماره تلفن در اینستاگرام را بحث خواهیم کرد. اگر کسی وارد صفحه اینستاگرام شما شود می تواند شماره تلفن همراه شما را مشاهده کنید. در صورتی که نخواهید شماره شما برای عموم نمایش داده شود option اینستاگرام را انتخاب کنید و گزینه edit profie و سپس phone number را انتخاب کنید ، توجه کنید در این قسمت امکان تغییر شماره تلفن در اینستاگرام نیز وجود دارد(تصویر راست). شماره تلفن را در اینستاگرام پاک کنید و تیک را بزنید تا به صورت زیر دربیاید(تصویر راست).با این کار دیگر شماره شما قابل مشاهده نیست.

ردیابی اینستاگرام
ردیابی اینستاگرام

You May Also Like

7 thoughts on “ردیابی اینستاگرام از روی شماره و مخفی کردن آن (جلوگیری از ردیابی)

 1. سلام.من اصلا اینستاگرام ندارم.داشتم ولی دیلیت اکانت کردم.از تاریخ دیلیت اکانت یک سال میگذره.اما روزانه از برج آذر ماه سال ۹۶ تا به امروز ۱بهمن تقریبا هر روز یه پیام تحت عنوان
  use 665548 to verify your isntagram account.#ig
  ارسال میشه.در صورتی که کسی از دوستان میتونه کمک کنه ممنون میشم راهنمایی کنه.

  1. سلام
   اگر isntagram اشتباه تایپی است به مطالعه خطوط دیگر بپردازید چون به اینستاگرام ربطی ندارد و هرزنامه است
   اگر واقعا از سوی اینستاگرام ارسال شده پس مربوط به درخواست Badges می باشد پس اکانت به درستی حذف نشده

 2. سلام یه پیام در دایرکت به دوستم دادم که او شماره مرا ندارد و اتصال من خصوصی نبودده.ایا شماره من برای دوستم قابل رویت است؟مکان من چطور؟لطفا به ایمیل من پاسخ را بفرستید

 3. سلام. تو نسخه قدیم اینستاگرام گزینه Disconnect داره اما با این نسخه ای که الان دارم و شما اسکرین شاتش رو گذاشتین این گزینه رو پیدا نمیکنم. باید چیکار کنم برای دیزکانکت شدنش؟

 4. سلام من برای حذف شماره از اطلاعات خصوصی کلیه ی راه رو رفتم ولی پیغام میده که نیاز به شماره تلفن یا ایمیل ضروری ست. !!!!! لطفا راهکار بدید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد