همچنین به دلیل برخورد با مشکلات جدیدی نظیر مشکل ثبت نام اسنپ چت و مشکل ارسال و آپلود نشدن فیلم ، ویدیو و عکس در اینستاگرام در برخی اوقات ما نیاز به نسخه قدیمی برنامه داریم و شاید خیلی از افراد بخواهند نسخه های قدیمی برنامه ها که با دستگاهشان بیشتر سازگار است را دوباره استفاده کنند اما در گوگل پلی و یا اپ استور نسخه های قدیمی این برنامه ها را نمی توان پیدا کرد .جای نگرانی نیست سایت هایی وجود دارند که این نسخه های قدیمی براحتی در آنها پیدا می شود و شما میتوانید اپ مورد نظر را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

مطالب مرتبط: فرستادن برنامه اندروید به گوشی دیگر

دو اپ جهت قطع دسترسی برنامه اندروید به اینترنت بدون نیاز به روت

تقسیم صفحه در اندروید – کار باچند برنامه بطور همزمان Multi Window

دانلود برنامه های قدیمی اندروید

منابع دانلود نسحه قدیمی بیتالک ، اینستاگرام ، اسنپ چت و سایر برنامه های اندروید

یکی از بهترین منابع برای دانلود نسخه های قدیمی برنامه های اندرویدی  APKMirror است که در این سایت می توانید نسخه برنامه های منتشر شده دو سال پیش را پیدا کنید و دانلود کردن این نسخه ها نیز آسان است. ابتدا نام برنامه را جست و جو کنید، بعد از پیدا کردن و انتخاب برنامه مورد نظر برای پیدا کردن نسخه قدیی صفحه را به پایین اسکرول کنید و برای دانلود روی آیکن دانلود کلیک کنید.

دانلود برنامه های قدیمی اندروید
دانلود برنامه های قدیمی اندروید

سایت uptodown یکی دیگر از منابع مفید برای نسخه قدیمی تلگرام ، بیتالک ، اینستاگرام ، اسنپ چت و.. دیگر برنامه ها است که برای تمامی پلت فرمها شامل اندروید، iOS و مک و Ubuntu قابل استفاده است.در این سایت شاید تعداد برنامه ها محدود باشد. برای دانلود ابتدا اسم برنامه را جست و جو کنید،سپس روی Versions برای دیدن نسخه های موجود بروید و از لیست ارائه شده نسخه مورد نظرتان را دانلود کنید.

دانلود برنامه های قدیمی اندروید
دانلود برنامه های قدیمی اندروید

به طور مثال اگر پس از آپدیت امکانات نسخه های جدید تلگرام به خوبی روی دستگاه شما اجرا نمیشود و قصد استفاده از ورژن های قبلی را دارید APK4Fun یکی دیگر از سایتهای شناخته شده در این زمینه است که نسخه های قدیمی برنامه های محبوب نظیر تلگرام ، اینستاگرم و.. را داراست. دانلود کردن از این سایت بسیار ساده است، پس از جست و جوی برنامه و پیدا کردن نسخه قدیمی روی دانلود کلیک کنید.هم چنین وب سایت در مورد نسخه های قدیمی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود برنامه های قدیمی اندروید
دانلود برنامه های قدیمی اندروید

به یاد داشته باشید که برای دانلود و نصب این برنامه ها لازم است که گزینه Unknown Sources را در قسمت Andriod Setting>Security فعال کنید.هم چنین،قسمت دانلود خودکار google play را باید غیرفعال کنید تا برنامه به نسخه جدید به روز رسانی نشود.برای این کار به Setting>Auto-update apps بروید و روی Do not auto-update apps تپ کنید.