دایورت اس ام اس یا انتقال پیامک به خط دیگر در اندروید

انتقال تماس یا به اصطلاح دایورت در تمامی گوشی ها به شکلی ساده با رفتن به تنظیمات مکالمه انجام پذیر است، اما اگر به هر دلیلی نیاز به انتقال یا دایورت اس ام اس داشتید چه کار باید بکنید. توجه کنید که مانند دایورت تماس انتقال اس ام اس به گوشی دیگر باید هزینه داشته باشد تا برای مخابرات صرفه داشته باشد. راه حل را امروز با یکبار تست در کنار هم می بینیم.

نرم افزار دایورت اس ام اس را در انتهای این آموزش می توانید دانلود کنید.

دایورت اس ام اس با برنامه

پس از دانلود و باز کردن برنامه ابتدا با پیغامی روبرو خواهید شد که بهتر است روی Yes بزنید تا به تنظیمات برنامه هدایت شوید وسپس روی Forwarding Options می زنیم.(اگر به قسمت پایینتر همین صفحه اسکرول کنیم می بینیم که می توان با زدن گزینه Enable Password Protection برای برنامه رمزی قرار داد تا کسی نتواند تنظیمات را تغییر دهد. و یا با نرم افزارهای دیگری این نرم افزار را مخفی کرد.)

دایورت اس ام اس
تنظیمات برنامه دایورت اس ام اس

حال روی علامت مربع های نشان داده شده روی تصویر تیک بزنید سپس Phone Number را لمس کنید. و شماره همراهی را که می خواهید پیامک ها به آن ارسال شود با صفر وارد کنید و OK را بزنید.

دایورت اس ام اس
دایورت اس ام اس

حال از یک شماره …۰۹۱۲۲ به گوشی با شماره …۰۹۳۵۳(شکل چپ) یک پیام ارسال می کنیم تا به شماره ….۰۹۱۹۶(شکل راست) ارسال شود واین عملیات را در شکل زیر می بینیم.

دایورت اس ام اس
دایورت اس ام اس

برای دانلود نرم افزار اندرویدی SMS Forwarder Pro روی لینک زیر کلیک کنید.

DB2اگر در دانلود با مشکلی مواجه شدید ما نرم افزار دایورت اس ام اس را در کانال BigETek@ قرار دادیم. پس از عضو شدن در کانال عبارت “دایورت” را جستجو کنید. یا به این سایت مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که برنامه معرفی شده دارای قابلیت های زیادی است که در آموزش های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

آیا شما برنامه بهتری برای دایورت تماس یا پیامک می شناسید؟

مطالب مرتبط

  1. سلام دوست عزیز
   در گام دوم عکس سمت چپ روی phone number بزنید سپس شماره تلفن مقصد را وارد کنید. هر پیامکی که به گوشی طرف اول برسد، بطور اتوماتیک به طرف دوم ارسال می شود.
   موفق باشید.

  1. سلام سرکار خانوم
   نه متاسفانه، این روش فقط برای گرفتن اطلاعات هست. برای ارسالش هنوز برنامه ای پیدا نکردیم. اگر ساخته بشه حتما خدمتتون اطلاع میدیم.
   موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد