ربات ایمیل تلگرام – اینبار ارسال و دریافت جیمیل در تلگرام

ربات ایمیل تلگرام نیز به جمع ربات های معرفی شده در BigETek پیوست. این ربات ها به قدری پیشرفت می کنند که ناخودآگاه به یاد عبارت “آینده در دست ربات هاست” می افتیم. اما دیگر نیازی به مرور صفحات وب و چک کردن طولانی مدت جیمیلتان در مانیتور های غول پیکر نیستید. دیگر رمزی برای ورود لازم نیست. کافیست یک دستور بدهید تا ایمیلهای جدیدتان را بخوانید. اگر از طرفداران تلگرام هستید و با جیمیلتان سروکار دارید حتما این مطلب را میهمان BigETek باشید.

 استفاده از ایمیل جیمیل در تلگرام توسط ربات Gmail تلگرام

یکی از ویژگی هایی که تلگرام را از سایر برنامه های پیام رسان متمایز میکند رباتهای آن است که این رباتهای قدرتمند باعث محبوبیت و کاربرد بیشتر تلگرام شده اند. این رباتها در واقع برنامه ای هستند که درون تلگرام اجرا میشوند و کاربران میتوانند با آنها تعامل به صورت فرستادن پیام،فرمانها و درخواستها داشته باشند و آنها توسط فرستادن درخواست HTTPS به ربات API کنترل کنند.

با استفاده از این رباتهای قدرتمند کاربران کارهای زیادی می توانند انجام دهند،کارهایی مثل دریافت نوتیفیکیشن و اخبار خاص،ایجاد ابزارهای شخصی،ایجاد بازی و غیره. هم چنین با استفاده از ربات BotFather میتوانید ربات مخصوص خودتان را بسازید.

مطالب مرتبط جذاب:

ایمیل موقت – مجازی بسازید (۲روش وب و تلگرام) باقابلیت حذف خودکار

تبدیل صدا به متن فارسی با ربات تلگرام (اگر حوصله تایپ ندارید حتما …)

ربات تبدیل آهنگ به ویس تلگرام (کم حجم)، پیش نمایشی برای دانلود و جذب اعضا

ایمیل تلگرام – اینبار ارسال و دریافت جیمیل

دریافت ایمیل های اینباکس جیمیل در تلگرام

برای ارتباط اینباکس جیمیل با اکانت تلگرام، لازم است که از ربات جیمیل استفاده کنید.

1- ابتدا ربات جیمیل gmailbot@ را در برنامه تلگرام باز کنید. سپس برای ادامه روی Start کلیک کنید.

2- برای اینکه ربات بتواند کار کند نیاز است که اکانت خود را به آن معرفی کنید.

ایمیل تلگرام
ربات ایمیل تلگرام

3- در ادامه ربات سعی میکند لینک جیمیل را باز کند و برای ادامه فرایند Open را انتخاب کنید.

4- یکی از اکانتهای جیمیل خود را انتخاب کنید.

5- برای اجازه استفاده ربات تلگرام از جیمیل،Allow را انتخاب کنید. حال محیط چت با ربات را در تلگرام خود میبینید که ایمیلهای شما در آن قابل مشاهده است.

ربات ایمیل تلگرام
ایمیل تلگرام

مدیریت ایمیل ها در تلگرام

با وجود اینکه اینترفیس جیمیل در تلگرام متفاوت است اما مدیریت ایمیلها در آن کار آسانی است.وقتی قسمت Conversation جیمیل را باز میکنید قسمت کوتاهی از تمامی ایمیلهای دریافتی مشاهده میکنید و گزینه های موجود را خواهید دید و برای دیدین ایمیلها به صورت کامل روی Show More کلیک کنید و برای دسترسی های بیشتر هم روی Actions کلیک کنید.

ربات ایمیل تلگرام
ربات ایمیل تلگرام

در قسمت Actions گزینه هایی مثل reply،forward،archives و غیره را میبینید.

برای دسترسی به فرمانهای بیشتر به سادگی با تایپ کردن / میتوانید اینکار را انجام دهید که در پایین چند فرمان متدوال را میبینید:

start/ برای معرفی یک اکانت ایمیل دیگر، new/ برای ایجاد و ارسال ایمیل جدید، setting/ برای دسترسی به تنظیمات نوتیفیکیشن،stop/ برای خاموش کردن نوتیفیکیشنهای ایمیل

برای مشخص کردن نوتیفیکیشن برای ایمیلهای خاص و خاموش بودن آن برای سایر ایمیلها میتوانید از فرمان setting>Blacklist/ استفاده کنید.

One thought on “ربات ایمیل تلگرام – اینبار ارسال و دریافت جیمیل در تلگرام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد