دانلود عکس از اینستاگرام به طور کامل با یک کلیک

اگر از طرفداران دنیای مجازی از نوع اینستا باشید حتما دنبال کننده افرادی خاص نیز هستید، گاهی دوست داریم تمام یا بخشی از عکس های شخصیت محبوبمان را در کنار خود داشته باشیم حتی زمانی که به نت دسترسی نداریم. برای این کار باید به ترفند دانلود عکس از اینستاگرام توجه کنیم. با این ترفند براحتی تمام عکس های یک پیج را می توانید دانلود کنید. با BigETek همراه باشید.

همچنین این قابلیت برای افرادی که میخواهد حذف اکانت کنند و مجد اکانت جدید ایجاد کنند مناسب است که میتوانند یک نسخه پشتیبان از عکس ها تهیه کنند و در صفحه جدید پست را قرار دهند برای انجام این کار با ما همراه باشید .

دانلود عکس از اینستاگرام

ابتدا شما باید لینک زیر را در مرورگر خود باز کنید یا اینکه لینک پایین را  لمس کنید. هم در موبایل هم در کامپیوتر می توانید این عملیات را انجام دهید.

https://vibbi.com/instaport

در قسمت Instagram username شما باید نام کاربری صفحه ای را که میخواهید پست های آن دانلود شود را وارد کنید و سپس گزینه CONTINUE را انتخاب کنید(تصویر شماره1). سپس تمام پست ها برای شما نمایش داده می شود در صورتی که تمایل دارید موارد خاص ذخیره شود میتوانید آنها را تیک بزنید اما در صورتی که میخواهید تمام پست ها دانلود شود از بالای صفحه گزینه Download All Posts را انتخاب کنید  و منتظر بمانید تا دانلود انجام شود(تصویر شماره2). پس از نمایش عبارت Finished در صورتی که به صورت خودکار فایل دانلود نشد گزینه Click here را انتخاب کنید تا این کار انجام شود(تصویر شماره 3).

دانلود عکس از اینستاگرام
دانلود عکس از اینستاگرام

عکس ها در یک فایل فشرده در پوشه دانلود قرار میگیرد که در صورتی که گوشی شما از فرمت فشرده zip پشتیبانی نمیکنید برای باز کردن میتوانید از برنامه X-plore برای باز کردن آن استفاده کنید. اما با PC به این مشکل بر نخواهید خورد چون در کامپیوتر فایل های zip انوماتیک باز خواهند شد.

3 thoughts on “دانلود عکس از اینستاگرام به طور کامل با یک کلیک

 • April 21, 2017 at 7:19 pm
  Permalink

  عالی تراز عالی

  Reply
 • March 8, 2017 at 8:01 pm
  Permalink

  سلام . ممنون از لطف شما . مطالب عالی است

  Reply
 • February 17, 2017 at 2:35 pm
  Permalink

  خیلی عالی.ایول

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد