دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام در اندروید و iOS

بی شک از قدیمیترین فضاهای مجازی که پرقدرت در این راه قدم می گذارد اینستاگرام است. حتی بسیاری از کاربران با اینکه در اینستاگرام صفحه ای شخصی ندارند به جستجوی خبر های داغ از هنرمندان در این فضا می گردند. بسیاری از هنرمندان کشورمان در این شبکه مجازی صفحات شخصی دارند که نظرات و احساسات خود را نسبت به وقایع روزمره با طرفداران خود در میان می گذارند. گاهی این ابراز احساسات و عقاید بصورت کلیپ یا عکس نمایان می شود. پس اگر شما نیز طرفدار جامعه هنرمندان هستید شاید نسبت به مطلب دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام بی تفاوت نباشید. برای این آموزش با ما همراه باشید.

با نصب یک نرم افزار در گوشی اندرویدی و iOS خود به سادگی می توانید تصاویر و ویدیو های اینستاگرام را در گالری گوشی خود ذخیره کنید .

دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام

1. ابتدا نرم افزار iGetter را از لینک زیر دریافت کنید و نصب کنید. این نرم افزار این ویژگی را دارد که شما همان عکس را بدون ذخیره در گوشی خود , مستقیما در پروفایل اینستاگرام خود Share کنید و همان تصویر یا ویدیو را پست بگذارید.

DownloadGooglePlay

 اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید یا سرعت بالاتری را برای دانلود می خواهید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

برنامه iGetter در کانال تلگرام bigetek@ آپلود شده است و کافیست نام iGetter را در کانال تفریحی سرگرمی bigetek@ جستجو کنید و سپس آنرا دانلود کنید.

itunes-apple-download-icon

2. حالا وارد نرم افزار اینستاگرام ( Instagram ) شوید و عکس یا فیلم مورد نظر خود را پیدا کنید . در زیر کامنت های عکس مورد نظر شما بر روی گزینه ” 3 نقطه ” ضربه بزنید و گزینه ” Copy Share URL ” را انتخاب کنید( مانند تصویر چپ). این گزینه فقط در پروفایل هایی نمایان میشود که آن پروفایل , Public یا عمومی باشد. وقتی وارد نرم افزار iGetter شدید , بر روی گزینه ” Paste ” ضربه بزنید تا عملیات “ چک کردن آدرس اینستاگرام ” انجام شود ( مانند تصویر وسط).بعد از مدتی صفحه راست نمایان خواهد شد که میتوانید عکس یا فیلم را دانلود و در گوشی خود ذخیره کنید . برای اینکار میتوانید گزینه ” Save Video ” یا ” Save Image” را انتخاب کنید.

دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام
دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام

نرم افزار های مشابه دیگری که قادر به این کار هستند و عملکردی شبیه به نرم افزار بالا دارند در زیر آمده اند.

Easy downloader

DownloadGooglePlay

InstaSaver
DownloadGooglePlay

InstaSaver for instagram

DownloadGooglePlay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد