آموزش دانلود نرم افزار اندروید از گوگل پلی براحتی تمام (آپدیت شد)

دانلود نرم افزار اندروید توسط کامپیوتر از گوگل پلی بسادگی امکان پذیر نیست. این درحالیست که آخرین ورژن هرگونه نرم افزار اندروید ی ابتدا در سایت گوگل پلی آپدیت می شود. این بار می خواهیم نحوه دانلود نرم افزار اندروید را توسط کامپیوتر به شما آموزش دهیم. هر چند ویندوز ۱۰ کورسوی امید ماست زیرا نوید داده شده که اندروید و iOS را براحتی اجرا خواهد کرد.

بسیاری از کاربران موبایل و تبلت های اندرویدی در مورد سرعت کم گوگل پلی برای دانلود شکایت دارند و یا قابلیت دسترسی به سایت گوگل پلی که منبع عظیم نرم افزارهای روز اندروید است را در کامپیوتر های خود ندارند. در این آموزش با چند کلیک ساده می توانید هر برنامه ای را با سرعتی بالا دانلود کنید سپس از کامپیوتر های خانگی خود به موبایل یا تبلت انتقال دهید.

این مشکل قرار است در ویندوز ۱۰ رفع شود بعبارتی قرار است ویندوز ۱۰ مایکروسافت توانایی اجرای برنامه های اندروید و iOS را داشته باشد اما هنوز این رخداد عظیم به حقیقت نپیوسته است.

اما آموزش گام به گام

۱- فرض کنیم می خواهید نرم افزاری که لینک آن در سایت BigETek.com هست را دانلود کنید با شکل زیر مواجه می شوید و روی آیکن DOWNLOAD AT Google Play می زنید.

bigetek.com-apk-downloader

پس از زدن آیکن Google Play در صفحه نصب وارد می شوید و کافیست دکمه Inistall را بزنید و یا امکان دارد به روش دیگری بخواهید نرم افزاری را دانلود کنید مثلا فرض کنیم بخواهید برنامه مدیریت فایل X-plore را از گوگل پلی دانلود کنید اما از سرعت گوگل پلی ناراضی هستید و می خواهید با کامپیوتر یا IDM دانلود پرسرعت داشته باشید کافیست نام هر نرم افزاری را که می خواهیم در اینترنت سرچ کنیم. مانند شکل زیر موتور جستوجوی گوگل لینک آن را در صفحه ی اول جستجو قرار می دهد.

goplin (1)

۲- در هر دو صورت بالا که عمل کنید، پس از کلیک کردن لینک نرم افزار با صفحه زیر مواجه خواهید شد، منتظر باشید تا لینک اصلی صفحه برنامه در گوگل پلی لود شود.(توجه کنید آدرس برنامه با …play.google  شروع می شود پس کمی صبر کنید تا ظاهر شود)

goplin (2)

۳- به محض دیدن آدرس می توانید آن را copy کنید.

goplin (3)

۴- حال به آدرس سایت زیر بروید. (اگر سایت اول مسدودشد از سایت مشابه دوم استفاده کنید)

سایت دانلود

یا

سایت دانلود

(آپدیت در تاریخ ۱/آذر/۹۴)

سایت دانلود
سایت دانلود

شکل ظاهری سایت اول بصورت زیر خواهد بود. سایت دوم نیز از محبوبیت سایت اول استفاده کرده و تقریبا پوسته ای شبیه به سایت اول دارد. (اگر سایت اول فیلتر بود از سایت دوم استفاده کنید.)

goplin (4)

۶- ابتدا در مکان نشان داده شده هر نوشته ای وجود دارد پاک کنید، سپس باید آدرس نرم افزار را paste کنیم. مانند شکل زیر

goplin (7)

۵- حال بر روی قسمت Generate Download Link کلیک می کنیم.

goplin (5)

۶- اگر برنامه ای که می خواهید دانلود کنید رایگان باشد لینک دانلود برای شما فعال می شود مانند شکل زیر و کافیست بر روی قسمت سبز رنگ ظاهر شده کلیک کنید تا دانلود نرم افزار اندروید شما شروع شود.

goplin-(15)

You May Also Like

6 thoughts on “آموزش دانلود نرم افزار اندروید از گوگل پلی براحتی تمام (آپدیت شد)

  1. با سلام
    متاسفانه نرم افزار talk2 ساخت شماره مجازی در گوشی اکتیو نمی شود و ارور می دهد. خواهشمند است راهنمائی نمائید یا نرم افزار جایگزینی را اعلام نمائید تا ساخت شماره مجازی از طریق آن امکانپذیر باشد.
    با سپاس

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد