ردیابی ایمیل ارسالی را یاد بگیریم

بله به کمک تکنولوژی امروز ردیابی ایمیل ارسالی یا ردیابی ایمیل فرستاده شده نیز میسر شده است. آیا این سوال برای شماپیش آمده، ایمیلی که ارسال کرده اید توسط گیرنده دریافت و رویت شده یا خیر؟ این سوالی است که بسیاری از ما از خود می پرسیم مخصوصا زمانی که ایمیلی بسیار مهم داشته باشیم. با معرفی وب سایت امروز این کار برای شما آسان می شود. با ما همراه باشید.

سرویس‌هایی که می‌توانند ایمیل‌ها را پیگیری کنند نیز وجود دارند تا بتوانند زمان و اطلاعات خوانده شدن ایمیل‌ها را به شما اطلاع دهند. وب‌سایت getnotify از جمله همان وب‌سایت‌هایی است که می‌تواند اطلاعات زیادی را درباره ایمیلی که ارسال کرده‌اید به شما بدهد.

از جمله اطلاعاتی که getnotify می‌تواند درباره وضعیت ایمیلی که ارسال کرده‌اید برای شما ارسال کند شامل موارد زیر است:

  • زمان و تاریخ دقیق ارسال ایمیل توسط شما
  • زمان و تاریخ دقیق باز شدن ایمیل توسط گیرنده
  • محل شخص گیرنده ایمیل
  • آی‌پی دستگاه شخص دریافت کننده ایمیل
  • مرورگر و سیستم عامل مورد استفاده گیرنده ایمیل
  • مدت زمانی که ایمیل توسط شخص گیرنده خوانده شده

ردیابی ایمیل ارسالی

بنابراین سرویس getnotify می‌تواند اطلاعات زیادی را درباره ایمیلی که ارسال کرده‌اید به شما ارائه کند. از جمله موارد استفاده این سرویس نیز می‌توان به ایمیل‌های شخصی و ایمیل مارکتینگ اشاره کرد.

ردیابی ایمیل ارسالی
ردیابی ایمیل ارسالی

خوشبختانه getnotify با کلاینت‌های متفاوت کار می‌کند، همچنین می‌تواند چندین ایمیل را به صورت همزمان ردگیری کند و البته کاملا رایگان است.

برای استفاده از getnotify تنها لازم است در محل آدرس گیرنده ایمیل، عبارت getnotify.com. را اضافه کنید. این عبارت زمانی که به شخص گیرنده ایمیل می‌رسد، قابل مشاهده نیست.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.getnotify.com مراجعه کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد